Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom Pierwszy (nie)Wielki - komentarze


Recommended Posts

Co tu gadać, po prostu jest pięknie :wiggle:

nastrój przy świetle z kuchni....cudowny, a jeszcze jak podpalisz w kominku ... to już brak słów

bardzo chciałabym być na tym etapie, niestety jeszcze trochę przede mną

nie dziwię się, że chodzisz i sprzątasz (mnie to też dopadnie), widać jest wszystko na glanc, ale chciałoby się, żeby było perfekcyjnie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Izolda!

W kominku pewnie prędko nie zapalimy, bo pompa ciepła okazała się strzałem w dziesiątkę. Od dwóch dni nie grzejemy w ogóle, tak ciepły jest ten dom! Jeszcze nie mamy zainstalowanych sterowników na pokoje, dlatego pompa grzeje podług zewnętrznej temperatury. Zatem dogrzewa nas nocą, czego zbytnio nie lubimy...

Na szczęście dziś pierwsza noc na łóżku (jak widać, dość wysokim), bo na podłogówce śpi się słabo... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda bardzo fajnie. Ja bym tylko nie stawiała łóżka "na oknie", nie da się go odwrócić, żeby mieć z łóżka widoczki? I stolik kawowy trochę nieproporcjonalnie mały w stosunku do kanapy. Ogólnie przyjemne wrażenia :)

Chciałabym zapytać jaka to jest wanna, bo wygląda świetnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda bardzo fajnie. Ja bym tylko nie stawiała łóżka "na oknie", nie da się go odwrócić, żeby mieć z łóżka widoczki? I stolik kawowy trochę nieproporcjonalnie mały w stosunku do kanapy. Ogólnie przyjemne wrażenia :)

Chciałabym zapytać jaka to jest wanna, bo wygląda świetnie.

Pozdrawiam.

 

Łóżko niestety zostało zdeterminowane przez elektrykę. To jest dom z prefabrykatu i musieliśmy wyznaczyć miejsca kontaktów na etapie projektu. Wtedy nam się widziało pod oknem...

Niestety, żeby mieś lampki nocne musi tak stać. Ponadto na ścianie planowana była jeszcze szafa.

Nie mniej jednak, łóżko z czasem zmienimy na prostsze. To obecne jest spuścizną z czasów panieńskich ;)

 

Stolik istotnie okazał się mikry w stosunku do zdjęcia na allegro. Kiedyś może będzie inny. Na razie mamy część mebli z naszego mieszkania 50m2, więc i stolik tymczasowo został.

 

Wanna Squaro od Villeroy Boch 180*80 cm. Jest rewelacyjna. Mieści swobodnie dwoje domowników ;)

Wanna wewnątrz wygląda tak:

P1010474z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ditomasso, a jak Ci się sprawują piękne białe listwy :) ? Ja jestem mocno zdeterminowana aby takie mieć, ale co jakiś czas ogarniają mnie wątpliwości : że każde uderzenie, odkurzanie to będą kolejne czarne rysy niczym ściany w podstawówce... no i czy kurz widać na nich bardzo , bo nie uśmiecha mi się co 2gi dzień latać ze ścierą :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
:) nareszcie widze ditomasso Twoje dzieło :) fajnie wyszło ja zdecydowałam sie dodać do tych płytek jeszcze czarne z Zienia z kolekcji Tegel zobaczymy jak wyjdzie dodam fotki w styczniu

 

Dzięki Natalka! Czekam na Twoją łazienkę zatem. Dla mnie ten Zień to najlepsze płytki ever, jakie można mieć w łazience :yes:

 

W dzienniku budowy też pisałam na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej,

strasznie mi się podobają Twoje wnętrza! planuję podobną łazienkę ale z dodatkiem płytek imitujących drewno. Twoja jest śliczna. Mam pytanie z jakiego materiału jest kuchnia i co to za kolor? No i korytarz, ja zażyczyłam sobie aby był o 20 cm szerszy niż standardowy bo planuje tam regały na książki, Ty chyba też tam takie będziesz miała? :) Będę podglądać, mogę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faaaajnie!

 

fajna lazienka i salon i kuchnia. czekam az sie sypialnia ''rozwinie'':) troche zazdroszcze juz tego etapu. ale cierpliwie doczekam go i u siebie:)

 

zaciekawila mnie twoja kuchnia z salonem. po pierwsze to kuchnie masz tak samo rozstawiona jak ja(u mnie lodowka w szeregu szafek po lewo, zamiast po prawo). pozniej przewidziana jadalnia na pograniczu kuchni i salonu a nastepnie naroznik i wielkie drzwi na taras. czyli praktycznie identycznie. chcialam zapytac jaka masz dlugosc od okna w kuchni do wyjscia na taras? nie jestem pewna ile mioejsca powinnam zostawic od wyspy do stolu i od stolu do kanapy. boje sier ze moze byc ciasno i niewygodnie.

 

 

PS. witam sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile macie punktów sufitowych oświetleniowych w salonie ?

 

W zasadzie tylko 2. Nad ławą jest duży żyrandol (nie jest umieszczony centralnie), a nad stołem w kuchni będzie drugi taki sam, tylko mniejszy.

Ponadto na półkę przy kominku z lewej planuję lampę stojącą, a za telewizorem będzie LED.

P1010425z.jpgP1010422z.jpg

 

Kolejne światła są w kuchni - 3 zwisy nad blateem i okap.

 

Dzięki za komplementy kominkowe. Wieczorem wrzucę świąteczny anturaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się.

 

Mamy drzwi wewnętrzne (ale listew jeszcze nie ;) )

[ATTACH=CONFIG]290672[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]290673[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]290674[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]290675[/ATTACH

 

Ale ładny przedpokój, taki w jednym stylu, "nie naciapane", super.

Będę czekała na zdjęcia z listwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...