Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Poluj, Pusia, poluj. I jak na polowanie przystało strzelaj- oczywiście foty. Ja też poluję tylko na mniej "egzotyczne" stworzonko, bo na wiewiórę. Codziennie orzeszek. Swoich orzeszków nie mam (bez skojarzeń proszę), ale dostałam worek od znajomej. Moi mężczyźni tylko krzywo patrzą bo plakorów z orzeszkami niestety brak-oszczędzam dla rudzielca;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nam rude łobuzice ukradły wszystkie włoskie orzechy. Tylko te co zerwaliśmy zielone na nalewkę uchronilismy :) A teraz znajduję zadołowane w różnych miejscach na rabatach pod korą. Świetnie się przechowały, bardzo smaczne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż wczoraj szalał, wszystko wykoszone, wszędzie cudny zapach koszonej trawy

a czy to przypadkiem nie jest zapach trucizny, która wytwarza się przy koszeniu trawy (m.in. dlatego krowy wyjadają trawę kępkami)?

 

No bo nic innego nie przychodzi mi do głowy - kto inny mógłby te jabłka zjadać??

Może mała cholera uskutecznia zemstę za hula-hop? :p

 

Wywiadowka to pikus, wystarczy dobrze sie wsluchiwac i zrozumiec ten pieprzony dialekt :bash: ;)

A cóż innego między wierszami możesz usłyszeć, aniżeli gorycz szarej rzeczywistości, miało być tak pięknie, kształtowanie młodych umysłów, wyższe idee itp itd, a tutaj muszę wasze dzieci uczyć :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie jestem gamoniem:roll:

 

 

 

 

 

 

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

Nasza Kropka, tez okazalo sie, ze jest Kropkiem ;) :cool:

 

Mój rodowodowy tez w papierach jest dziewczynką tylko podczas kąpieli wyczułam, że coś mu wyrosło:sick:.

Weterynarz potwierdził,że to chłopak a pani hodowczyni stwierdziła, że jak go wysterylizuję to będzie jak dziewczynka, więc nie rozumie o co cały hałas:mad:

 

Pusia, rób nalewkę bo trza się chyba urżnąć z tej rozpaczy nad ludzką głupotą.

Edytowane przez SylwiaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...