Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pusiątko dziękuje i przesyła pozdrowienia :hug:

 

Ciotka dziekuje :)

 

A Pusiątko to jakieś ubezwłasnowolnione czy jak, ze samo nie moze ? :rolleyes:

Wbijaj młoda na foruma !!!

Pogadasz z mamusią :) Nie ma to jak tradycyjne zacieśnianie więzi rodzinnych...przez internet :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten kotek co się liże???

my dzisiaj z Kicią byliśmy na spacerze po polach :lol2: 70% drogi niosłam ją na rękach, trochę sama szła, ganiała się z Julką :lol2:

 

Z kotem na spacer ???:jawdrop:

A po kiego hu ze sie tak spytam niesmiało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla towarzystwa :p :P

kiedy wychodziliśmy ona akurat przybiegła. Odruchowo wzięłam ją na ręce. Strasznie jest puchata i mięciutka, traktorek włączyła i jakoś tak została :lol2: zresztą myślałam, że kilka metrów z nią przejdę i mi zeskoczy z rąk, a ona sie wtuliła i obserwowała okolicę :p

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten kotek co się liże???:

 

Jak miło, że wreszcie jesteś, kto to widział wsiąknąć na tyle czasu bez słowa :hug:

 

Tak to kotka mojej córki, ta co się wylizywała. Póki co koszulki działają :)

Minus taki, że ostatnio jak grzebałam w kaftanikach na stoisku niemowlęcym, namierzył mnie kolega z pracy i strzelił brwiami znacząco :D

 

 

Ciotka dziekuje :)

 

A Pusiątko to jakieś ubezwłasnowolnione czy jak, ze samo nie moze ? :rolleyes:

Wbijaj młoda na foruma !!!

Pogadasz z mamusią :) Nie ma to jak tradycyjne zacieśnianie więzi rodzinnych...przez internet :lol2:

 

Pusiatko ma 25 lat i jest zapracowane, nie posiada konta na FM, ale odkąd z FM się dowiedziało o moim nadciśnieniu permanentnie mnie inwigiluje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pusiatko ma 25 lat i jest zapracowane, nie posiada konta na FM, ale odkąd z FM się dowiedziało o moim nadciśnieniu permanentnie mnie inwigiluje :p

 

Jak ja bym chciala miec mlodsza siostreeeee :cry::cry::cry:

nawet z taka roznica wieku miedzy nami, w koncu moi bracia o 9 lat sa starsi :rolleyes:

 

 

Pusiatko, dobrze robi!!! tez bym tak robila, ale moja mama nie posiadac interneta :D

 

Pozdrawiam i ja :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, że wreszcie jesteś, kto to widział wsiąknąć na tyle czasu bez słowa

:hug::hug::hug: miło, że ktoś się martwił. W sumie jakbym dostawała powiadomienia, bo wpadałabym, bo na kompa zaglądałam, robocopem nie jestem, nie można cały czas zapierdalać :p Ale foteczki niedługo wstawię, tylko ogarnę dom po imprezach. :lol2:

 

Melisko mogę ci oddać moje siostry - 3 szt i wszystkie mają mnie w dupie. Nawet "zaciskanie więzi przez internet" nie działa... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w tym roku znowu susza, zamiast trawnika ma siano, ledwo co trawa odbiła od zeszłego roku a znowu powoli robi sie sucha jak popiół :sick: nic nie pada od dłuższego czasu. o innych drzewkach czy krzakach nie wspominając, bo wszystko usycha

 

Pusia u Ciebie maja być burze dzisiaj porywiste....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zeszloroczne?

to ja dziekuje za takie lato...bo

 

zostawilam slonce w NO lecac do PL, a tam? deszcze, caly prawie lipiec...

ucieklam od deszczy z PL do NO i co? w NO pada a w PL nagle upaly ;)

 

Przekombinowałaś :rotfl:

 

Po zeszłorocznej suszy był spory deficyt wody w przyrodzie, widać to po roślinach.

Ale teraz leje codziennie od kilkunastu dni, zaczyna się robić w druga stronę, czyli jak nie uschnie to zgnije.

Dodatkowo rzeka u nas podniosła się bardzo wysoko, widzę komunikaty i ostrzeżenia na stronie gminy oraz na platformie zarządzania kryzysowego, nieciekawie się robi :sick:

Na jutro prognozy pokazują jeszcze większe opady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...