Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Mania ze 3 razy czytałam twojego posta bo kompletnie nie zrozumiałam o co pytasz, ale w końcu poluzowałam kucyki i zatrybiło.

Nie pracuje w tej chwili nigdzie.

Siedze w domu i nic nie robię, opieprzam sie całe dnie a robota sama sie robi.

Cudnych obrazków pozmijowych naogladałam sie w necie po tym jak dowiedziałam sie od nowych sasiadów o pełzajacych po ich działce zmijach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

napisalas ze sie naogladalas martwic, opuchlizn itp to myslalam ze w pracy gdzies :lol2:

 

tez siedze w domu. Do emerytury powinnam jeszcze zapylac jakies 20-22 lata ale poki co nie musze. Niestety u mnie sama robota sie nie robi. wpadam i wypadam z domu bo +45 i sie leje a ja juz drugiego bza na kawalki scinam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalas ze sie naogladalas martwic, opuchlizn itp to myslalam ze w pracy gdzies :lol2:

 

tez siedze w domu. Do emerytury powinnam jeszcze zapylac jakies 20-22 lata ale poki co nie musze. Niestety u mnie sama robota sie nie robi. wpadam i wypadam z domu bo +45 i sie leje a ja juz drugiego bza na kawalki scinam

 

Ja.z.przekąsem napisałam o tej samorobiacej się robocie.

Mam 4 dzieci z czego 3 autystyków także ten...

Obecnie jestem na urlopie wychowawczym na dziecko niepełnosprawne.

U nas taki "urlop" jest dużo dłuższy niż normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari jestes najlepszym przykladem na to co zawsze mowie - ze jak sie chce to nawet najbardziej zapracowany czlowiek potrafi znalezc czas na wszystko!

Wiem ze mowilas z przekasem, a zadyme to musisz w domu miec. Ile maja lat?

 

Kurna Adele??

prosze nie bic....ale jej nie cierpie :rolleyes:

dwie piosenki jak dla mnie osobiscie ma jeszcze ok ale ta ostatnia Hello dobila mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizniaki??

 

scinajac krzaka molestowalam swoj mozg, niestety zaden film a dokladnie tytul nie wpadl mi do pamieci (skleroza wieku srednego :bash:)

Wiedzialam ze ma takie nietypowe nie-polskie nazwisko (zadna Kowalska itp znaczy), tyle sie znecalam ze przypomnialam sobie jej imie a nie ma az tak wiele aktorek z tym imionem i znalazlam - Agnieszka Wagner.

 

wiem ze fotka Adele w orginale jest duza i widac ze to Adele, ale awatorek maciupki i ja ciagle ta Wagner widze.

Oj to ona tysz stara dla ciebie? :wiggle:

udalo sie! jestem mlodsza ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że żmijowe tematy pominę.

 

Pusia mam do Ciebie pytanie o kotkę. Mamy podobny problem z kotką main coon - dotyczy lizania. Jaki kupujesz rozmiar kaftaników i jak je przygotowujesz, pisałaś coś o gumce? Chcę sprawdzić może nasz kotka też przestanie się lizać.

Pozdrawiam

 

Meggi - a czy wiesz jaka jest przyczyna lizania?? Byłaś u weta?? Bo to niekoniecznie psychiczne musi być.

Na miałkuna będzie większy rozmiar niż na dachówkę.

Dla Wiksy kupuję body niemowlęce rozmiar 62, na miałkunke to będzie chyba 74 albo większy - metodą prób i błędów musisz.

Body jest dłuższe od kaftanika i zasłania grzbiet (odpięte oczywiście).

Gumkę w ciągam w dekolt - żeby kota góra nie wyłaziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, mąż jest wetem i jego zdaniem u kocicy to jest psychiczne, liże się po brzuchu. Nie chcemy jej karmić lekami.

Pozdrawiam

 

NO to tak jak u mnie, też jej nie chce ładować psychotropami, a kaftanik świetnie się sprawdza.

Bo kołnierz weterynaryjny nie sprawdził się, przestawała sikać.

Każdy kot jest inny. mam nadzieję że coś wymyślicie żeby jej pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mainekunka czuje się samotna? Próbowaliście dać jej towarzystwo.

 

Córka mojego J ma 2-letniego mainekuna. Nieco ponad pół roku temu kot zaczął hałasować w nocy. Wcześniej w ogóle nie miauczał. Teraz nie daje się uspokoić.

Ja uważam, że to dlatego że mieszkanko malutkie (niecałe 40m2), ciasno, bo ich jest 3 (w tym 4letnia dziewczynka). Kot od rana do późnych godzin jest sam. Gdy wracają do domu nie mają czasu podopieszczać kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to dzisiaj rano podróż z przygodami do pracy miałam.

Jadę sobie spokojnie skoro świt po tych moich szalonych zakrętach, a tu nagle ryp w poprzek drogi radiowóz, nie przepuszczają, pomyślałam, że jakaś akcja ze strażą graniczną, no i że pewnie dmuchać mnie będą. Ale nie, jakiś zwariowany dzigit poszalał rano po zakrętasach i wpadł ryjem (przodem auta) do rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...