Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale że co???

Czemu akurat dziś??

On roczek ma 15 sierpnia :D

 

 

Nie dziw się, dopiero poczytałam wątek :(

 

Należy mu się za inteligencję, rozrabiactwo i nową sprawność, czyli otwieranie drzwi :D

Znałam kiedyś kota, ktory wskakiwał na komódkę stojącą na bocznej ścianie przy drzwiach. Robił wyrzut przędnimi łapami do klamki. Zawisał na niej i ciężarem spuszczał zamek. Drzwi się lekko uchylały w kierunku pokoju i kotek wychodził. Z drugiej strony dotąd podskakiwał, aż uwiesił się na klamce. Potem powoli przesuwał łapki do końca klamki. Zazwyczaj po 2-3 próbach zamek się otwierał, a kot spadał na podłogę tak, że uderzał ciałkiem w skrzydło drzwi i wchodził do pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za filozoficzne rozważania nad...robalami hahahahaha

 

Mnie dziś, (tam gdzie pisałam Ci, że jestem), powiedzieli, że fobie można leczyć. Zrobili mi analizę i zaproponowali terapię. Wysłałam ich na drzewo :mad:

 

Pesteczko - Cholera wymiziany i wycałowany, szczególnie w różowe poduszeczki na łapuchach :hug:

U nas tak drzwi otwierał Whiskas, jeszcze jak u mamusi mieszkaliśmy.

 

Ale to nie koniec nienormalnych zwierząt w moim domu.

Przed chwilą wróciliśmy z ogrodu, mężulek turlał sobie kamyki, a ja szalałam pomidorowo - obrywanie liści, wiązanie do palików, pryskanie p/zarazie.

Podlewanie mnie ominęło bo ziem ia jest mokra mimo cudownego ciepełka.

Posiałam fasole na miejsce po sałacie.

No i słyszę, że coś mlaska.

No tak nasza Fifi wpierdziela poziomki prosto z krzaka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, moj potrafil po drabinie na dach wchodzic i schodzic :lol2:

na komende "czolgaj sie" robil to tak superancko, ze tylko jego usmiech w oczach widzialam, bo wiedzial ze pochwale dostanie za to :)

 

a jak fajnie dupa krecil po wypiciu browara z miseczki :rotfl:

 

 

szkoda ze juz go nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu pozwolisz że się pięknie przywitam:welcome:

Podczytuję od jakiegoś czasu bo i technologia domu świetna i sentyment lokalny bo ja wrocławianka z urodzenia a Ty mieszkasz w moich ukochanych wakacyjnych miejscach no i łączy nas miłość do zwierzaków. Tylko ja ostatnio jakoś w większych gustuję:D

A co by wejść do tego klubu to wymienię skład osobowy mojego zwierzyńca:

koń, kucyk, 3 kozy, 4 psy i 2 koty .

To co przyjmiecie mnie do swojego klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu, jeśli to Twoje imię, to jesteśmy imienniczkami :) To moje pierwsze imię, ale używam od zarania dziejów drugiego. Nie często się Hanki spotyka i to z Mazowsza :D

 

Pusiu, tylko kociarze wiedzą jakie to inteligentne zwierzaki. Oczywiście gdy muszą zrobić coś dla siebie :p

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze juz go nie ma :(

 

No szkoda, stanowczo za szybko odchodzą :(

 

Pusiu, tylko kociarze wiedzą jakie to inteligentne zwierzaki.

 

O tak.

 

koń, kucyk, 3 kozy, 4 psy i 2 koty .To co przyjmiecie mnie do swojego klubu?

 

Trochę mało .... :rolleyes: ale czekaj, doczytałam, że kury maja być - no to zaliczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...