Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mój Mąż dopiero wyjechał z Wrocławia, wróci więc o godzinie, o której już nie jestem zdolna do wielkich czynów, dzisiaj jest więc bezpieczny :)

 

moj tez biezpieczny... jestem chora, ale mimo to musze popierdykac, bo Mamy nie biora zwolnienia, one nie choruja :bash:

 

Make up zrobiony, wdzianko przebrane, wygladam ludzko ;) adio :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sorki, nie to miałam na myśli, wyobraziłam sobie tylko jak próbujesz kręcić kółkiem o połowę mniejszym niż moje :)
:D łatwo nie jest pewnie z większym będzie łatwiej, ale tak głupio jest sobie hula hop kupić, muszę poszukać, chyba gdzieś rurkę pcv giętką od CO mam więc może się nada

 

Nic nadzwyczajnego, forumowe chłopaki uczą się kręcic hula hop :lol2:

A co, nauczę się i to bez zapuszczania brody i włosów i wciskania się w spodenki XS z lycry

... i nagram filmik jak się kręci hula hop jedną nogą, druga nogą ... każdą nogą, co kto woli :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molik hula hop można w necie kupić. Mój własnie w ten sposób nabyłam :lol2: chociaż taki z rurki będzie bardziej męski :rotfl: też kiedyś taki miałam, z takiej białej rurki plastikowej o grubych ściankach, było duże i ciężkie kręciło się bosko :D

 

No to jeszcze tylko rozmiar muszę sobie wybrać, pewnie do wysokości brzucha czy pępka będzie dobre szkoda, tylko że takim dużym kółkiem chyba nigdzie nie dam rady pokręcić żeby w coś nie stuknąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisa, ten model w niebieskim stroju to wypisz wymaluj ja, coś takiego muszę codziennie ogladać w lustrze, masakra jakaś :). Do hula chłop ma jednak nieodpowiedni strój, w tym nie da się trenować profesjonalnie. Ciężko znaleźć jakąś inspirację, ale jak wszyscy wiemy, uniform musi być jednak obcisły, nie krępujący ruchów. Ten model prezentuje profesjonalny sprzęt do ćwiczeń.

 

ManInTights2.jpg

 

Wersja druga, zawodnik prezentuje styl swobodny i wygodny. Ja skłaniam się bardziej do pierwszej wersji, takiej opływowej, nic nie bedzie człowiekowi przeszkadzało w wykonywaniu przysiadów i innych ewolucji z kółkiem, niczego sobie człek też nie przydepnie. Bezpiecznie będzie :D

 

5a0982f642427be3e524757bef6ffd19.jpg

 

ps. cały czas jesteśmy na FM? Już się całkiem pogubiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molikk nie może być mowy o żadnych koszmarach. Do uprawiania każdej dyscypliny sportu trzeba się odpowiednio przygotować. Temat trzeba gruntownie przerobić, żeby szanowne grono przyszłych posiadaczy jak i już posiadających hula hopy, wiedziało z czym to się je :). Dajemy radę, jeszcze chwila i wspólnie rozkminimy temat :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molikk nie może być mowy o żadnych koszmarach. Do uprawiania każdej dyscypliny sportu trzeba się odpowiednio przygotować. Temat trzeba gruntownie przerobić, żeby szanowne grono przyszłych posiadaczy jak i już posiadających hula hopy, wiedziało z czym to się je :). Dajemy radę, jeszcze chwila i wspólnie rozkminimy temat :D

 

ja już rozkminiłem, że posiadam hula hop wg specyfikacji olimpijskiej w wersji dziecięcej (i myślałem, że tylko takie jest),

ale jak mi jutro starczy siły, to poszukam rury pcv do CO i zrobię hula-hop i sprawdzę, czy faktycznie rozmiar i w tym przypadku ma znaczenie.

Testerka, która jeszcze nie wie że będzie testerką, sprawdzi, czy kółko spełnia kryteria hula-hop, czy działa i jednocześni potwierdzi zasadę, że kobiety rodzą się z umiejętnością kręcenia hula-hop (i prawdopodobnie odkrywają tą umiejętność ok 7 roku życia (niektóre wcześniej, niektóre później :p))

Później wezmę najmniejsze leginsy które znajdę w szafie żony i jakiś topik, wbiję się w strój, i będę kręcił (jako że strój daje +10 do umiejętności), do tego filmiki instruktażowe na YT (kolejne +10 do umiejętności) oraz odszukam w głębi siebie pierwiastek kobiecy i może będzie dodatkowe +5.

