Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Te nawozy do kwasolubów mają mało zakwaszacza, więc borówkom i rododendronom zawsze można trochę sypnąć.

 

Wiosną sypię Azofoskę, bo kompostu mam zwykle za malo. Mam glebę gliniastą, więc maksimum dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj łamanych kamieni polnych. Z takich lepiej sie układa.

 

Ten jest akurat drogi, ale chciałam Ci pokazać o co chodzi.

 

kamien polny lupany drugi koniec polski niestety, ale jak tam jest to bliżej siebie tez znajdziesz

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, nie narzekaj. Kamienia u Ciebie mnogo. Akurat znam te okolice bo połowa rodziny to okolice Świeradowa i Zgorzelca, a sama też mieszkałam tam 10 lat. A ukształtowanie terenu masz CUDNE. Ja każdą góreczkę muszę usypywać, a Ty wychodzisz przed dom i TADAM! masz gotowce:lol2:. Strasznie Ci zazdroszczę. Tak więc widzisz zawsze zazdrości się tego czego się nie ma, a może inaczej, nie docenia się tego co się posiada:yes:. Przy takiej wyobraźni i zdolnościach jakie posiadasz to niedługa wycieczki będą organizować żeby podziwiać.

A jak Twoje różyczki (tych też Ci zazdroszczę:D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten rok. Pamiętam, że zawsze w Twoich rejonach wszystko rosło i dojrzewało wcześniej niż u mnie. Dzwoniłam do brata i porównywaliśmy co i jak rośnie. Moje różyczki rosną super. Mimo, że to dopiero ich drugi sezon u mnie wyglądają tak jak na zdjęciu. Specjalnie dla Ciebie pąkóweczki (niestety jeszcze nie kwiatki)

DSC_0100.jpg

DSC_0101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pnące, te stare Alchymist i Sympathie bardzo powycinałam, ale rosną znakomicie. Sympathia ma już sporo pąków kwiatowych. Natomiast reszta bardzo różnie. Niektóre nawet myślałam, że padły, a one dopiero teraz ruszają.

Dziwny rok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pnące, te stare Alchymist i Sympathie bardzo powycinałam, ale rosną znakomicie. Sympathia ma już sporo pąków kwiatowych. Natomiast reszta bardzo różnie. Niektóre nawet myślałam, że padły, a one dopiero teraz ruszają.

Dziwny rok :(

To prawda...dwie róże radykalnie przycięłam, bo bardzo przemarzły ; potem chciałam już je wykopać, bo nic się nie działo...nie było mnie kilka dni i patrzę ja sobie dzisiaj: a one ruszyły! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak coś ma rosnąć w takich warunkach?? :(

.

już chwila momencik i cos będzie cieplej, tak zapowiadali ;-)

Ja tez chce rosliny bezproblemowe, może będzie "standardowo" ale nie mam chęci na atrakcje, tak jak ty chce zrobić 1-2 nasadzenia a potem drobiazgi, u mnie mikro ogród ale ja wcześniej nawet balkonu nie miałam wiec i tak szkoła życia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to chcesz przeznaczyć na ogród?? Całość ??

Tylko ozdobny czy użytkowy też??

 

trawa + ogród a bardziej rabatki ;-) w tym roku chce zrobić jedną cześć coś tak jak na tym mega projekcie ;-)

zaraz go usune jak zobaczysz :-)

projekt u mnie :-)

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam :yes:

Fajnie rozplanowane, najlepsze są te: "coś ładnego", "coś innego" :D jakbym siebie widziała :D tylko u mnie wszystko odręcznie na kartkach rysowane.

A powiedz - otoczkę wokół domu masz z białych kamyków??

 

lubie te coś innego i ladnego - kiedys coś sie pojawi ;-) Otoczke będe miala bo podwyższamy teren i dopiero się zrobi ;-)

usunelam, jak coś wkleję u mnie ;-)

co byś mi zaproponowąla jako zieolen tło dla tzremieliny aby oddzielić skrzynie z warzywami - pewnie tak 150 wysoki emac w miare o drazu, chciałam cisy ale drogie takie duże :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...