Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sterownik do WM


Recommended Posts

witam,

na co zwrócić uwagę przy wyborze sterownika do WM z reku.

 

Jakiś tani i prosty typu on/off, moc czy warto dołożyć PLN na taki z tygodniowym ustawieniem czasu pracy? Co polecacie w dobrej cenie z opcją ustawienia WM tygodniowego?

 

Dla mnie wyświetlacz ma 3cio rzednę znaczenie, kolorki, rozdzielczość byle się na nim dało ustawić plan tygodniowy czy nawet nie tygodniowy ale jakieś opcje włącz/wyłącz-bieg1-10min co 1h itp. Zapuszczę to w kółko a od czasu do czasu w miarę potrzeb ręcznie.

 

Chyba, że źle kombinuję ale nie mam czasu na habilitacje w temacie sterowników do reku.

Edytowane przez lukasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle kombinujesz, ale kto bogatemu zabroni :)

 

To napisz jak dobrze kombinować. Bo sam taki komentarz to o kant pupy.

 

Pisze tu, pytam sie, znaczy: nie jestem pewien jak to ma być.

 

Może przesadzam. Może to mój pierwszy dom i pierwsza rekuperacja. Jeszcze nic nie kupiłem a jak pisałem zależy mi na budżecie.

 

Czyli sugerujące najprostszy sterownik ...i..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz jak dobrze kombinować. Bo sam taki komentarz to o kant pupy.

 

Pisze tu, pytam sie, znaczy: nie jestem pewien jak to ma być.

 

Może przesadzam. Może to mój pierwszy dom i pierwsza rekuperacja. Jeszcze nic nie kupiłem a jak pisałem zależy mi na budżecie.

 

Czyli sugerujące najprostszy sterownik ...i..

 

Jeśli kupisz reku z bypassem to wybierz sterownik którym będziesz mógł bypass wysterować - przydaje się latem - mój niestety ma automat i z chłodzenia nocą nici (u mnie temp zewnętrze na to pozwalają)

 

Programator tygodniowy - średnio przydatne

 

Za to zwiększenie/zmniejszenie(najlepiej %-towo) wydajności centralki w ciągu doby - to jest przydatne

 

W zimie nocą chodzi słabiej w okolicach południa mocniej , latem na odwrót (tylko ten nieszczęsny bypass)

 

 

Uprzedzając - tak wiem wentylacja to nie klimatyzacja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...