Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pusia typów wiesz ile jest. Cała lista imion, ale z tego kilka wybranych, a im dłużej sie wczytuje człowiek, tym więcej trafia na listę, dlatego od dwóch tygodni juz nie zaglądam do niej :D

Fia Fami Fusia Funia

Była jeszcze Fergie Figa Fibi Fifi

 

ja typuje na dwa pierwsze, a moj na dwa kolejne z tego pierwszego rzędu.

Jak sie wkurzę to bedzie Frytka :p :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia typów wiesz ile jest. Cała lista imion, ale z tego kilka wybranych, a im dłużej sie wczytuje człowiek, tym więcej trafia na listę, dlatego od dwóch tygodni juz nie zaglądam do niej :D
Nasza futrzasta wabi się Frida, skandynawka, to i imię musiało pasować do miejsca urodzenia. Pieszczotliwie i jak coś nawywija nazywamy ją właśnie Frytka :D.

ps. Jak można ogladać facetów biegajacych za piłką? Niech ta szopka jak najszybciej się kończy :). Fasynujace są natomiast walki angoli z ruskimi poza stadionami. Wynik jak na razie 97 - 96,5 dla angoli. Ciekawsze to to niż walki MMA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, Furiatka i Franca to zaczne na nia wolac jak bedzie mi dokuczac, a raczej mieszkanie roznosic na czesci pierwsze :D

 

Dzieci musza tez miec lekkosc w wymowie :D te dwa wyzej to na pewno do takich naleza :lol2:

 

To może MADA FAKA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz siedzę i wyczekuje kiedy nasi zaczną grać. Oby była transmisja puszczana, bo wczoraj na ZDF oglądać musiałam ;)

nieeee no, nie ma jak blokowanie meczy i dorabianie sie na ludziach. Sa jednak Ci "cffani" jeszcze i kasy nie beda wydawać :D

Naszych pewnie pokażą.

 

Artix nie bądź wiśnia, pokibicuj naszym co by do końca meczu siły na bieganie mieli :D :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tęskniłem za moim ulubionym forum i forumowiczkami :). Nic tak nie poprawia zmeczonemu robotą człowiekowi, jak szybki przegląd tutejszej wylęgarni pomysłów i tematów. Przed spaniem zaglądałem na chwilkę ale nie miałem już siły i w związku z tym ochoty na dodatkowy wysiłek intelektualny. Gdybym zaczął myśleć czy cóś, mógłbym dostać zawrotów głowy, zemdleć czy jeszcze coś gorszego :D. Mmelisa jak to było Twoje foto w awatarku, to Ci powiem, to Ci powiem, żeee?! Miło było widzieć sympatyczną forumowiczkę ;). Kibicuje kopaczom, a jak?! Sprawdzę nawet wynik meczu w necie, żeby nie było. Za taką kasę, jaką dostają za ganianie za kolorową piłeczką i za reklamy, nie mają prawa być zmęczeni. Mają przebierać nóżkami jak strusie pędziwiatry i jeszcze do tego strzelać bramki, łaski nie robią. Do roboty i koniec. Nie chcę jak zwykle wysłuchiwać obowiązkowej piosenki kibiców "Nic się nie stałłooo, Polacy nic się nie stałłłoooo! " :D.

ps. Widzę, że prowadzimy 1:0, ok przyjąłem do wiadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wygraliśmy :)

 

No to Kibicki szczęśliwe :)

 

Tak tak, avatarek to ja byłam we własnej osobie ;)

 

Kurcze, a ja nie wczytałam :(

 

Tez tęskniłem za moim ulubionym forum i forumowiczkami :). Nic tak nie poprawia zmeczonemu robotą człowiekowi, jak szybki przegląd tutejszej wylęgarni pomysłów i tematów.

 

No właśnie, w kwestii tematów, pomysłów i przemyśleń.

Wygląda na to, że całkowicie odpuścimy sobie temat GWC.

Zima pokazała, że nie potrzebujemy do do wspomagania ogrzewania, tegoroczne lato pokazuje, że nie potrzebujemy go do chłodzenia.

Przy takich temperaturach jak mamy w tym roku, czyli w takie lata jakich u nas większość (do 30C), sterowanie roletami dale efekt na tyle zadawalający, że inwestycja pt. GWC przestaje mieć uzasadnienie. Takie lato jak zeszłoroczne jest raz kiedyś. Może za radą Renaty rozważymy jakiś moduł - klimatyzator do WM albo do PC. Mąż twierdził na początku, że to nie eco, a dom w zamyśle mia być eco.

Ale ... przecież skoro planujemy PV to ten klimatyzator ewentualnie będzie zasilany eco??

To nawet nie o koszt GWC chodzi, tylko o zakres prac, głównie wykopaliskowych, które wstrzymują nam przejście do następnego etapu wykończeniówki, czyli do nawierzchni.

Co do nawierzchni, to nie wiem czy pisałam, ale sąsiadka właśnie kładzie z łupka granitowego i się zwyczajnie zakochałam, jak idiot wiszę jej ciągle na płocie i podziwiam, wygląda to jeszcze bardziej naturalnie niż kostka granitowa. I znowu bardzo myślimy. Poczekamy na efekt końcowy u niej i na to jak kostka będzie wyglądała po zimie, bo dość dużo aut do sąsiadki wjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz Pusia, nie ma to jak domek ze styropianu i rolety :) Biorąc też pod uwagę koszt Waszego ogrzewania w sezonie... faktycznie GWC nie ma sensu :) Dobrze, trochę prac wykopaliskowych Ci odpada! :D

 

Odpadają prace wykopaliskowe a zyskujemy: czas, miejsce w sadzie, dwie studnie wyłącznie do podlewania, kasę na PV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...