Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To nigdy do końca nie mija.

Mój jedyny pies Tim, dog niemiecki był ze mną dość krótko z powodu błędu w sztuce jednego z najbardziej uznanych wtedy w-wskich wetów. To było 30 lat temu, a ja nadal pamiętam i bywa, że smutno mi się robi i mokre oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :)

Nie wiem od czego zaczac, bo i z nadrobieniem jest ciezko u mnie, chociaz nie powiem, ze nie zagladalam bedac w PL :rolleyes:

 

Jedynie moge napisac, ze tez stalismy sie wlascicielami malej kotki :rolleyes:

niestety dlugo sie nie nacieszylismy jej obecnoscia, bo niespelna tydzien i musielismy wyjechac do NO...cala podroz o niej rozmawialismy i moje oczy robia sie mokre z tesknoty (nawet teraz gdy pisze). Ona tez za dziecmi placze jak dziecko (wiem od mamy), podchodzi do drzwi od naszego pokoju, kladzie sie na buciki dziewczynek, a w pokoju na lozko, w ktorym spala z moja starsza corcia. Pocieszam sie, ze za mc lece do PL i ja zobacze..

Mysle kiedy moge poddac ja sterylizacji? kiedy takie kocie jest gotowe?

 

Widzialam foto podlogi z fuga:) baardzo fajnie wyszlo.

 

Milego dnia :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, ta kicia jest mlodziutka, moze miala jakies 5-6tygodni. Dostalam ja od kolegi, wiec nie jest z hodowli, jeszcze nie teraz, ale moze jak zamieszkamy "na swoim" to o taka sie postaram :D

Ale panna z dobrymi manierami...ponoc u kolegi mieszkala z innymi kocietami w szopce , a u nas od pierwszego dnia robi do kuwety i spi w domu :wiggle:

nie byla pieknoscia jak do nas trafila, ale dobra karma i opieka zrobily swoje...jest jak kuleczka i siersc pieknie jej lsni :rolleyes:

 

 

Tez czekam na montaz podlogi w sypialni...czekam na email z info, ze material juz jest (termin realizaji ok.miesiaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Spinoza miała sterylizację razem z aborcją 5 fasolek niestety. Tylko raz udało się jej czmychnąć z domu ;)

Kocice okropnie przechodzą ruję, a właściciele też nie łatwo - cierpi serce i słuch :(

 

Mel, gratuluję dołączenia do kociego klanu :-D

 

Tak, Pusiu, miałam psa i zero doświadczenia. Tim był wspaniałym towarzyszem, ale zachowały mi się po nim jedynie wspomnienia, nie mam zdjęć i to mnie boli także. Choć te wspomnienia bardzo przyjemne, o sposobie na budzenie mnie o świcie, skąd wziął się zimą wielki wąż na miejskim trawniku, jak daćsobie radę z powitaniem. Nawet pamięć o tym jak na mnie patrzył, gdy wracałam z pracy, a Tim był już tak chory, że nie mógł witać mnie jak lubił.

Po Timie była ponad 15-letnia przerwa zwierzęca i pojawił się miniaturowy rudy królik Tuptuś na życzenie małej Kaśki. Dość prędko został moim królikiem i też mam sporo przyjemnych wspomnień.

Potem, 14 lat temu Kasia przyniosła ze stajni Pasqala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka ja lubie koty tak samo jak psy :D

 

Mielismy mloda kotke do wiosny tego roku...cholera jedna co rusz kotna przychodzila -nikt nie widzial, kiedy i gdzie sie okocila, jak i jej kociat...taka lajza z niej byla...

 

Zdjecia podlogi zrobie jezeli w dniu mojego przyjazdu bedzie polozona..teraz dodalam tylko zdjecia roslinek ;) cholera, kilka drzewek a jak szarpie po kieszeni :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda, ze nie masz zdjęć Tima.

Dogi są takie "majestatyczne", ten ich ogrom, jak staną i patrzą w dal, taka powaga na morduni... wiem ze to zwykle mylące i są postrzelonymi wariatami :)

Piękna rasa.

 

Króliki tez są cudne, to ich ruszanie noskiem mnie zawsze rozwala.

 

Ogólnie dom bez futer to smutny dom.

 

Niestety, nie mam, mimo, że mój tata był fotografem. Chyba tak dużo energii wkładałam w ratowanie zwierzaka, że nawet nie pomyślałam o fotkach. Krótkie przerwy, gdy nie był chory lub podejrzany o chorobę, wykorzystałam na bycie z nim. Fotografowanie nie wydawało mi się ważne, a poza tym do końca nie myślałam, że odejdzie na Drugą Stronę Tęczy :(

Masz rację, że są piękne i majestatyczne, ale też potrafią być nieobliczalne. Wymagają masę konsekwecji w wychowaniu. Inaczej z figlarnym błyskiem w oku ustawią właściciela tak jak im się będzie podobało.

