Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak mi Ciebie brakowało :lol2:

 

Właśnie z powodu tego pudła z rurą u mnie odpada :no:

 

Niech se ssie ile chce, ale rurę ma za długą :lol2:

 

Mnie siebie tez tutaj brakuje :lol2: , ale nie mam nawet ani minutki by zerknac na fm z pracy :no:

bede nadrabiac wieczorami albo z ranca jak mi czasu i sily wystarczy ;)

 

z kobietami.. :lol2:

 

Wygląda na to, że mojeniemieckie (białe) magiczne ściereczki do szyb są identyczne jak TE

 

Kolezanka dala namiary na inny sklep ..cenowo wyzsze ale warte sa wydania tych zlotowek .

 

 

Milego dnia :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel, a mnie się wydaje, że to te same ściereczki :)

 

Znasz dowcip o dwóch Nowojorczykach, którzy spotkali się i okazało się, że obaj mają identyczne krawaty?

Pierwszy – gdzie kupiłeś?

Drugi – Tu za rogiem, dałem 10 dolarów.

Pierwszy – Ty idioto, ja kupiłem w Macy's za 200 dolarów!

 

Moje kosztowały po kilka złotych, a używam ich już od co najmniej 20 lat. Ciągle piorę. Zrobiły się mięciutkie jak zamsz i nic nie straciły ze skuteczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel, a mnie się wydaje, że to te same ściereczki :)

 

Znasz dowcip o dwóch Nowojorczykach, którzy spotkali się i okazało się, że obaj mają identyczne krawaty?

Pierwszy – gdzie kupiłeś?

Drugi – Tu za rogiem, dałem 10 dolarów.

Pierwszy – Ty idioto, ja kupiłem w Macy's za 200 dolarów!

 

Moje kosztowały po kilka złotych, a używam ich już od co najmniej 20 lat. Ciągle piorę. Zrobiły się mięciutkie jak zamsz i nic nie straciły ze skuteczności :)

 

To są dokładnie te same ścierki ;) tylko, że ta http://econaturals.pl/srodki-czystosci/560-scierki-do-mycia-wszystkich-powierzchni-w-tym-okien-i-luster.html jest 10 razy tańsza.

Edytowane przez Jasmina1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj co za cisza.

Dzien dobry :D

 

Kto ogladal wczorajszy mecz? Tego bym sie nie spodziewala, ze Francja zrobi Niemcom Out :D chociaz kibicowalam Francji ;) jakas zmiana musi byc :D Teraz niech Griezmann dokopie Ronaldo, to bede happy :D

 

 

Powiedz koleżance, że przepłaca :)

 

przekazalam info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mother_nature radzi żeby tutaj zapytać wiec pytam.

Czy ktoś posiada robot kuchenny kenwood titanium major ? żona chce kupić cały zestaw, taki:

 

http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/produkty/kenwood-roboty-kuchenne/roboty-kuchenne-kenwood-chef-major/robot-kuchenny-titanium-major-kmm063

 

parę złotych kosztuje, i szukam opinii od tych co mają

Edytowane przez _artur_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, link prowadzi donikąd. Jakby nie było takiego robota na stronie. podaj pełną nazwę tego sprzętu.

Jestem fanką Kenwooda z racji posiadania wspaniałego blendera i rozważam robota. Ten Emilii jest super, bo mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, już znalazłam. To co przemawia za Tytanium Major, to wielkość misy, bo moc tylko o 100 większa.

 

Muszę dopaść tych robotów w jakimś Saturnie. Ostatnio jak byłam widziałam je, ale nie oglądałam, bo jeszcze nie myślałam o zakupie. Mój staruszek ciągle jeszcze działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, link prowadzi donikąd. Jakby nie było takiego robota na stronie. podaj pełną nazwę tego sprzętu.

Jestem fanką Kenwooda z racji posiadania wspaniałego blendera i rozważam robota. Ten Emilii jest super, bo mocny.

 

http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/produkty/kenwood-roboty-kuchenne/roboty-kuchenne-kenwood-chef-major/robot-kuchenny-titanium-major-kmm063

poprawiłem, powinien być już dobrze

 

właśnie misę żona chce dużą, bo jak ma duży tort do roboty to się przydaje, no i całą resztę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pestko zależy jak duże porcje pieczesz - w tym dużym mikserze ciężko ubić np, jedno białko, bo się rozmaśli po misce i tyle będzie z ubijania. W moim mikserze spokojnie ubijam malutkie porcje, ale miska jest nadal bardzo pojemna. spokojnie ukręcam w niej podwójną porcje ciasta. Problem do tej pory miałam tylko z sernikiem, do którego szła duza ilość białek + bita śmietana, objętościowo zrobiło się tego bardzo dużo i mieszać musiałam już ręcznie w garze - rosołowym zresztą :lol2: dlatego dokupię sobie drugi większy mikser - przy okazji gotujący :lol2: rewelacyjna sprawa przy cieście parzonym, przy robieniu lodów, do kremów budyniowych. krówek.

przyda się drugi mikser, żeby np. ubić tą pianę do sernika, który miksuję się w drugim mikserze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do małych porcji to mam ręczny blender Kenwooda. Mnie zależy na dużej misce do ciasta i chleba.

 

Ten KA jest okropnie przereklamowany. U Mani ostatnio było o uszczelkach. Jak to możliwe, że uszczelki tak szlag trafia. Na dodatek on chyba znacznie słabszy od Kenwooda Tytanium, albo tego Twojego, Emi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...