Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol2:

 

 

to ja juz wole ogladac pilke nozna i reczna ;)

 

alee wciagnal mnie np Sherlock :D tutaj to sa takie zagadki zbrodni do wyjasnienia..to lubie :D

 

o też uwielbiam detektywistyczne :D fox robi ekstra seriale takie, a przynajmniej robił kilka lat temu, Lecą tam też 2 mega zryte seriale

"American horror story" zryty do kwadratu, sama esencja z horrorów klasycznych, tak zryty, że aż śmieszny, mój maż nie dał rady tego oglądać:rotfl:

a drugi to Walking death - też mega zryty serial o zoombi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to Wam powiem, że teraz jestem tak do tyłu z filmami, że aż wstyd...

GoT obejrzałam pierwszą serię i z grubsza tyleż przeczytałam i nawet było nieźle - chociaz też jestem z tych, co nie lubią elfów, smoków i innych takich - ale coś mi przerwało....Chyba muszę zacząc od nowa.

Aaa, nawet wiem, co mi przerwało - mój męż zaanektował aktualnie jedyny telewizor (widać ma większe potrzeby...), a gusty telewizyjno-filmowe ma "typowo męskie": sport i polityka. próbowałam go zainteresować GoT, ale stwierdził, ze to dla niego zbyt okrutne, no taki wrażliwy:lol2:

Nawet mamy drugi - znaczy telewizor - ale na czas mieszkania na walizkach został sobie w pudle, a ja się całkowicie oduczyłam oglądać cokolwiek...Niby można na komputerze, ale ja mam swój taki malutki i trochę niewygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoT przestałam oglądać na początku 2 czy 3 sezonu, bo co odcinek, to szli i szli i nic się nie działo ;) Teraz jednak jak czytam o tych flakach i innych sensacjach, to trochę żałuję :D Smoki uwielbiam, natomiast trolle, elfy, krasnoludy a także gry MUD to nie moja bajka.

Mój połówek nie może oglądać wyflaczania, zaraz coś mu się robi, Dextera tylko lubił, aczkolwiek w "tych" momentach zamykał oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem, bo w GoT są... wiwerny :p Tak tak, wiwerny. Smoki mają 4 łapy, wiwerny 2.

 

Na smoki zabrakło budżetu czy co? :D

 

W Hobbicie to samo - wiwerna zamiast smoka :p

 

aż się musiałam wyguglać :rotfl: jak dla mnie takie stworzonko jest bardziej naturalne, bo zbudowane na takiej zasadzie jak ptaki czy nietoperze no i oczywiście latające gady prehistoryczne - 4 kończyny jak u wszystkich zwierzaków, bo kto słyszał, żeby zwierze miało 6 kończyn ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię wszystko co dobrze napisane, nakręcone, zagrane :)

 

Pusiu, bardzo proszę Małego Cholerę wymiziać ode mnie w szczególny sposób. Należy mu się też podwójny smakołyk. Masz cudownego kiciusia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...