Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Emi, dzikie koty pal sześć, bo też głodne i jakoś sobie radzić muszą, ale najgorsze są koty sąsiadów, które mają dom i swoją michę a i tak przychodzą wyżerać.

 

Pusiu, jebadełko oczywiście że fajne, chwaliłam je kilkadziesiąt postów temu ;) Nie wyobrażałam sobie jednak, że żeby je zawiesić potrzebne są takie gimnastyki i kombinacje :D

 

A z innej beczki, patrzcie co w necie znalazłam :D :D Na fejsie było ;)

13062024_1131334706898323_3297163925301461265_n.jpg

 

I jeszcze:

13094218_10208995650675838_6894911918278071575_n.jpg

:rotfl:

Edytowane przez mother_nature
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O matko!!!!! :rotfl:

Zaprawdę długo mnie tu nie było...

Bardzo mnie zainteresowały wszelkie funkcje - pewnie ograniczę się do piekarnika, bo M-a na razie nie planuję nowego, chociaż jakby tak był ze wspinaniem i zwisem...kto to wie???

A w kwestii piekarnika - w poprzednim mieszkaniu miałam piekarnik Samsunga z funkcją mikrofali - byłam bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, dzikie koty pal sześć, bo też głodne i jakoś sobie radzić muszą, ale najgorsze są koty sąsiadów, które mają dom i swoją michę a i tak przychodzą wyżerać.

 

Przecież to jest oczywiste - Wy jako kobiety powinnyście znać przysłowie że kradzione nie tuczy więc koty sąsiadów dbają o linię ;)

 

a wasze nie chodzą po sąsiedzku? u nas odwiedzają się nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jakie esy floresy na linie :o

nooo brawo dla tego Pana, ojj brawo :yes: :D

myslalam, ze to zadanie latwiejsze a nie wyczynowe ;)

 

Co do piekarnika to u nas bedzie na pewno siemens kompaktowy ;) tylko nadal gdybam czy zintegrowany jako funkcja pieczenia i parowania czy tez z f.mikrofali:rolleyes:

na pewno musza byc teleskopy, bo mnie jasna cholera (nie mylic z Mala Cholera) bierze jak musze goraca blache wyjmowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj tę kamerę :) Ja CHCĘ zobaczyć jak on tę puszkę otwiera

 

i ja :lol2:

 

a to bylo w scenariuszu??

 

W sobotę będzie kamerka.

 

A to taka puszka sreberkiem zamykana - myślicie, że jestem aż tak nieludzka???????? :p

 

Ale zamknieta..jak ma zwabic? bez zapachu itp :p bylo mala dziurke zrobic chociaz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz Lemurcie chyba zacznę dokarmiać mięskiem. Ona jest niesamowita. Malusieńka, oczy jak 5 złotych, puchata, normalnie sama słodycz, strasznie strachliwa. Jak kotom dam jakiś kawałek mięsa czy ryby to pierwsza biegnie, łapie w zęby i ucieka w najdalszy kąt tarasu, warcząc na inne koty. :lol2:

 

 

Tomkowa <3 <3 <3 jesuuuuuu jakie pięknotki, miałam kiedyś podobne kotki :) zresztą te dzikusy które do nas przychodzą też głownie rude - 4 z 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...