Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Pusia, ale się napracowaliście! Jebadełko musi poczekać, skoro się ochłodziło.

W mojej okolicy ochłodzenie przyszło wczoraj wieczorem razem z ulewą.

 

Ech, może kiedyś dorobię się jakichś borówek przy swoim domu. Uwielbiam borówki! Za to za jagodą kamczacką nie przepadam, smak mi nie podszedł. Może jakaś niefajna odmiana to była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślę, że to był żart ze strony Karola.... :rolleyes:

ano miał być żart i faktycznie po prawdzie działka ma 0.1177ha czyli 11,77a czyli 1177m2 minus dom i podjazd, zostaje ok 1000m2 do zagospodarowania.

Chociaż jak dalej policzę, to taras swoje zabierze, do tego jakiś domek gospodarczy, POŚ wymusi w zasadzie trawę więc tragedii nie będzie, jak znam życie, teraz zastanawiam się co mam tam wsadzić, na swoje stepy akermańskie, a za 2-3 lata będę myślał, gdzie mam coś wcisnąć, bo miejsca brak :p

 

 

Czyli Mamik z Wrocka jest, a Tomkowa ze stolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :lol2:

 

No to widzisz, nawet nie zauważyłam żartu, dobrze, że dziewczyny czujne są :)

Ale na poważnie to chyba standardowy wymiar miejskiej działki budowlanej plus/minus 10 arów??

 

Ps. Czy już zaczęliście?? Bo na www widziałam nową inwestycje rozpoczętą??

 

Jak kupujesz samą działkę, to z reguły są ok 1000, koło mnie w zależności od MPZP min jest 750 lub 900m2,

Ale jak kupujesz od developera, to bardzo często działki mają od 400m2 jeśli bliźniak, lub 600-650 gdy wolnostojący - no cóż duży może więcej (przynajmniej ja się z takimi spotkałem, jak przeglądałem oferty w okolicy)

A takie typowe miejskie działki, to już w ogóle swoimi prawami się rządzą, bo bardzo często powstały przed ustaleniem MPZP więc mogą mieć w zasadzie dowolny rozmiar.

 

Nie, jeszcze nie zaczęliśmy - te fotki są z Warszawy i to ma być ta sama ekipa co do nas przyjedzie.

Mam nadzieję, że będą robili lepiej niż ekipa śląska: fotki - bo jak to widzę, to mnie normalnie nosi - mam nadzieję, że u mnie takiego sztukowania nie będzie!

Jak już wbiją pierwszą łopatę, to chyba do tego czasu wymyślę nazwę dla dziennika i się pochwalę, póki co czekam na bank i nie zakładam wątku by nie zapeszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak, ale nigdy nie słyszałam o takich problemach. Może ma jakąś wadę? Jestem trochę zaskoczona. Moja koleżanka ma szkołę gotowania w domu. Jest z zamiłowania kucharą. I bez tego ani rusz. To co mi jeszcze poleciła to maszynka do makaronu i ravioli. Widziałam jak je robi. Następna rzecz, którą warto kupić to nakładka do tarcia, szatkowania krojenia i wszelkiego rozdrabniania jarzyn, mięsa i serów. Szczególnie dla kogoś kto robi przetwory, dużo sałatek i pesto jak np. moja córka.

Popytaj jeszcze innych. Dobre ceny są w John Lewis w UK. Duże promocje i często dodają coś z dostawek gratis. Ja dostałam ten rozdrabniacz, miskę szklaną i przykrywkę. No i książkę kucharską. Mieszadło dokupiłam. Promocja i długa gwarancja dotyczyła tych większych mikserów. Kupowałam we wrześniu i zapłaciłam ok. 390 F. Taki mikser to 20 funciorów przesyłka od drzwi do drzwi. Do 20kg taka cena.

się opisałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się skup na John Lewis. Zaglądaj i czekaj na promocję. Tu się nie ma co napalać bo te promocje są kapitalne. Np. Laura Ashley - meble, materiały dodatki, pościel ta sama sytuacja. Wybieram coś i czekam. Garden Trade- to samo, ale niektóre produkty są od nich tańsze przez Amazon. Tak kupiłam lampę do kuchni,

znalazłam u nich, sprawdziłam Amazon i mam za 47F zamiast 70. Przesyłka gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spoko, czyli nic dla mnie, jakoś nie ogarnąłem hula hop (chyba jak większość facetów :p - chociaż może tylko ja jestem niezdolny motorycznie do ogarnięcia tego diabelskiego urządzenia :p

 

ja też.. może dlatego, że mam za mały brzuch i spada na ziemię..

ale rower bardziej mnie przekonuje (taki normalny, nie stacjonarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...