Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

No dobry, dobry.

Po wczorajszym odcinku GOT spać nie mogłam i jeszcze go trawię, ale ogólnie jest ok :)

 

Nie znam serialu... jestem w temacie Euro2016...szkoda, ze o tej samej godz robia dwa mecze, no ale chodzi o to by kalkulacji nie bylo, wiec jest ok.:rolleyes:

 

Walia niezle dokopala Ruskim, morda mi sie usmiechala od ucha do ucha :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

taa konwersacja zadowalająca obie strony :lol2:

 

Widziałaś :lol2: normalnie boskie jesteśmy :lol2:

 

A żeby przejść do tematów bardziej wspólnych .....

 

Mały Cholera, odkąd przewrócił mi o 2.00 w nocy "szafę" do łóżka, ma szlaban na wchodzenie do sypialni. Zamykamy drzwi dopóki nie będzie sypialnia wykończona.

Wczoraj wracam z pracy, wchodzę do domu, a Cholera cały dumny z siebie wychodzi z sypialni :jawdrop:

Mam nadzieję, że zapomnieliśmy zamknąć drzwi, a nie że on nauczył się je otwierać :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walia rozgromiła Rosję 3:0 na Euro :D I też się cieszę :D

 

A ostatni odcinek GoT był kawałkiem naprawdę niezłej kinematografii. Chyba jedna z najlepszych bitew jakie widziałam. Zamiast poskładanych pojedynków 1 na 1 - bohater w każdej chwili mógł dostać z każdej strony nie spodziewając się tego :) Na smoki też całkiem sporo budżetu pewnie poszło, bo naprawdę klawo wyglądały.

 

Widzicie? :D Łączę dwa światy, ogarniam jedno i drugie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatni odcinek GoT był kawałkiem naprawdę niezłej kinematografii. Chyba jedna z najlepszych bitew jakie widziałam. Zamiast poskładanych pojedynków 1 na 1 - bohater w każdej chwili mógł dostać z każdej strony nie spodziewając się tego :) Na smoki też całkiem sporo budżetu pewnie poszło, bo naprawdę klawo wyglądały.

 

Bitwa jak bitwa, ale omłot jaki dostał Ramsey od Jona a potem dobitka od Sansy i ten jej uśmiech jak odchodziła, gdy własne psy go pożerały :lol2:

 

Denerys i jej "drakaris" również powalające :)

 

Iskierko czy Ty powinnaś takie film y oglądać??

 

 

 

Ja po meczu mialam insze zajecie :lol2:

 

Mel Ty Świntuchu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierko czy Ty powinnaś takie film y oglądać??

 

Jak Jon się dusił to przewinęłam :p Reszta spoko, po tylu sezonach GoT już nie robi takiego wrażenia :D

 

Iskro, ty jakiegoś kibola sadystę z siebie wyplujesz:sick:

Muminki i lulu !!!

 

Odreagowuję po Przygodach Kota Filemona z małym :lol2:

 

Zresztą, przy poprzednim skrzacie był 5 sezon Gry... Jak na razie nie widzę żadnych złych oznak :D

 

Jeśli cokolwiek zbiesi mi obecnego dzieciaczka, to raczej atmosfera w domu :p Dlatego wyprowadzka jest niezbędna. Ale Ty Aniu znasz to równie dobrze jak ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...