Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Poza tym puszka jest zamknięta - skoro borsuk potrafi puszkę z piwem otworzyć to i z puszką kocią powinien sobie poradzić.
W mojej wiosce Galów jest sklep przed, którym od rana do wieczora stoją magicy różnej maści. Do roboty się nie garną, ale sztukę otwierania opakowań jednorazowych opanowali raczej do perfekcji, "miszczowie" po prostu. Osobiście zarwałbym jedną nockę i sprawdził, czy owy borsuk otwierający piwsko, nie wygląda przypadkiem jak miejscowy Gandalf Szary:D. Darmową wyżerkę dostaje i to jabłkowe witaminki, teraz w zestawie popitkę serwują. Przez ogrodzenie przełazi jak Ninja, noktowizora nie potrzebuje, kieruje się tylko węchem. Nawieź piachu dookoła ogrodzenia, zagrab jak w pasie przygranicznym, prędzej czy później na piasku zostaną charakterystyczne ślady gumofilców nr. 45 :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Świetne to "jebadełko", wokół macie sporo drzew, to jest do czego się podwieszać. Mam w planach budowę centrum rozrywki dla malucha z podobną tyrolką z podwieszonym koszem. Taka 15 metrówka, jak widać kawał liny z podestem daje człowiekowi sporo radochy, dzidziol też będzie miał niezła zabawę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieprzowe nawet gotowane może zabić kota. Tam może być takie świństwo, na które mięcho nie jest kontrolowane, bo ludziom nie szkodzi.

Ryby surowe szkodzą kastratom.

http://www.vetopedia.pl/article105-1-czego_unikac_w_zywieniu_kota.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borsunio głupi nie jest :) zamieszkał w pensjonacie z obsługą, a Ty mu taki numer z puszką?! Co sobie zęby i pazury będzie wyłamywał:)

 

A może puszka po prostu bez zapachowa? Nie wiedział, co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracamy z zakupów, sierściuch wyczuje mięso już jak parkujemy. Przybiega i idzie przy nodze jak pies do domu. Patrząc na resztki myszy w ogródku nie mam skrupułów dając mu świńską szynkę. Jedyne co mnie martwiło, to mleko. Nie tknie tego dla kotów, a krowie lubi. Ma 10 lat i jak na podwórzowego kota ma się nieźle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje koty mleka nie dostają.

Jak znalazłam Małego Cholerę to dokarmiałam go kaszką dla niemowląt ryżową z bananami (może od tego małpiego rozumu dostał).

Persy w zasadzie jedzą tylko kocie jedzenie, ale koty zewnętrze w sezonie nastawione są na grilla.

 

to to! to na pewno to!!

 

patrzac na to jak wolamy na nasze dzieci (makaki :p ) to tez tak moze byc, ze i one dostaly tego malpiego... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJECIE KOTOM WIEPRZOWINĘ :confused: Wariatki, a jak to zabije kiciusia :bash: Wprawdzie podobno nie było takiego przypadku, ale ja tam na zimne dmucham

Świnie mogą być nosicielami herpeswirusa Aujeszkyego powodującego wściekliznę rzekomą – zjedzenie jest dla kotów śmiertelne. Mięso wprowadzone do handlu nie jest badane na tę okoliczność. Nawet ugotowana wieprzowina może szkodliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jakaś nienormalna jestem. Codziennie oprócz obiadków dla rodziny (zawsze dwa bo ja na diecie),to jeszcze gotuję dla moich zewnętrznych zwierzaczków. Na zmianę kurczak i indyk+warzywka. Od zawsze podziwiałam kota sąsiadów, bo taki "wypasiony" a moje takie biedne pomimo starań. Okazało się, że jest bardzo agresywny i przegania moje. Niezłą mu stołówkę urządziłam! Teraz przeniosłam miseczki bliżej domu i niestety kocina strasznie zmizerniał:PDomowy na sucharach, chociaż ostatnio nauczył się i żebrze przy stole za szynką jak pies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam wspólnego z CHIPSAMI :( Lubię pieczone ziemniaczki. Robię nawet w piekarniku owinięte folią. Chipsy pochrupać też mogę, chociaż wolę jako zagryziaki suszone owoce i daktyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...