Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no i gdzie ta świnka? Koty dla borsuka trzymacie a Wy? chlewik trzeba stawiać ;)

 

Nie będzie świnki, z tego samego powodu co nie będzie kóz, królików, kurek - nikt tego nie zabije, ani na śmierć nie sprzeda.

Po pewnym czasie miałabym zwierzęcy geriatryk :lol2:

 

 

już sobie wyobraziłam wyfiokowaną i wypudrowaną świnkę Pusi :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

No ... pewnie starałabym się, żeby była czyściutka :lol2:

 

Pozwolisz, ze uznam to za komplement :p

 

Bingo! To był komplement :p

 

Pusiu i Mari, obie macie pięknie zadbane warzywniki :yes: Aż mnie leciutko zazdrością piknęło.

 

Idę zrywać porzeczki

 

To teraz mnie piknęło, bo moje jeszcze niezjadliwe.

 

Ale mogę zdradzić fajny patent z porzeczką.

 

Zamrażam całą kiść z listkiem i potem używam do dekoracji drinków zamiast kostek lodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, mój syn właśnie ogląda drugi raz, wcześniej padł net, co oznaczało, że nie mógł obejrzeć o trzeciej w nocy, piekło, jakie wybuchło, było godne co najmniej zmuszania go do zrobienia lekcji, przed sekundą próbował zmusić do oglądania również mnie.

Nie rozumie, że od sławetnej sceny z rozpruwaniem brzucha ciężarnej, którą mi na zachętę pokazał, nie obejrzę tego nawet za klejnoty koronne. Nie przepadam specjalnie za dziećmi, ale to już była przesada.

Mąż nie rozumie, dlaczego GOT nie chcę oglądać, przecież "kochasz psychopatów". Nie skarbie, nie kocham psychopatów, kocham oglądać, jak ich łapią.

Ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałam pokazać ciekawą roślinę, którą mam od samego początku, czyli ma obecnie 16 lat, a na FM o niej nie czytałam.

To unikat, jedyny przedstawiciel gatunku i żywa skamielina.

Nazywa się metasekwoja chińska i jest cudna.

 

Znam :) Koleżanka w biurze obok ma w doniczce a gigantyczne drzewo rośnie w ogrodzie botanicznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieczyny wtrącę się . Powiedzcie gdzie oglądacie GOT ???????chciałabym od początku obejrzec wszystko ....

 

Mam wszystkie odcinki od początku, ale musiałabyś mieć jakiśserwer FTP, żebym Ci przesłała. Tylko ostatnie 10 odcinków to prawie 4 Gb, w jakości na 2-metrowy ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...