Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakie tam fajne :( Pocieszasz mnie. A te świńtuchy ryją po nocach w drodze i na pustych działkach. Wygląda to paskudnie, a na dodatek można samochód uszkodzić. Na dodatek stuknięcie takiego samochodem to też tylko kłopoty :(

 

Borsunio jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada śnieg .... nawet mi się gadać nie chce :sick:

 

pokaralo Pania ;) juz pisalam za co :D

 

 

 

Ale ze co myślisz?? Jakiś taki pierwotny, barbarzyński rytuał?? Że np. goła na śnieg w jakimś kręgu magicznym mam się walnąć a Piotrek dookoła mnie też nago rytualne piosenki śpiewać??

Gdyby tylko to pomogło to czemu nie :sick:

 

Choleraaa WIDZE TO!!!! :lol2: znowu :rotfl:

małego dziczka :lol2:

 

tjaa pewnie male guźce :D

szkoda ze wystepuja w Afryce, to by byla dopiero frajda :D

 

a ta jednym jakbluszkiem je raczy karmic ;)

Pusia masz caly wor, plus jablka od sasiada..daj im wiecej, bo jeszcze padna biedaki z glodu :cool:

 

Dzien dobry w ten piekny sloneczny dzien :D

 

foto sprzed kilku dni, ale dzisiaj mamy taka sama pogode :D

 

12990995_10205716614345379_1695384337031897204_n.jpg?oh=039b88d560bd5b4c5e7d8de965f1ef8c&oe=57B0C3BA

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, a saunę przewidujesz? X-dzieści lat temu po saunie orły na śniegu ćwiczyłam. Uwielbiam taki szok termiczny to jak orgazm.

Może chociaż z gorącej kąpieli leć w ten śnieg i go postrasz.

 

Moim zdaniem w norce mieszka borsukowa. Poszła poszukać partnera, a teraz wróciła i wzorem angielskich królowych w cichości i spokoju oczekuje potomstwa. :yes:

 

Cholera rozrabia w domu. Ubieraj choinkę, albo insze drzewko na zewnątrz. Ja tak miałam kilka lat, bo dom mi nie pasował do takich eleganckich cudów jak choinka.

Moje futrzaste, nawet Gangster, nie zwracają uwagi na choinkę. Mają drzewa w ogrodzie, to się przyzwyczaiły. Poza tym choinki kłują i ciężko się wspinać. Najlepsze są wierzby zdaniem moich kotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie dostane orgazmu na śniegu :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

W ogóle jeśli chodzi o "na łonie natury" to u mnie ogólnie słabo, moja robako/gado/płazo fobia przerasta mój temperament, w związku z czym ze mną "numerek w krzaczkach" nie przejdzie :no:

 

 

Powiedz.to jeszcze borsukowi bo widać ze.gosciu ewidentnie uzupełnia jabłkami moc w...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...