Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:rotfl:

Tak, te wypustki wytwarzają pole elektromagnetyczne i zwierzę wsadzone w środek okręgu natychmiast zamiera w bezruchu :rotfl::rotfl:

 

Haha przydałaby mi się taka obręcz :lol2:

 

Hula hop...już zapomniałam o jego istnieniu, a fajna zabawa to była ;) Faktycznie talia od niego zgrabniejsza? Dajcie znać, to sobie kupię i będę kręcić na budowie w wolnych chwilach, np. czekając aż betoniarka zaprawę zamiesza :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wstawiać drastycznych zdjęć, jak wygląda talia po używaniu hula hop z wypustkami ;) Moim zdaniem to powinno być zabronione. Pusia owija się na początku szalikami, a potem pasem neoprenowym. Może można i tak, ale i tak uważam, że to bardzo niebezpieczne urządzenie.

Profejsonalne hula hop, o odpowiedniej wielkości i ciężarze to dosyć duży wydatek. Już pisałam, jak można takie zrobić samodzielnie. I rezultaty oczywiście są, oczywiście pod warunkiem systematyczności i odstawieniu piwa :) Ale piwo jest niedobre. Wino zdecydowanie lepsze i wcale nie trzeba odstawiać, żeby mieć węższą talię :D

 

W hula hop nie chodzi o obijanie ciała, ale o właściwy ruch i pracę mięśni wspomaganą dodatkowo kręceniem obręczy :) Mam nawet 20-minutowy zestaw muzyczny z piosenkami w tempie idealnym do intensywnego kręcenia :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, profesjonalne podejście :) Winko też lubię, nawet bardziej niż piwo :)

Skopiowałam sobie Twój przepis h-h DIY, będziemy kupować rurki, to spróbuję zmontować. Koło ma mieć średnicę jak od podłogi do biodra?

 

Obręcz powinna sięgać od podłogi do pępka :) I ważyć około 1-1,5 kg :)

 

Aniu, ależ oczywiście, że masz rację :)

Wszystko co jest bezmyślnie stosowane może zrobić człowiekowi krzywdę.

Widziałam te zdjęcia, poczytałam, dlatego stosuję prewencję i nie mam siniaków, ani niewidocznych a niepokojących objawów.

Z różnych względów nie mogę jeździć na rowerze ani biegać, kółko mi służy (póki co).

 

I masz rację - piwo jest niedobre, chyba, że pije się "po studencku" czyli z sokiem imbirowym, do tego piwo w stosunki 1:1 z sokiem grejpfrutowym, wtedy jest pyszne, ale ilość kalorii rośnie proporcjonalnie :)

 

Kręcę kółkiem nie do muzyki, tylko oglądając seriale - przyjemne z pożytecznym :)

 

I do tego widok mojego szalonego kota, ubaw po pachy :)

 

Pusiu, Ty do wszystkiego podchodzisz z rozsądkiem :hug:

Ja kręcę w rytm muzyki, żeby tempo było odpowiednie :D Próbowałam kręcić przy telewizorze, ale spada mi wydajność :lol2: Seriali nie oglądam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu a umiesz kręcić w obie strony??

 

No pewnie! :) Zaleca się kręcenie w obie strony, żeby praca mięśni była równomierna.

Umiem też kręcić powyżej pasa, na kolanach i na szyi, ale takich prób Ci nie polecam z Twoim hula :lol2: Nie wiem, czym musiałabyś się pookręcać :lol2:

Uczyłam się nawet sama hula dance, na podwórku :) Przy przejściach z pasa na rękę obręcz wyrzucałam niemal do sąsiada :rotfl:

Po bardzo wielu próbach postanowiłam jednak, że pozostanę na wędrówkach hula wyłącznie od nóg do pach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nauka i probowanie kręcić hula w drugą stronę powinno bardzo mięśnie wyrobić :)

 

w ogóle mojego hula hop pożyczyłam przed budową, bo w starym domu nie miałam miejsca na kręcenie. Muszę w końcu je odebrać :bash: chociaż teraz sezon rowerowy się zaczął i na rowerze daje sobie wycisk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest nie wykonalne. Trzeba tylko wymyślić strategię co zrobić z książką kiedy się rozkręca hula hopa, albo trzymać w zębach czy gdzieś, albo położyć sobie na stoliku i sięgnąć po nią. a później idzie gładko, przecież kręci się tylko tyłkiem, ramiona i głowa są nieruchomo. w liceum bez problemu uczyłam się tak do sprawdzianów, bo z kartką z wypisanymi nazwami hormonów czy słówkami z języka obcego jest już dużo łatwiej. a że kręciłam po 2 godziny więc czas na naukę był odpowiedni :lol2:

 

kurde aż zatęskniłam za kręceniem, lecę odzyskiwać moje kółeczko. fajnie, że nie tylko ja taka wariatka z tym kręceniem :lol2:

 

o moje jest takie - jonowe się nazywało.

anion13.jpg

anion13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rowerku stacjonarnym nie potrafię jeździć, to jakiś koszmar dla mnie, nudne to jak flaki z olejem

 

Kup fototapete w rolce i niech mąż stanie przed tobą z ją zwija.