 

A króliki są słodkie i jak zabawnie tupią tylnymi łapami :lol2:

 

Pusia, co racja, to racja – dom bez futrzaków jest bardzo smutny i jakiś taki nie pełny.

 

 

Pestka ja lubie koty tak samo jak psy :D

 

Mielismy mloda kotke do wiosny tego roku...cholera jedna co rusz kotna przychodzila -nikt nie widzial, kiedy i gdzie sie okocila, jak i jej kociat...taka lajza z niej byla...

 

Mel, ja też lubię psy nadal,a ale rodzajem moich futrzaków zarządził los :)

 

Mel, widzę, że kupujesz młode, niewysokie rośliny. Spróbuj w Sadowniczy.pl Wychodzi taniej. Mają często promocje, jeśli się zarejestrujesz. Np. świerki do obsadzenia żywopłotowego sprzedawali jesienią 20 sztuk, chyba za 30 zł. Na dodatek mikoryzowane. Ja u nich kupuję od lat i nigdy się nie zawiodłam.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

Widzialam wpis tutaj jak i u siebie, dziekuje raz jeszcze za namiary..bede sie logowac :)

Tylko zamowienia bede robic jak juz bede wiedziala, ze w danym czasie bede w PL...nie chce zeby ktos po swojemu sadzil moje roslinki, w sensie miejscu :p

Bedac w PL zauwazylam ze moimi zakupionymi swierkami to tesciowa podzielila sie z jej coreczka!! by to jasna cholera! to ja kase wydalam na doniczkowane 4letnie a one sobie je przygarnely bez informowania nas o tym:mad: nawet buzi nie otowrzylam tylko pokazalam mojemu by zobaczyl.

 

Ide szukac w google co to jest "mikoryzowanie sadzonki" :D :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza dupa :mad: też by mnie trafiło :mad:

trafialo mnie non stop podczas wakacji...ZADNA z nich nie przyjechala do nas w odwiedziny przez 5tygodni, wiedzac, ze NIE MAM czym jezdzic, bo ojca auto w naprawie...dopiero jak moj przyjechal to zaczely wydzwaniac i "grac" troskliwa" babcie i ciotke:bash:

awantura byla do potegi ntej :p

 

Poczytaj bo warto wiedzieć takie rzeczy

.noo teraz juz wiem o co cho :D

 

Ps. Mam dziś od nocy taką migrenę, że ledwo żyję, a jeszcze 2 dni pracy przed urlopem :(

Pusia, to Ty nie wiesz ze na migrene to najlepszy jest sex ;)

a tak na serio to wspolczuje.. mi moje bole w koncu puscily..caly urlop na tabletkach p.bolowych spedzilam, nawet pol szklanki piffka nie moglam wypic, tak mnie glowa bolala :(

chyba polski klimat mi nie odpowiada albo za duzo mialam problemow... takich, ze musialam na policje jechac i zrobic zgloszenie o zastraszanie mnie i mojej rodziny :(

 

Moze do urlopu bol minie?

Dlugie wakacje bedziecie miec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego z rodzina to tylko na zdjeciu i w moim przypadku, nie na srodku :p

 

Jaaa od 3 lat bez urlopu? masakra. To tylko zyczyc udanego wypoczynku :)

 

No pewnie że wiem.

Sex jest dobry na wszystko.

Tylko nie mogę z pracy wyskoczyć na numerek do pracy Mężusia, bo i mój i jego szef pewnie by szczękę z ziemi zbierali :rotfl::rotfl:

pewnie sami skorzystaliby z pomyslu :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo urlop... marzenie ściętej głowy :)

 

ostatni raz byłam 5 lat temu tak na prawdę... potem tylko max 5dni z dziećmi - ostatni wypad z glutami 3 lata temu :cry:

urlop z dziecmi to nie urlop, bo czlowiek musi miec glowe dookola... i wypic nie wolno, bo dzieci... polezec na plazy sie nie da, bo dzieci..itd itp

dlatego za jakis czas, gdy sie juz "wykonczymy wnetrzarsko" to wybiore sie z moim na urlop a dzieci pod opieka zostawie...

 

 

Dlatego teraz biorę ile się da, telefon wyrzucam i korzystam pełną gębą :lol2:

 

ja swoje norweskie tel mialam wylaczone :D na emaile tez nie odpisywalam..w koncu wakacje to wakacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...