Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Muratorowy konkurs


EM

Recommended Posts

Najgorsza jest ta bezsilność...

Dopiero teraz przeczytałem fragmenty prac konkursowych. Myślałem, że mnie krew zaleje - tak banalnych i banalnie podanych powodów to się nie spodziewałem! A miało być oryginalnie pod względem formy i treści! Jakiej formy? Jak zaklasyfikować laurkę, wyklejankę czy kasetę jako "prace na 1 str. maszynopisu, nie przekraczające 1800 znaków"? Praca na VW Bora wygrała, bo była poetycka i ... prosta! To my się tu wszyscy sprężamy, wydziwiamy jakieś historyjki itp. a tu takie cóś wygrywa?! PIERWSZY przyszedł mi do głowy taki opis jak zwyciężczyni, ale natychmiast odrzuciłem jako zbyt prosty, banalny. Gdybym lepiej przemyślał, kto zasiada w jury (same baby), to napisałbym ckliwą, poetycką, banalną mini-nowelkę. Zresztą napisałem, ale chyba jednak zbyt ambitną. I tak stałem się ofiarą własnego talentu...

Ale przyznać trzeba, że kilka wyjątkow było ciekawych. Co oczywiscie nie zmienia mojego zdania o całym konkursie - LIPA, CHŁAM, ŻENADA. Redakcji Muratora życzę dalszych takich gniotów, które walnie przyczynią się do upadku firmy, wespół z coraz bardziej beznadziejną zawartością kolejnych numerów, w których NIE MA CO CZYTAĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A kapusta rzecze smutnie: moi drodzy - po co kłótnie.......itd.

Czyżbyście NAPRAWDĘ uwierzyli, że właśnie Wy odjedziecie tą Borą do własnej nowej kuchni w kolorze wojskowy dąb (lub oliwka - śliwka)i usiądziecie na tych fotelikach ???? Jak dzieci, które chcą dostać rower za to, że zjedzą chipsy...

Kochani - budujcie i piszcie dla siebie i przyjemności - szkoda stresów. Najpiękniejsze utwory można znależć na forum np. o wróblach i styropianie, o nowym domku. Sama bym dała nagrody, ale nie mam kasy, bo oszczędzam na dom. Pozdrawiam poetów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...