Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, w najbliższym czasie będę miał do poskręcania trochę mebli i w związku z tym planuję kupno jakiejś wkrętarki. Służyć będzie do domowego użytku, czyli w sumie nie będzie zbyt często wykorzystywana. Cena w której chciałbym się zmieścić to max. 130-150zł. Na co muszę zwrócić uwagę, żeby mebelki skręcało się nią dobrze? Póki co w oko wpadł mi ten model z bricomana za jakieś właśnie 130zł... http://www.bricoman.pl/pl/product/51991/wiertrko-wketarka-einhell-18v zakup planuje w sklepie stacjonarnym także o ewentualne alternatywy proszę z taskich sklepów. Dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj wkrętarki z akumulatorem Li-Ion, ZWŁASZCZA jeśłi ma być sporadycznie używana. Taka jak znalazłeś, podobnie jak każda inna z akumulatorem NiCd bądź NiMH starczy Ci na rok, może dwa, a potem będzie trzeba kupić nową. Albo nowe akumulatory za równowartość nowej wkrętarki.

Było już na ten temat mnóstwo dyskusji, poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzałbym ci przemyślenie jeszcze tej wiertarki z linku. Spodziewam się, że moc wyjściowa jest realnie o wiele mniejsza niż wejściowa. Zwróć uwagę na to, że słabo oczyszczone przewodniki w wiertarce tworzą duży opór i pobierany prąd z gniazdka w bardzo dużym stopniu zamieniany jest na ciepło. Kup coś mniejszej mocy, zapłać kilkanaście złotych więcej i zdecyduj się na jakkolwiek to nie zabrzmi uczciwszy produkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną wkrętarkę Einhell trochę mniejszą i niestety po roku przestała działać, nie dało jej się ładować. Dawno temu zaś kupiłem wkrętarkę Macallister taką małą tylko na bity, używam jej może raz na dwa miesiące i nigdy nie miałem problemów. Do składania mebli będzie zdecydowanie lepsza bo mniejsza i lżejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...