Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.....

Dzisiaj tez podłączyliśmy kamerkę, ale jabłka nie ruszone, więc nie wiem czy coś się nagrało.

Mąż na razie odsypia bo wstał ze mną o 5.00 żeby kamerkę wymontować.

 

Wyczailo, to cos, ze jest w Big Brother i postanowilo nie wychodzic, dopoty kamerki nie beda odlaczone :D a co sie bedzie przed wszystkimi obnazac :lol2:

 

Dzien dobry :bye:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczailo, to cos, ze jest w Big Brother i postanowilo nie wychodzic, dopoty kamerki nie beda odlaczone :D a co sie bedzie przed wszystkimi obnazac :lol2:

 

Dzien dobry :bye:"

Ja dalej optuję za tym, że Borsuk poszedł na laski, a kuna, być może wegetarianin lub na diecie, była przelotem :)

Z resztą daleko od tego kurnika do nory nie ma, więc może porcja warzyw i owoców mu się zamarzyła, a wieść gminna doniosła, że u was jabłka są?

Kto ci tam wie, może kuny tez chcą być trendy, więc starają się być fit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, ale masz racje - to na 100000000% jest borsucza nora.

Tylko, ze borsuka juz tam nie ma.

Mieszkał pewnie całą zimę, ostatni ślad jego pobytu to rozwalony kompost z odciśniętą łapą - na pewno nie była to łapa kuny.

A potem to wygląda na to, że kuna na krzywy ryj przychodziła codziennie po jabłuszko.

Ona tam nie mieszka, bo nie ma takich objawów - nie śmierdzi, nie ma nowych śladów itp. Pewnie tylko przychodziła po jabłka.

Ale wcześniej jabłka znikały, a teraz miałaś je tylko poobgryzane, więc coś się zmieniła - albo kuna mniej kulturalna przyszła, albo wcześniej jabłka zjadał ktoś inny?

 

A żebyś wiedział :cool:

Najpierw wpadłam w panikę - bo sam powiedz - kogo znasz kto ma borsuka w ogrodzie?? To nie są zwierzęta, które się ludziom tabunami pałetają po obejściu jak sarny, dziki czy zające.

Ale potem przekonałam się do niego, przez te zżeranie węży i innych paskudztw.

I teraz mi żal :(

Odpowiem tak, ile osób znasz, które mają dolinę w ogrodzie i taką różnicę wysokości?

Nie czarujmy się, znaczna część osób ma tutaj płaskie prostokątne działki, które z dziczą mają nie wiele wspólnego.

Poza tym sporo osób nawet nie wie co u nich w nocy po ogrodzie się pałęta - dopóki jakiś spektakularnych dziur nie ma lub wręcz strat w ogrodzie.

 

Ps. A co Ty tak skoro świt?? Tez w pracy jesteś??

Ano też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi mieszasz .... już straciłam nadzieję i nie chcę na nowo przeżywać ...:bash:

I tak będziesz przeżywać :p

 

Nie , no ja wiem, ze nasz ogród jest inny niż większość, no i że aż się prosi żeby się po nim popałętać :D

No więc nie dziw się kunie, poza tym zapewne przychodziła od dawna i nie tylko na jabłka. Teraz macie dowód na kamerze, a wcześniej żyliście w błogiej nieświadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W zasadzie wszystkie rośliny będziemy kupować ukorzenione w doniczkach, a jeśli prognozy na lato się sprawdzą (chłodne i mokre) to tylko wsadzać i przesadzać.

.

 

oooo wypraszam sobie!

Nie chce cglodnego i mokrego lata :cry:

takie mialam w ubieglym roku...a jak wrocilismy do NO to w PL byly upaly a tu zas deszcz :sick:

 

taka piekna mam wiosne (dzisiaj)

13140782_10205804966794135_1894129776_n.jpg

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie chce zimnego i mokrego - ale takie są prognozy ;)

 

Meliska, widzę, że Ty nie tylko hula hop ale i trampolina :D

Czekaj niech Cie chłopaki namierzą :D

 

Cholira jakie foto gigant!

W domu zobie edycje bo az wstyd..

 

Taaa tylko czekac na chlopakow i mozna robic salta w powietrzu :D :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...