Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koszyczek Rydzów- komentarze


Recommended Posts

super dziennki rydzu!

Zwłaszcza teraz, jak się zaczęła budowa. Znowu to powiem, ale to najfajniejszy okres w budowie. Wszystko rośnie - człowiek jest podekscytowany - czuje pałer - wielka kupa kasy do wydania zawraca w głowie. Wszystko rośnie. Codziennie coś nowego przybywa. Kupa ludzi krząta się i robi to, co ty chcesz i tak jak sobie tego życzysz. Wielkie śmierdzące maszyny liżą ci stopy. Rodzina bije pokłony z podziwu i z niedowierzania. Niedowierzanie i zdumienie jest zresztą wszechobecne, samemu człowiek nie może się nadziwić, że to co się urodziło w głowie, zaczyna się materializować. Żony polewane wesoło popiskują. Cały czas kuca się na fundamencie, albo jednym okiem przyłożonym do muru mierzy i wyobraża wielkość przyszłych pomieszczeń. Stojąc na rozkopanej ziemi człowiek zastanawia się na jakiej wysokości będzie sufit - czy tu gdzie ta gałąź, czy wyżej - czy z okna będzie widać tego pana z pieskiem, czy może samego pana, bo piesek schowa się za parapetem. Tak, ta faza jest niesamowita. Potem człowiek się przyzwyczaja - ja wręcz miałem taki okres (w zimie), że niemal zapomniałem że 16 km od mojego mieszkania stoi ogromna chałupa, w której za rok będę już mieszkał. Też ciekawe uczucie. Budzi się człowiek w środku lutego, wygląda przez okno - szaro buro. I nagle się przypomina, że przecież wielki dom stoi wybudowany i czeka na wykończeniówkę - i nawet to nie sen - bo nic mi się takiego nie śniło - jawa okazuje się lepsza niż sen.

Powodzenia Rydzu i rydzowa rodzinko - cieszcie się i napawajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 841
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rydzu- córcię masz zachwycającą :lol:

Chyba nie wątpisz, ze będzie sobie w życiu umiała poradzić, a jeśli keidyś będzie budować włąsny dom, to dla przeróżnych majstrów i innych artystów zawsze znajdzie rzeczowy argument (w ręce) :wink:

 

Oj mam nadzieję, że uda nam sią ją na taką własnie wychować.

Słodziutko i milutko - ale kiedy trzeba przywalić to trzeba.

A że kobieta? - coż, tylko zaskoczenie będzie większe dla potencjalnego "podpadniętego" :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj RYDZU,

aż mnie zatkało. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Lokalizacja działki niektórym ( jak czytałam w kometarzach) może się nie podobać, najważniejsze jednak że WAM się podoba. Jestem pewna, że już niedługo Wasza działeczka i domek będzie ozdobą osiedla. Życzę Wam szybkiej realizacji budowy, spłaty kredytu, otwarcia swoich firm.

P.S

Córeczka- śliczna. Tośka- chyba do zacałowania :wink: . W ogóle jesteście fajną rodzinką.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj RYDZU,

aż mnie zatkało. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Lokalizacja działki niektórym ( jak czytałam w kometarzach) może się nie podobać, najważniejsze jednak że WAM się podoba. Jestem pewna, że już niedługo Wasza działeczka i domek będzie ozdobą osiedla. Życzę Wam szybkiej realizacji budowy, spłaty kredytu, otwarcia swoich firm.

P.S

Córeczka- śliczna. Tośka- chyba do zacałowania :wink: . W ogóle jesteście fajną rodzinką.

Pozdrawiam :D

 

No zawstydzasz mnie :oops: :oops: :oops:

Tyle pochlebstw! - a ja taki łasuch jestem na pochwały ;)

Ale Tośką mogła byś się rozczarować :evil: :evil: :evil: (no chyba że masz w ręce coś strasznie smacznego) ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUDZU z tymi papierami jak nie pójdzie to spróbój inaczej. Dogadaj się z cieciem za ile on te brakujące podpisy uzyska. 8) Pomyśl ile możesz załatwić w czasie biegania po klatkach schodowych, a cena może być atrakcyjna. Jeżeli mu nie ufasz to się przebiegnijcie razem. Powinno pójść kilka razy szybciej. 8)

Dla starego bloku w dzisiejszych czasach jesteś obcy jak ALIEN. Numerek do wyboru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUDZU z tymi papierami jak nie pójdzie to spróbój inaczej. Dogadaj się z cieciem za ile on te brakujące podpisy uzyska. 8) Pomyśl ile możesz załatwić w czasie biegania po klatkach schodowych, a cena może być atrakcyjna. Jeżeli mu nie ufasz to się przebiegnijcie razem. Powinno pójść kilka razy szybciej. 8)

Dla starego bloku w dzisiejszych czasach jesteś obcy jak ALIEN. Numerek do wyboru :wink:

 

Myślę że nie będzie takiej potrzeby - dość dobrze się dogaduję z ludźmi (ale na negocjatora się nie nadaję ;) ). W każdym razie póki co na 12 trafionych w domu lokatorów - 12 jest za :D To chyba wróży dobrze, a lepiej poznać sąsiadów - w końcu mam ich za płotem prawie. Z dotychczasowych rozmów wnioskuję, że odetchnęli gdy się dowiedzieli co planujemy na działce robić - bo chodziły plotki o monopolowym 24h, agencji towarzyskiej itp "przybytkach". A tu "zwykły" dom będzie.... :roll:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że sobie często ostatnio (niby przypadkiem :wink: :lol: ) przechodzę obok budowy twojej Rydzu i podglądam sobie. Oj podoba mi się, podoba. Trzymam kciuki.

 

Pozdrawiam. Ziom ze Świętego Miasta (szkoda że bez kina)... :wink:

 

 

O rany! Oglądasz więc nasze budowanie "na żywo" :D

Mieszkasz gdzieś w okolicy?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...