Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

od 2 lat zamawiam wanilię w laskach i zamówić nie mogę. :eek: jadę na oparach ekstraktu. albo ratuję się tym cukrem. Lecę zamówić póki mi się przypomniało :lol2:

 

nie masz pod ręką Lidla? wanilia jest tam po 4.44 za dwie laski.. nigdzie taniej nie było, od trzech lat tylko takiej żona używa, nie żadnych wynalazków

 

te elektryczne ala odwrócony odkurzacz, to wiem, że są słabe, więc myślałem o kompresorzez 50l 8bar do 500zł + jakiś pistolet (kompresor się przyda na przyszłość, a pistolet tragicznie drogi nie jest).

Liczyłem, że z kompresorem będzie podobnie szybko jak wałkiem (jeśli nie szybciej), ale mniej się zmacham, czyli będę w stanie malować cały dzień.

hmmm ... może lepiej wynająć agregat malarski, przynajmniej do pomalowania wszytskiego na biało na raz, i ew sufitów na 2 razy, a resztę machnąć wałkiem..

a ile tego masz? po mojemu to zawracanie dupy..

my we dwójkę z żoną cały dom na gotowo (500m2 licząc po ścianach) w 3 dni pomalowaliśmy dwa razy (z sufitem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tego masz? po mojemu to zawracanie dupy..

my we dwójkę z żoną cały dom na gotowo (500m2 licząc po ścianach) w 3 dni pomalowaliśmy dwa razy (z sufitem)

 

Całek nie chce mi się liczyć :p

No ale niech będzie, że policzę to z grubsza ... wyszło ok 350m2, tyle, ze ja mam ściany, które mają 3,60wys i sufity w łuku :p

I prawdopodobnie sam będę to malował :/ (a że ściany wszędzie GK, to pewnie gruntować wypadałoby by wszystko, żeby ściany hektolitrów farby nie wypiły.

Szkoda, że nie mam możliwości zobaczenia na żywo takiego malowania z agregatu - wtedy przynajmniej wiedziałbym jak to wygląda (bo na filmikach na YT, zawsze wygrywa reklamowany produkt :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 lat zamawiam wanilię w laskach i zamówić nie mogę. :eek: jadę na oparach ekstraktu. albo ratuję się tym cukrem. Lecę zamówić póki mi się przypomniało :lol2:

 

Kurczę, przecież tej samej firmy, co wrzuciłaś cukier wanilinowy, to można kupić też wanilię w laskach oraz pałki cynamonu. U mnie bez problemu dostępne w sklepie (chociaż zdecydowanie nie każdym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, to zalezy o jaka Gre i jaki Tron Tobie chodzi... oby Panowie dobrze to zinterpretowali, bo ja blondynka to moge sie mylic i myslec inaczej ;) mi to z wyprzedzeniem sie wybacza :lol2:
Właśnie ta nieszczęsna gra o tron. Rozwiązałem ten problem budujac dwie łazienki w domu :). Teraz nikt już o tron nie walczy. Chyba dobrze to zinterpretowałem, hmm...chociaż mogę się mylić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta nieszczęsna gra o tron. Rozwiązałem ten problem budujac dwie łazienki w domu :). Teraz nikt już o tron nie walczy. Chyba dobrze to zinterpretowałem, hmm...chociaż mogę się mylić :D

 

Korony i berła, oraz baldachim i czerwony dywan też powinieneś podwójnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisa wccik jest w obydwu, dlategoteż w razie sytuacji kryzysowej, w zgodzie i spokoju zajmujemy z góry upatrzone pozycje, bez zbędnej kalkulacji komu chce się bardziej. Wcześniej bardzo często bywało tak, że jak szef wykonał spokojne przyziemienie z zamiarem dłuższego kołowania, to szefowa podjeżdżała ze schodami pod same drzwi z nakazem pilnego opuszczenia kabiny z powodów bezpieczeństwa sanitarnego. Tzn. chce mi się, nie wytrzymam, wyłaź szybko, co ty tam tak długo robisz?! :D Pestka toć my prości ludzie, czerwonego dywanu i baldachimu nie mamy, dwa proste sraczyki w zupełności dają radę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumiales... wccik to dodakowe pomieszczenie, czyli trzecie miejsce z tronem i misa do umycia rak :D
Aaaa teraz zatrybiłem, w garderobie jest jeszcze trochę miejsca lub w pomieszczeniu gospodarczym za garażem. W sumie nie głupia sprawa, maleństwo podrośnie, geny mamusi prędzej czy później wpłyną na fizjologię młodej kobitki, jak się wrodzi w szefową to będę miał pozamiatane :). Kolejny kibelek w chałupie?! Łapy opadają :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa teraz zatrybiłem, w garderobie jest jeszcze trochę miejsca lub w pomieszczeniu gospodarczym za garażem. W sumie nie głupia sprawa, maleństwo podrośnie, geny mamusi prędzej czy później wpłyną na fizjologię młodej kobitki, jak się wrodzi w szefową to będę miał pozamiatane :). Kolejny kibelek w chałupie?! Łapy opadają :D

 

Nic tylko kombinowac i dzialac ;)

u mnie sa dwie kobitki (plus ja) wiec sama sie boje co to bedzie za pare lat :cool:

Szykuj sobie miejsce ucieczki :lol2:

 

 

No i dupa :(

Zapowiadane od 2 tygodni mrozisko przybyło :(

MINUS 3 i po mojej magnolii :cry:

I nie wiem co z drzewkami i krzewami owocowymi, które właśnie kwitną :cry:

 

Moze dadza rade? mroz pusci i nic sie im nie stanie? :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa :(

Zapowiadane od 2 tygodni mrozisko przybyło :(

MINUS 3 i po mojej magnolii :cry:

I nie wiem co z drzewkami i krzewami owocowymi, które właśnie kwitną :cry:

 

Zapodaj taką gigantyczną suszarę, niech ogrzewa powietrze!

 

A poważnie, to :hug: I trzymam kciuki, żeby rośliny nie zmarzły.

 

 

Szykujemy się na powrót borsuka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba właśnie po to się robi sztuczną mgłę, żeby kwiatki na drzewach owocowych nie zamarzały, więc to w cale nie głupi pomysł, W dużych sadach mają do tego różne aparatury :yes:

 

a łapki jakieś widziałaś? :eek: zapłodnił pewnie jaką pannę, pincet dostanie, zadanie wykonane, więc mógł już wrócić do siebie do domu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...