Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Muratorowy konkurs


EM

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oto fragment regulaminu:

 

8. Jury konkursowe rozstrzygnie konkurs do 27 października 2002 roku.

9. Do 20 listopada laureatom zostaną wysłane powiadomienia o przyznaniu nagrody. Laureaci zostaną powiadomieni o zwycięstwie listem poleconym.

10. Termin ogłoszenia nazwisk zwycięzców:

Nazwiska laureatów zostaną opublikowane w styczniowym (01/2003) numerze miesięcznika „Murator” oraz 20 grudnia 2002 na stronach internetowych http://www.murator.com.pl.

 

Stąd moje pytanie, czy jest wśród nas jakiś szczęśliwiec?Wprawdzie można jeszcze kilka dni wziąć pod uwagę (na dojście listu poleconego, ale myślę, ze także powiadamiano innymi sposobami-równoczesnie),ale to już... :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś smutno w tym wątku. Brak radości - nikt się nie ujwanił, ze otrzymał list poelcony od redakcji. Czas leci a ja już straciłem całą nadzieję i tak sobie teraz myślę, że my forumowicze na starcie byliśmy na przegranej pozycji. To co mówili inni gdyby ktoś z nas coś wygrał to by poszły teksty w stylu, znajomy, oszukali itp. Żałuję, że nie wysłałem kuponów na żonę bądź babcię.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem rozgorycznie.Też myślę,że to mogło mieć znaczenie.Ale ja podejrzewam,że jak to bywa przy tego rodzaju konkursach-wylosowano zgłoszenia i z nich wybrano dopiero.Przecież w bardzo krótkim czasie nastąpiło sprawdzenie prac.

Ale mam pomysł. Urządźmy powtórkę z konkursu, tu na forum.

Proponuję następujące zasady:

-chętne osoby publikują swoją pracę w osobnym wątku jako anonimowe, ew. anonim1, 2, itd

-odbywa się głosowanie-imienne (powiedzmy po 2 tygodniach)

-następnie każdy ujawnia, która praca była jego

-nagroda-kubek-ja mogę odstapić swój, którego wprawdzie jeszcze nigdy nie otrzymałam, ale nie tracę nadziei :wink:

 

Założenie wątku wygląda tak,że osoby chętne, które "wchodzą w ten interes", zakładają (kto pierwszy- zakłada i publikuje, a następni dołączają)

Nie wyrażajcie swojego zdania tutaj (bo będzie wiadomo, kto jest zainteresowany, tylko zakładajcie wątek)Chyba,że pomysł się nie przyjmie. :smile: Ciekawa jestem, co napisaliście. :lol:

 

Pozdrawiam :smile:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Hej, sa wyniki. Nagrody zgarnely kobity, przewaznie dwojga imion! Nic dziwnego, w komisji tez same kobity... Z niecierpliwoscia czekam na publikacje prac, ciekawe, czy nagrodzono te "limeryki, grafiki, i inne pocztówki dzwiekowe", ktore sa wbrew regulaminowi. Piec oryginalnych powodow trudno bylo wymyslic, natomiast moje prace byly chyba oryginalne. Szkoda, ze nie dogodzilem komisji... :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sądze że dopiero po przedstawieniu całych tekstów dopiero ocenimy.na razie to co przeczytałem "fragmenty" w muratorze to poziom jest po prostu marny.ciekawy jestem co oceniali ,bo z treści wynika że jury ma całkiem szary , beznamietny gust.To miały byc orginalne,zabawne i za zarazem ciekawe pomysły a czy są ? a gdzie są te orginalne, pomysłowe....."wypowiedzi". jestem rozczarowany.

pozdrawiam .wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...