Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wolę rower mimo źe kontuzji sporo mi wygenerował.. bo nie, będę tego ukrywał.. lubię z góry w lesie zapierdalać :)

a efekty (zmiana pedałów w rowerze na takie przypinane, i zanim nauczyłem się automatycznie wypinać)

 

http://imageshack.us/a/img923/999/Oi7Jou.jpg

 

http://imageshack.us/a/img921/9476/uYQWzD.jpg

 

Znam ten bol ;) tak samo mialam z tymi pedalami :bash:gleba jak dluga na bruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszzzz nieeeeeeeeeeee :rotfl:

Nie wiem czy mam zakwasy na brzuchu od kółka czy od tych ryków wczorajszych :rotfl:

 

A co do filmu - to dla Panów jako rozgrzewka przed kółkiem.... do przemyślenia :lol2:

 

 

 

 

A w ogóle wczoraj mój Mąż, gdy mu opowiedziałam jaka rozpierducha w naszym wątku się odbyła, zadał mi tylko jedno pytanie, tonem pełnym zgrozy: " Chyba im nie napisałaś, że ja potrafię kręcić kółkiem???" :rotfl:

 

Wczoraj nie...ale dzisiaj juz tak :lol2::lol2::lol2:

 

Rozgrzewka dla Panow wskazana, co by zakwasow nie zlapali, bo wtedy to sie zacznie lacina sypac :lol2:

Filmik wymiata :rotfl: moje endorfinki zostaly uwolnione hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja na dzień dobry, dla wszystkich co tu zaglądają i dla tych co po wczorajszej "rozróbie" bolą ich brzuszki ze śmiechu - własnoręczny Pusiowy serniczek serwuję :)

 

http://images78.fotosik.pl/507/9adea2e9a01e7568med.jpg

 

Pusia blagam podaj przepis!!!

bo ostatnio moje serniki szlag jasny trafia, az szkoda sera kupowac za taka kase i na zmarnowanie w dodatku :(

 

 

 

Terminy i daleko :(

Ale taki mniejszy - to rzecz warta przemyślenia :)

 

 

ja jedynie w samolot i jestem...ale termin wrzesniowy mi nie pasuje nigdy, bo dzieci rok szkolny zaczynaja przewaznie 18-20sierpnia ;) a my akurat co po urlopie do "siebie" wracamy, wiec wiadomo o co chodzi...

 

Mniejsze tez sa fajne..bylam na kilku :yes: ubaw po pachi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się z rana i po myju myju ;)

 

Sernik chyba ma na wierzchu piane z białek, co ?

 

A wiesz, ze wczoraj w tych radosnych pląsach pomyślałam sobie co to by sie działo, gdybyście u siebie w wawozie zrobili zlocik :rolleyes:

uważam, ze tak rozbuchane towarzystwo nie nadaje sie na spotkania w cywilizacji.

Zgorszenie tylko byśmy siali, głupie spjrzenia, komentarze...

Na co i po co komu taki stres?

Artix bez pieluchogaci mógłby popitalać po pagórkach. Molik w jednoczęściowym kostiumie żony...

A co byśmy sie rurek naoglądały to nasze :cool:

 

Poniewaz wczoraj panowie z lekka zostali okreceni hula hopem i odniosłam wrazenie, ze kazdemu na ambicji zagrałysmy a moze nawet w jakiegos męskiego kompleksa wpędziłyśmy proponuję PANOM zrobic test.

Nie ma co się stresować brzuszkiem dopóki sie nie sprawdzi czy faktycznie jest źle, bardzo źle albo kaplica.

 

Podobno sa trzy stopnie otyłości brzusznej u mężczyzny:

 

1. Nie widać jak leży

2. Nie widac jak stoi

. Nie widac kto ciagnie

 

:rotfl:

 

To jak tam z wami panowie jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...