Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:hug::hug::hug: miło, że ktoś się martwił. W sumie jakbym dostawała powiadomienia, bo wpadałabym, bo na kompa zaglądałam, robocopem nie jestem, nie można cały czas zapierdalać :p Ale foteczki niedługo wstawię, tylko ogarnę dom po imprezach. :lol2:

 

Melisko mogę ci oddać moje siostry - 3 szt i wszystkie mają mnie w dupie. Nawet "zaciskanie więzi przez internet" nie działa... :p

 

Martwili się wszyscy! ale nie odbierałaś telefonu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co region to widąc inaczej, u nas raczej sucho i rosliny trzeba podlewać bo niezbyt sobie radzą te młode :-(

 

No faktycznie bardzo lokalnie te opady występują,

A u nas zakładanie ogrodu, przesadzamy dorosłe rośliny, sadzimy tez młode, więc w sumie deszcz się przyda, tylko żeby szkód nie narobił i bez fajerwerków żeby było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki w sensie piorunowa burza ;)

 

Trzymam kciuki by bylo bez :D

 

Martwię się bo Cholera bez mamuni w domu, a on tak się burzy boi :(

 

W ogóle to wczoraj poległam :rotfl:

Generalnie koty są nienormalne, mało kiedy, mało który zachowuje się normalnie, moje wcale.

Ale Mały Cholera oczywiście wszystkie na głowę bije.

I wczoraj taka akcja: Ekler (ten kremowy) zaliczył jakąś schizę odkąd zmieniłam płyn do mycia podłóg i namiętnie się tarza.

Cholera nie rozumie o co chodzi z tym tarzaniem, więc namierza tarzającego się Eklera, wskakuje na niego, oplata go łapami tak że tworzą jedno ciało i robi salta z tym przyczepionym do siebie Eklerem :rotfl: Normalnie kosmos. Ekler jest oczywiście zbulwersowany takim traktowaniem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, a ja z innej beczki. Zamieszczałaś już zdjęcia gotowej sypialni? Przegapiłam?

 

Nie zamieszczałam, bo nie jest gotowa :sick:

Przez zmianę planów z łazienką poprzesuwały nam się inne terminy :sick:

 

U nas też sucho. Podlewam.

 

Noś aparat ze sobą, aż zaspokoisz nasze pragnienie oglądania kocisków w akcji :yes:

 

Teraz ja nie dostaję powiadomień :sick:

 

 

U nas wczoraj wieczorem i w nocy przeszły kolejne ulewy, aż jestem zła, że nie przesadziliśmy tego berberysa.

 

Pestko z tego co ludzie piszą w technicznym - nikt nie dostaje powiadomień od czasu tej "super aktualizacji" FM.

 

Mały Cholera wczoraj kradł moje czereśnie. Wpadał torpedą na blat gdzie stała miska z owocami, szybko mordką czeresienkę za ogonek i w nogi :bash:

Nie mam pojęcia ile tego nawyciągał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia ja na swoje zwierzaki co trafiam, od dzieciaka małego, tez mam "trzepnięte", a czytając o Jack Russell Terrier myśle, że może wyjść z tego niezła jazda :D

 

 

Prawa posiadania obowiązujące w świecie Jack Russell Terrier`ów

 

  1. Jeżeli to lubię – to jest moje
  2. Jeżeli to jest w moim pysku – to jest moje
  3. Jeżeli miałem to przed chwilą – to jest moje
  4. Jeżeli jestem w stanie ci to zabrać – to jest moje
  5. Jeżeli to jest moje – to nigdy, przenigdy nie będzie twoje
  6. Jeżeli to wygląda jakby było moje – to jest moje
  7. Jeżeli zobaczyłem to pierwszy – to jest moje
  8. Jeżeli to jest jadalne – to jest moje
  9. Jeżeli masz coś i to odłożyłeś – to jest moje
  10. Jeżeli coś rozgryzłem – to wszystkie kawałki są moje
  11. Jeżeli coś mnie znudziło – to jest twoje
  12. Jeżeli chcę to z powrotem – to jest moje

Nie przestrzeganie wyżej wymienionych praw grozi uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym i fizycznym.

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia ja na swoje zwierzaki co trafiam, od dzieciaka małego, tez mam "trzepnięte", a czytając o Jack Russell Terrier myśle, że może wyjść z tego niezła jazda :D

 

 

Prawa posiadania obowiązujące w świecie Jack Russell Terrier`ów

 

  1. Jeżeli to lubię – to jest moje
  2. Jeżeli to jest w moim pysku – to jest moje
  3. Jeżeli miałem to przed chwilą – to jest moje
  4. Jeżeli jestem w stanie ci to zabrać – to jest moje
  5. Jeżeli to jest moje – to nigdy, przenigdy nie będzie twoje
  6. Jeżeli to wygląda jakby było moje – to jest moje
  7. Jeżeli zobaczyłem to pierwszy – to jest moje
  8. Jeżeli to jest jadalne – to jest moje
  9. Jeżeli masz coś i to odłożyłeś – to jest moje
  10. Jeżeli coś rozgryzłem – to wszystkie kawałki są moje
  11. Jeżeli coś mnie znudziło – to jest twoje
  12. Jeżeli chcę to z powrotem – to jest moje

Nie przestrzeganie wyżej wymienionych praw grozi uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym i fizycznym.

 

Bardzo "psie" podejście :lol2:

 

Mnie jednak chodzi o schizy takie "niezwierzęce".

Np. nasz obecny stan posiadania:

 

Ekler, kot perski kremowy - oprócz innych posiadanych, największa schiza to darcie mordy "ludzkim" głosem, jodłuje, woła mamooooooooooo, alaaaaaaaaaaa, allllarm, hallooooooooooo itp.

 

Ramzes długowłosy czarny - oprócz innych posiadanych, największa schiza to koszmary senne, podczas snu zaczyna na cały głos "płakać" trzeba bestię wybudzić, utulić jak dziecko,

 

Alhambra, kotka perska szylkretowa - ogólny krejzol, ale przede wszystkim fetyszystka, zwłaszcza jeśli chodzi o męską używaną bieliznę

 

Wiksa - dachówka mojej córki - to już wszyscy wiedzą - to ta co się wylizuje i chodzi w ubrankach

 

Mały Cholera - na bieżąco opisuję

 

Whiskas, kot zewnętrzny, 17 lat - są dni, że nie przyjdzie do miski, tylko trzeba go nosić i jeszcze "pyskuje", pracę naukową można napisać na temat jego wyczynów przez te 17 lat.

 

Kssawery - zewnętrzniak dachowy mojego męża, wielki, gruby, niczym buldog patrolujący teren, słynny ze spania w takich pozycjach, że wszyscy wymiękają. To on znosi też wszelkie gady i inne węże.

 

Fifi 11 letnia prawie ratlerka - tu też do opisu praca naukowa, nie bez przyczyny nazwana "ślepą furią".

 

A to tylko obecnie żyjące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...