Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

te listki to ta "histeria" puscila??

ona pewno jak moje pnace hortensje - miejsce im nie pasi ;)

 

a ja mam malego Shih Tzu.

nie mielismy psa w planie wcale. Nasz znajomy mial jednego juz ktorego kupil dla corki. Ale syn tez chcial. Kupil wiec 3 lata pozniej drugiego dla syna. Szczenie mialo pare miesiecy. No ale braciszek starszy (ta sama matka ojciec nie wiem) nie chcial drugiego psa, stawal pod drzwiami i sie "wyprowadzal". A ci caly dzien w pracy. Wiec starszy na pokojach zostawal a tego ociupinke wsadzali na caly dzien do ciemnej piwnicy ;) bidulek po schodach nie mogl wejsc.

Odkupilam piesa od niego - tego malutkiego. Zostal z nami. Znajomy reklame mu robil : z papierami jest!

mialam w nosie papiery szkoda mi pieska bylo. Na koniec malego przyniesli i wreczyli mi papiery, a raczej "papiery"....papierami byl rachynek ze sklepu! :o Myslalam ze padne. I uparcie przekonany byl ze rachunek to to samo co papiery i troche mi zajelo zanim mu wlozylam w ten pusty leb ze papiery to rodowod i pies jest jest zarejestrowany w tyl az po dziadkow czy dalej.

Jakby malo bylo - piesek caly w pchlach byl.

Teraz to moje baby. Spi ze mna i lazi za mna wszedzie i jest rozpieszczony jak dziadowski bicz.

i po dzis dzien sie smiejemy ze mamy psa z papierami.

Jest czysty, zadna mieszanka bo ze sklepu z poteirdzeniem, ale rodowodu nie ma, co mi nie przeszkadza go kochac jak wariatka.

 

Witaj Maniu :hug:

Szkoda Twoich jagód bo to wartościowe rośliny. U mnie w tym roku pierwszy raz od 15 lat zmarzła borówka amerykańska i prawdziwe leśne jagody, ale faktycznie mrozy były ostre.

 

Ale akcja z psem :jawdrop:

Pierwsze słyszę żeby taki numer z paragonem odwalić :jawdrop:

Rodowód do kochania nie jest potrzebny. Chodzi tylko o to, żeby ludzi nie oszukiwać.

 

A ta roślina to zwariowana "histeria" Pestki. Bo to jej roślina. Chciałam wyrzucić, nie pozwoliła, to niech sobie teraz ją wirtualnie hoduje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

rany sorrki moje posty sie zdublowaly nie wiedziec czemu, wyalilam jeden :eek:

 

przeciez ja tu ciagle czytam, toz Ci pisalam u siebie ze brne przez Twoj dziennik a sporo tego, ale ciagle czytam co piszecie :D

 

z paragonem to ok, dostal rachunak jak zaplacil w sklepie, to nasz znajomy poprostu niedouczony i uwazal ze rachunek = rodowod, najgorsze ze sie klocil ze mna ze on ma racje. A tu am paragon tylko i zaswiadczenie o odrobaczeniu i pierwszych szczepionkach.

 

Bedziemy kobicowac histerii :D ja tak sie mecze nad hortensjami ale chyba sie poddam i kupie nowa i w donice ja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany sorrki moje posty sie zdublowaly nie wiedziec czemu, wyalilam jeden :eek:

 

przeciez ja tu ciagle czytam, toz Ci pisalam u siebie ze brne przez Twoj dziennik a sporo tego, ale ciagle czytam co piszecie :D

 

z paragonem to ok, dostal rachunak jak zaplacil w sklepie, to nasz znajomy poprostu niedouczony i uwazal ze rachunek = rodowod, najgorsze ze sie klocil ze mna ze on ma racje. A tu am paragon tylko i zaswiadczenie o odrobaczeniu i pierwszych szczepionkach.

 

Bedziemy kobicowac histerii :D ja tak sie mecze nad hortensjami ale chyba sie poddam i kupie nowa i w donice ja .

 

To nic, że się zdublował, czasami tak się dzieje :)

Czytasz od początku, całą paplaninę???