I w ten sposób może pobiję swój rekord, czyli 4 obroty hula-hop.

Oczywiście wszystko pod nadzorem komisji kontroli gier i zakładów oraz weryfikatorów z guinnessa, filmik prześlę do Oslo, może nobla dostanę w dziedzinie fizyki, medycyny albo biologi - bo to przecież wbrew fizyce i naturze jest, żeby facetowi udało się kręcić hula-hop :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piździło jak diabli i 7 stopni :( , ale musiałam dokończyć sadzenia co wykopałam, inaczej trawy by zdechły. Jakiś masaż by chyba pomógł.

 

Koszmarną to mieć będę noc, bo nie mogę się wyśmiać, a co chwilę sobie coś z Waszego gadania przypominam. Nie zasnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Twoja żona jaki ma mikser do tortów? zadowolona z niego jest?

 

Taki,ręczny Amica za stówkę.. zbiera na kenłuda dużego stołowego z hakiem i miską 6l ale ostatnio chyba to co uzbierała to wydała, więc wizja się oddala..

 

No i się doigrałyście dziewczyny, nauczę się tym dziadostwem kręcić i udowodnię, że facet z brzuszkiem tez może.

D

 

twardziel..

 

Właśnie leżę w wannie i oglądam film z gościem od kręcenia...

Powiem tak... Gdybym była facetem, wolałabym mieć brzuszysko jak waleń ale wykonywać ruchy kopulacyjne z kimś żywym drugim niż wyglądać jak Jezus w legginsach, kopulujący w lokalu wyborczym z plastikowym kółkiem.

Tak właśnie sobie uważam.

 

ooo.. zgadzam się w zupełności, dlatego też nie zamierzam się w żadne kółka na brzuchu pakować...

dwa kółka napędzane siłą nóg deptających po gejach :) to tak

 

Puśka no masz!!!

Ale ty musisz mieć pierdolniecie w miednicy!!!!!

 

:D

 

Tak abstrahując trochę od tematu kółek, czy malował ktoś z was ściany pistoletem do malowania i mógłby się podzielić wrażeniami, spostrzeżeniami, opinią i modelem/rodzajem urządzenia?

 

szafki kuchenne - efekty w moim wątku.. trzeba trochę poćwiczyć.. wynalazk z biedronki czy innyxh marketów to chłam, bez kompresora się nie obejdzie..

ale skąd pytanie - wałkiem na pewno szybciej będzie.. ściana to nie mebel

 

Mmelisa, ten model w niebieskim stroju to wypisz wymaluj ja, coś takiego muszę codziennie ogladać w lustrze, masakra jakaś :). Do hula chłop ma jednak nieodpowiedni strój, w tym nie da się trenować profesjonalnie. Ciężko znaleźć jakąś inspirację, ale jak wszyscy wiemy, uniform musi być jednak obcisły, nie krępujący ruchów. Ten model prezentuje profesjonalny sprzęt do ćwiczeń.

 

ManInTights2.jpg

 

Wersja druga, zawodnik prezentuje styl swobodny i wygodny. Ja skłaniam się bardziej do pierwszej wersji, takiej opływowej, nic nie bedzie człowiekowi przeszkadzało w wykonywaniu przysiadów i innych ewolucji z kółkiem, niczego sobie człek też nie przydepnie. Bezpiecznie będzie :D

 

5a0982f642427be3e524757bef6ffd19.jpg

 

ps. cały czas jesteśmy na FM? Już się całkiem pogubiłem :)

 

brr.. dlatego nie mam lustra..

 

ratunku, czy ktoś wie jak wymazać z pamięci to co przed chwilą zobaczyłam????? :sick::rotfl:

 

nie, co raz zobaczone już się nie odzobaczy

 

Molikk nie może być mowy o żadnych koszmarach. Do uprawiania każdej dyscypliny sportu trzeba się odpowiednio przygotować. Temat trzeba gruntownie przerobić, żeby szanowne grono przyszłych posiadaczy jak i już posiadających hula hopy, wiedziało z czym to się je :). Dajemy radę, jeszcze chwila i wspólnie rozkminimy temat :D

 

na mnie nie licz w tej kwestii :)

wolę rower mimo źe kontuzji sporo mi wygenerował.. bo nie, będę tego ukrywał.. lubię z góry w lesie zapierdalać :)

a efekty (zmiana pedałów w rowerze na takie przypinane, i zanim nauczyłem się automatycznie wypinać)

 

http://imageshack.us/a/img923/999/Oi7Jou.jpg

 

http://imageshack.us/a/img921/9476/uYQWzD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...