Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hula hop jest fajne dla osób z wymiarami 90-60-90, czyli tylko kobiełki wchodzą w grę. Ja się pytam co z osobnikami o kształtach bardziej Rubensowskich, gdzie powiedzmy 100-120-100, wcięcia w talii brak, czteropak schowany, ogólnie brzucho zupełnie nie kompatybilne z tym kółkiem? :D. Tylko raz spróbowałem zakręcić tym czymś, dwa razy się obróciło siłą pędu i po zawodach, wiłem się przy tym jak węgorz i klops, nie zadziałało. Przytomność można stracić chcąc wprowadzić to kółko w ruch. Do bani to to :)

 

Artix, nie trzeba się wić jak piskorz :lol2: Bioderkami kręcić trzeba :D Skup się na prawidłowym ruchu bioder :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisa, jaaaa cały czas pracuje ciężko nad masą, wyniki już są przyznam się. Jak się człowiek zaweźmie, to i efekty muszą być:). Teraz trzeba przejść do mniej przyjemnej części czyli rzeźby. Tym zajmę się...wkrótce, później znaczy :D. Tak w tym pokręconym NO, zdrowia aż za wiele. Jeszcze nie upadłem na głowę, żeby przed pracą lecieć na siłownię, potem 20 kilosów rowerkiem do roboty i tyle samo w druga stronę. Zamiast rowerka można po pracy przebrać się w obcisłe gaciochy i latać w te i we wte z wywieszonym ozorem... dla zdrowia :D. Zdrowych ludzi tu na pęczki, trzeba uważać prowadząc samochów, bo co zakręt, to biegacz, rowerzysta, koleś na łyżworolkach, znowu rowerzysta i tak w kółko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Rubens!!! A próbowałeś z kwadratowym?
Przyznam sie że nie, ale jak będzie dostępne hula chłop w takim rozmiarze, żebym wlazł w środek, zaklinował się lekko i tylko przesuwał to ustrojstwo po schowanym czteropaku to biorę w ciemno. Bezpieczne to będzie w użytkowaniu, a i mózg nie będzie sie miksował podczas ćwiczeń :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie że nie, ale jak będzie dostępne hula chłop w takim rozmiarze, żebym wlazł w środek, zaklinował się lekko i tylko przesuwał to ustrojstwo po schowanym czteropaku to biorę w ciemno. Bezpieczne to będzie w użytkowaniu, a i mózg nie będzie sie miksował podczas ćwiczeń :D

 

chyba nie czytales instrukcji Tomkowej na zrobienie wlasnego hula ;)

 

Tomkowa!!!! wez wytlumacz koledze co z czym i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie czytales instrukcji Tomkowej na zrobienie wlasnego hula ;)

 

Tomkowa!!!! wez wytlumacz koledze co z czym i jak :D

 

Już tłumaczę: dla obwodu 120 cm należałoby mieć obręcz o obwodzie 314 cm :) Promień przekroju brzucha Artixa ma 19 cm, więc promień okręgu hula powinien być ok. 30 cm większy, żeby ładnie hulało :D Najlepiej więc kupić rurkę długości 320 cm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila3000 toć ja z tym cholerstwem chciałem po dobroci, w jednej płaszczyźnie (chyba), takie "wyginam śmiało ciało" i nie osiągnęliśmy żadnej współpracy, może to wina sztywnych łydek, może to kółko miało jakis feler. Sterownik między uszami działał, analizował milion kombinacji na sekundę, dobierał w trybie auto rytm bioder, odcinał też trochę dopływ krwi do mózgu, nooo chcieliśmy ćwiczyć. Coś nie wyszło... :rotfl:

Mmelisa, kobietki bardzo fajnie wygladają podczas biegania, nie mam nic przeciwko temu, a nawet jestem za, jeżeli powiedzmy pani domu zamiast zajać się rodzinką, wraca z pracy, wciąga na siebie ten obcisły pokrowiec i gna godzinami po górach i dolinach. Spotkać mamusię lub małżonkę, można tylko wieczorem w przerwie pomiędzy prysznicem, a spożywaniem koktajlu energetycznego :D. Trochę się nabijam, ale spotykam podobne przypadki. Umiar w aktywności fizycznej jest wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być, dziennik budowy czy aktywności fizycznej? :D. Hula hop jest fajne dla osób z wymiarami 90-60-90, czyli tylko kobiełki wchodzą w grę. Ja się pytam co z osobnikami o kształtach bardziej Rubensowskich, gdzie powiedzmy 100-120-100, wcięcia w talii brak, czteropak schowany, ogólnie brzucho zupełnie nie kompatybilne z tym kółkiem? :D. Tylko raz spróbowałem zakręcić tym czymś, dwa razy się obróciło siłą pędu i po zawodach, wiłem się przy tym jak węgorz i klops, nie zadziałało. Przytomność można stracić chcąc wprowadzić to kółko w ruch. Do bani to to :)

 

ooo.. to to to..

 

No to chcę widzieć miny forumowych facetów gdy to przeczytają :rotfl:

 

to to nic.. ale zgadnij jakie miny są jak się przeczyta to: :jawdrop:

 

Można też zdjąć siodełko i robi się przednia zabawa.

Tylko po takiej jeździe trzeba koniecznie zapalić papierosa.

 

 

Mmelisa, jaaaa cały czas pracuje ciężko nad masą, wyniki już są przyznam się. Jak się człowiek zaweźmie, to i efekty muszą być:). Teraz trzeba przejść do mniej przyjemnej części czyli rzeźby. Tym zajmę się...wkrótce, później znaczy :D.

 

I ja też..

 

Przyznam sie że nie, ale jak będzie dostępne hula chłop w takim rozmiarze, żebym wlazł w środek, zaklinował się lekko i tylko przesuwał to ustrojstwo po schowanym czteropaku to biorę w ciemno. Bezpieczne to będzie w użytkowaniu, a i mózg nie będzie sie miksował podczas ćwiczeń :D

 

i do tego wtedy można uchwycik na piwko dorobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noo nie mam aż 120 cm w pasie, mniej jest cholerka! :D. Dzięki za porady, teraz już wiem, że muszę w sklepie "rurowym" zakupić rurek max.320cm długi. Jak się pan zapyta na co mi ten rurek, to odpowiem szczerze, że na hulahop :jawdrop: . Już mi się pod czaszką kręci od tego zagadnienia. Ten koleś z oponą zupełnie nie ma masy, nie moja liga, szczygiełek dosłownie, niech sobie kręci, niech się wygina. Też tak robiłem i nie działało, może muszę pożyczyć od jakiegoś rolnika łoponę od traktura to zadziała? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...