Jakież piękne okoliczności przyrody można mieć podczas takiej "wycieczki") :

 

Można też zdjąć siodełko i robi się przednia zabawa.

Tylko po takiej jeździe trzeba koniecznie zapalić papierosa.

Edytowane przez marimag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rowerku stacjonarnym nie potrafię jeździć, to jakiś koszmar dla mnie, nudne to jak flaki z olejem.

 

 

wybierz sie na fitnes w godzinach wieczornych... bedziesz tak pedalowac i pomykac, ze zapomnisz, ze siedzisz na rowerku, bo wzrok bedzie kierowal sie ku innej stronie :D :lol2:

na biezni tego nie rob, bo mozesz z niej niechcacy spasc :D

co jeszcze, to na tym rowerkowym stepie moze byc fajnie :D tylko nalezy pamietac o ruchach rak i nog, by tez sie nie zje***spasc ;)

 

Tomkowa, przybij piatke! tez sie tak hula bawilam :D

 

Mam cos z Mother_nature....dziwnym sposobem ogladam film, otwieram oczy i widze, ze leci jakis inny niz przed chwila, co zaczelam ogladac :o chce zapytac meza czy nie przelaczyl, a jego obok juz nie ma :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam na wsi. W mieście siłownia jest tylko jedna, chodzą do niej same karki, nie zapuszczę się do niej w życiu :sick: rowerek mam w domu, stawiałam go sobie przed projektorem, postawiłam sobie przed nim stoliczek z laptopem i nadrabiałam zaległości w meilach, Ale kurde to nie dla mnie, Chodzi o to pedałowanie. monotonne.

 

na zwykłym rowerze jeżdzi sie zupełnie inaczej. u mnie teren jest bardzo pafałdowany, cały czas są jakieś podjazdy zjazdy, wjeżdzam w las na piaszczyste drogi, czy jakieś kamieniste w polach. widoki cudne cały czas, powietrze pachnące a to kwitnącymi drzewami, a to w lesie spokojnie 20-30 km można wykręcić. Cudnie. Julka ma już porządny rower i spokojnie za nami nadąża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być, dziennik budowy czy aktywności fizycznej? :D. Hula hop jest fajne dla osób z wymiarami 90-60-90, czyli tylko kobiełki wchodzą w grę. Ja się pytam co z osobnikami o kształtach bardziej Rubensowskich, gdzie powiedzmy 100-120-100, wcięcia w talii brak, czteropak schowany, ogólnie brzucho zupełnie nie kompatybilne z tym kółkiem? :D. Tylko raz spróbowałem zakręcić tym czymś, dwa razy się obróciło siłą pędu i po zawodach, wiłem się przy tym jak węgorz i klops, nie zadziałało. Przytomność można stracić chcąc wprowadzić to kółko w ruch. Do bani to to :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być, dziennik budowy czy aktywności fizycznej? :D. Hula hop jest fajne dla osób z wymiarami 90-60-90, czyli tylko kobiełki wchodzą w grę. Ja się pytam co z osobnikami o kształtach bardziej Rubensowskich, gdzie powiedzmy 100-120-100, wcięcia w talii brak, czteropak schowany, ogólnie brzucho zupełnie nie kompatybilne z tym kółkiem? :D. Tylko raz spróbowałem zakręcić tym czymś, dwa razy się obróciło siłą pędu i po zawodach, wiłem się przy tym jak węgorz i klops, nie zadziałało. Przytomność można stracić chcąc wprowadzić to kółko w ruch. Do bani to to :)

 

Te Rubens!!! A próbowałeś z kwadratowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artix siema! zagladam do Ciebie ale sie nie udzielam jeszcze :oops:... jak wiesz, w NO sport to zdrowie :D

 

Napisze tak...

Zeby byla "rzezba", to najpierw musi byc "masa" :yes: jesli ona juz jest, to glowa do gory :lol: basen, sauna, rower, bieg... to na dobry poczatek ;) i dieta, odpowiednia dieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...