Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No Puśka w końcu się pojawiłaś.:bye:

 

Rewelacyjny kolor ma ten drapaczek :D my wczoraj byliśmy w casto po drewno i też będę moim futerkom drapaka robić. Miały takiego małego ze sklepu, ale po 3 deszczach sie rozleciał. :lol2:

 

 

Ta piłka u góry się obraca, a na dole w otworach są piłeczki z dzwonkami, szaleństwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia ale borówki goganty ;-) Torf taki zwykły czy jakis tajemniczy ?

 

Kwaśny :)

 

Witam

Zdradź przepis na sadzenie borówek, proszę :) :) . A przy okazji jakie odmiany borówek polecasz? Pamiętam, pisałaś, że im późniejsze jagody kamczackie tym słodsze i tak jest faktycznie :). Na jesieni chcę posadzić 5 krzaków.

Pozdrawiam :)

 

Meggi, jesienią będę dosadzać krzaki to zrobię fotorelację :)

 

O ja, ale borówa! Gigant normalnie :)

 

Dobrze Cię widzieć :)

 

Moje Biedactwo, zachciewajki masz??

 

Wpadłam na chwilę, ale nie wiem na ile, moge znowu zniknąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nic budowlanego się u nas nie dzieje - za 2 tygodnie ruszamy z przedostatnią dużą robotą wykopaliskową.

Zwały kamieni zamieniły się w mury i teraz wreszcie koparka może tam wjechać - zabieramy się za instalację deszczówki :D

Wreszcie ten wielki Nautilus zniknie z ogrodu i będę mogła przygotować ziemię pod kolejne rośliny :yes:

Potem z dużych wykopalisk zostanie piwniczka i wiata - i koniec, możemy robić nawierzchnię :D

Wyjaśniam, że pisząc "duże" wykopaliska mam na myśli takie z użyciem kopary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, istne szaleństwo ogrodowe, mam nadzieję, że wrzucisz nam jakieś fotki :) Nie mogę doczekać się efektów końcowych Waszej działalności.

Borówy piękne! Jadłabym! :D

 

Drapaczek śliczny, Cholera wygląda, jakby kontemplował działanie ustrojstwa :D

 

Wrzucę fotki, obiecuję.

I tak, uwierz mi na słowo Cholera bardzo kontempluje drapaczek, z naciskiem na "bardzo" :lol2:

 

 

Ale że tak długo, no! Bo już się martwić zaczęłam, że to jeszcze coś więcej niż praca ;)

 

E... chyba niedługo, coś ok. 3 tygodni mogło mnie nie być :rolleyes:

Ale się ciesze, że ktoś tęsknił :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia czym ty podlewasz te swoje borówki ??? :o

Ale masz okazy !!!

 

Drapaczek chyba ciut za mało skomplikowany dla kota z ADHD.

Rozkmini go w pół godziny po czym rozłozy na czynniki pierwsze i gdy bedziecie w pracy zmajstruje sobie lepszy model ;)

 

Wszyscy tesknili i płakali.

Ja osobiscie, wiadrami łzy wylewałam i rwałam prześcieradło na chusteczki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...