 

Hortensje u mnie marzną, więc odpuściłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakis czas zagladam na fm z doskoku.

Nie zawsze mam "ochote" cos napisac, tylko przeczytam odrobine i wychodze z fm.

A teraz to juz w ogole pies pogrzebany, bo mamy Euro :lol: ja z tych co lubia ogladac takie cuda, a moja polowka niekoniecznie :cool:

 

Co do psiakow, to nasza sunia pieknie rosnie. Tydzien temu mialam info, ze wlasnie wychodza zęby.

 

 

Avatarek czasowy...dopoty mi sie nie odmieni ;) dziekuje :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakwitnie to już nic na tej planecie mnie nie zdziwi :D

 

Mel oglądasz euro???:jawdrop:

Dobra jesteś :yes:

 

Dziewczynki, pies/kot bez paragonu, tfu chciałam powiedzieć bez rodowodu nie jest gorszy. Jest do kochania i jest przekochany.

Chodzi tylko o to, żeby nie naciągać ludzi na kasę, taki zwierzak powinien być za darmo, jak ten ze schroniska.

Tylko, że biorąc ze schroniska robimy dobrze,

Płacąc pseuduhowi robimy źle, napędzamy proceder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę to cały klub kibica się uzbiera :)

 

My nie oglądamy żadnego sportu. Kiedyś jeszcze Małysza oglądałam, ale to zimie, teraz TV przegrywa z ogrodem, a kibic ze mnie żaden.

 

Wczoraj szalałam w ogrodzie, zebrałam 1,5 litra polnych poziomek :D

I wykarczowałam skarpę, żeby miały się gdzie rozrastać.

Co za pychota, te ogrodowe nie są ani tak pyszne, ale przede wszystkim nie mają tego aromatu.

 

Jestem zadowolona, bo jeszcze ani razu w tym roku nie podlewałam borówek i innych owocowych, od tygodnia z hakiem nie pada deszcz, a pod agrowłókniną wilgotno :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziomki :eek: jak ja bym sobie zjadła takie poziomki :rolleyes::rolleyes:

 

 

Małysza oglądałam tez kiedyś ale z "przymusu" (starsi bracia)

 

wczorajszy mecz budował niezle napięcie w pośladkach hehe a jeszcze jak Rosja w dodatkowych 3min wyremisowala z Anglia to juz w ogóle była pompa :lol2:

 

dzisiaj nasi o 18:00

nie myśle o ilości bramek bo bedzie zapewne "jak zawsze" :p ale trzymać kciuki za nich mogę co nie ;)

 

 

 

wczoraj późnym wieczorem dostałam mail od hodowcy ze zdjęciami naszej suni i info ze do przyszłego tygodnia (dotarło do mnie ze do jutra) musimy juz wybrać imie. Ale jak tu wybrać skoro każde z nas ma swoje. A zakres na F jest duży :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziomki :eek: jak ja bym sobie zjadła takie poziomki :rolleyes::rolleyes:

 

Te leśne poziomki to istne szaleństwo smaku, jeden owoc to zapach całej szklanki owoców tej ogrodowej odmiany.

Dlatego tak o nie dbam, nie ingerując jednak za bardzo - jednak to dzika roślina.

 

wczoraj późnym wieczorem dostałam mail od hodowcy ze zdjęciami naszej suni i info ze do przyszłego tygodnia (dotarło do mnie ze do jutra) musimy juz wybrać imie. Ale jak tu wybrać skoro każde z nas ma swoje. A zakres na F jest duży :bash:

 

A jakie typy macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez nie ogladamy piłki.

Allah jest wielki, ze mój małzonek nie bardzo sie interesuje.

Ja tam jeszcze moge popatrzeć jak faceci za kulka ganiaja tylko musze miec wyłączony dźwiek.

Nie trawię hałasu z trybun.

Łeb mi peka, dxwieki sa dla mnie nie do wytrzymania przez co skupic sie nie mogę.

 

Zdecydowanie wole ogladać szachy.

Cisza, spokój, nie ma jakiejś dzikiej akcji a jak film mi sie urwie to w zasadzie nic nie tracę.

Przez 30 minut i tak niewiele się wydarza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...