Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No dobra serniczek ukręcony :D jak się upiecze to podam przepis. Muszę wiedzieć czy jest zjadliwy :lol2: ale powinien wyjść :yes: jajka dałam. pominęłam tylko masło, ser dałam półtłusty, chudego nie kupuję, nawet na restrykcyjnej diecie, zamiast cukru ksylitol. Pominęłam też wszystkie skrobiowe wypełniacze i bakalie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wyciągnełam z pieca, spróbowałam - zjadliwe :lol2: powinien sie chłodzić w lodówce cała noc, ale chyba nie doczeka.

 

wygrzebałam poł kilo sera

 

Pół kilo sera półtłustego - zmielić, Jest kilka dobrych wiaderkowych serów, ale one są pełnotłuste, reszta się nie nadaje,

2 jajka - duże, lub 3 małe - białka i żółtka oddzielnie

80g ksylitolu

ekstrakt waniliowy, odrobina skórki z cytryny - zamiast bakalii

 

żółtka ubić z ksylitolem, dodać wanilię. Partiami dodawać ser i ucierać. Na koniec delikatnie wmieszać pianę z białek.

Piec w 170 C przez godzinę bez termoobiegu - ja zawsze piekę na parze. chłodzić w uchylonym piekarniku, a później w lodówce przez noc.

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie temp 200*

Ostatnio tak pieklam, bez termoobiegu oczywisice i gora sie zjarala a reszta surowa :(

ale ja bez spodu ciastowego i bialka ubite mieszalam z masa serowa...

Nie mam szczescia do takich, ale jeszcze sobie dam szanse, a jak sie znowu nie uda to pozostaje przy pieczeniu karpatki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafki kuchenne - efekty w moim wątku.. trzeba trochę poćwiczyć.. wynalazk z biedronki czy innyxh marketów to chłam, bez kompresora się nie obejdzie..

ale skąd pytanie - wałkiem na pewno szybciej będzie.. ściana to nie mebel

te elektryczne ala odwrócony odkurzacz, to wiem, że są słabe, więc myślałem o kompresorzez 50l 8bar do 500zł + jakiś pistolet (kompresor się przyda na przyszłość, a pistolet tragicznie drogi nie jest).

Liczyłem, że z kompresorem będzie podobnie szybko jak wałkiem (jeśli nie szybciej), ale mniej się zmacham, czyli będę w stanie malować cały dzień.

hmmm ... może lepiej wynająć agregat malarski, przynajmniej do pomalowania wszytskiego na biało na raz, i ew sufitów na 2 razy, a resztę machnąć wałkiem?

 

 

1. Nie widać jak leży

2. Nie widac jak stoi

3. Nie widac kto ciagnie

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

Znałam tylko "witaj brzusiu - żegnaj siusiu" :lol2:

Ja znam jeszcze, każdy ptaszek musi mieć swój daszek.

 

http://img.wiocha.pl/images/c/4/c47c2f3e389a263d8717a7d4d3170ad1.jpg

 

 

PS składam reklamacje, człowieka nie ma na wątku pół dnia a tu 4 strony postów ma do przeczytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapomnialam ustawic temp..a ze automatycznie jest 200, to tak sie pieklo przez 25min zanim zatrybilam... juz bylo za pozno... ;)

 

obecny piekarnik jest zryty do potegi entej... dluuuugo sie nagrzewa i to mnie wkurza :p bylo ze do 220* czekalam ponad 30minut :p

 

mój tak samo, ledwo zipie. grzałka od termoobiegu mu się spaliła, więc tylko piec mogę z grzałkami +wspomaganie termoobiegu. Nagrzewa sie równie długo jak Twój. Do tego myszy wyżarły w nim calą izolacje więc bucha gorącem. Zwiesza co chwila - resetuje wszystkie ustawienia.... grrr idzie do wymiany jak tylko kupię pralkę+suszarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja znam jeszcze, każdy ptaszek musi mieć swój daszek.

 

PS składam reklamacje, człowieka nie ma na wątku pół dnia a tu 4 strony postów ma do przeczytania

 

 

Reklamacje prosze zlozyc na pismie i cierpliwie czekac na rozpatrzenie... w przeciagu 14 dni, jesli dobrze pojdzie, zostanie podjeta decyzja w Panskiej sprawie ;) :D

 

ps, 1.Dobry gospodarz dba zeby jego kon mial dach nad glowa :D

2. Dobrze zbudowany facet to ten, ktory dba o siebie, a gruby facet to taki, o ktorego dba zona :cool:

3. dokoncze Twoje powiedzonko: Kazdy ptaszek ma swoj daszek - im wiekszy daszek, tym mniejszy ptaszek :D

 

koniec mundrosci :lol2:

 

mój tak samo, ledwo zipie. grzałka od termoobiegu mu się spaliła, więc tylko piec mogę z grzałkami +wspomaganie termoobiegu. Nagrzewa sie równie długo jak Twój. Do tego myszy wyżarły w nim calą izolacje więc bucha gorącem. Zwiesza co chwila - resetuje wszystkie ustawienia.... grrr idzie do wymiany jak tylko kupię pralkę+suszarka.

 

uuups... no to niezly bajzel :rolleyes:

ja na wybor swojego nie mialam wplywu bo taki byl w mieszkaniu..nowka nie smigana ;) jednak i tak badziew :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...