Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

I co zrobiłaś gdy się okazało ze NIE BĘDĄ CIE DMUCHAĆ?

 

Nawróciłam i pojechałam przez pola do pracy :cool:

 

Jakby co to podaje do publicznej wiadomości, że od piątku oficjalnie rozpoczęłam urlop, a biorąc pod uwagę moje przejścia w pracy przez ostatnie tygodnie - został mi skonfiskowany telefon, dostanę go gdy skończę urlop. Mam dojść do siebie psychicznie i fizycznie. Póki co na komputer szlabanu nie mam :D

 

Poza tym robota u nas wre, w sobotę wjeżdża kopara, do tego czasu trwają ręczne wykopaliska dookoła domu, kładą się rury do odprowadzania deszczówki.

Równocześnie, zaraz po zakopaniu zbiornika położymy instalację do podlewania ogrodu i pozostałą część instalacji elektrycznej (do podświetlania murów, do przyszłych kaskad, nożyc do żywopłotu itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nawróciłam i pojechałam przez pola do pracy :cool:

 

Jakby co to podaje do publicznej wiadomości, że od piątku oficjalnie rozpoczęłam urlop, a biorąc pod uwagę moje przejścia w pracy przez ostatnie tygodnie - został mi skonfiskowany telefon, dostanę go gdy skończę urlop. Mam dojść do siebie psychicznie i fizycznie. Póki co na komputer szlabanu nie mam :D

 

Poza tym robota u nas wre, w sobotę wjeżdża kopara, do tego czasu trwają ręczne wykopaliska dookoła domu, kładą się rury do odprowadzania deszczówki.

Równocześnie, zaraz po zakopaniu zbiornika położymy instalację do podlewania ogrodu i pozostałą część instalacji elektrycznej (do podświetlania murów, do przyszłych kaskad, nożyc do żywopłotu itp).

 

A gdzie staną kasy biletowe i ławeczki dla zwiedzających? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przewidujemy :)

Póki co to mąż codziennie przyjeżdża po dach załadowany rurami, kolanami, trójnikami i innymi .....ami.

A ja cieszę się jak głupia, bo znowu coś się dzieje :D jakoś mi za mało budowania było, przyjechali, dom postawili i już, no to teraz mam swoje wykopaliska :D

A na poważnie to się cieszę, bo po koparce i instalacjach ogrodowych to już ostatnie rycie od tej strony będzie, zostanie przygotowanie ziemi i sadzenie roślin :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty poboru wody mam dokładnie te same, Gardena. Bardzo dobrze sięsprawdzają :) Jest jeszcze inny model, inaczej podłącza się wąż.

 

Też je w użyciu widziałam, powinny być ok.

 

Na garażu będzie zwijacz, coś w tym stylu

 

zwijacz.jpg

 

dodatkowo lance teleskopowe i dwa wózki z wężem.

Zrezygnowaliśmy po przemyśleniach z linii kroplujących.

Zraszaczy też nie przewidujemy, trawnika i tak nie podlewamy a większośc roślin nie lubi lania po liściach więc niepotrzebna inwestycja w naszym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :lol2:

 

Dzień dobry.

 

Super jest i mnie w starym domu działał kilka dobrych lat i jak się wyprowadzałam to działał dalej- miałam pomarańczowy kupowałam w OBI dawno temu

 

Przez pierwsze dwa lata odkręcaliśmy na zimę potem już nie.

 

Też planuję teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo będzie działać?

Wyciągasz 20-30 m węża, ciągniesz go po ogrodzie. Już samo to jest zarazą okropną. Starasz się omijać rabaty, nie gnieść roślin, a on się w między czasie tu zaczepi, ówdzie przekręci i nagle okaże się, że nie sięgnie się w jakieś miejsce. No, i czy ten wąż sam się potem zwinie, czy trzeba go wyprostować?

Ze zwijaniem na wózek przećwiczyłam różne kombinacje alpejskie i w końcu oddałam komuś o większej cierpliwości, gdy zaczęłam nieco wkurzona porzucać rozwinięty na trawniku.

U mnie sprawdza się linia kroplująca i krótki wąż podłączany do puszek poboru wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...