Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie na wi dzę wózków!

Mamy Gardena i stale coś mi się plącze, wąż spada bo za luźno się układa, rolka spada z widełek.

Myślałam nad takim patentem sądząc OJ GŁUPIA!!! Ze to nie do kupienia.

A na ile metrów maksymalnie to działa bo z moich wyliczeń wychodzi ze potrzebowałam na 100.

Może odrazu zgłosze się do strażaków :sick:

 

Ja myślę że z takim zwijaczem fajnie się wraca z robót w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na wi dzę wózków!

Mamy Gardena i stale coś mi się plącze, wąż spada bo za luźno się układa, rolka spada z widełek.

Myślałam nad takim patentem sądząc OJ GŁUPIA!!! Ze to nie do kupienia.

A na ile metrów maksymalnie to działa bo z moich wyliczeń wychodzi ze potrzebowałam na 100.

Może odrazu zgłosze się do strażaków :sick:

 

Ja myślę że z takim zwijaczem fajnie się wraca z robót w terenie.

 

Nie musisz mieć jednym ciągiem 100 m. Robisz puszki poboru wody w przemyślanych miejscach i wtedy starczy krótszy wąż.

100 m to będzie ciężkie, Himen albo Spermen do tego w gratisie potrzebny.

 

Lecę po borówkę, knedelki mężuniowi będę robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knedle z borówkami moja droga Mari - bo mam urlop to po pierwsze, a po drugie to obiad na 3 dni na nas dwoje :lol2:

Borówki takie wielkie, że po 3 szt. do knedla weszły :lol2:

 

A ja chcę mieć zagospodarowaną wodę w ogrodzie profesjonalnie, bo lubię to raz, a dwa to dlatego, ze rachunki za wodę to u nas najwyższy z kosztów utrzymania domu. Marnotrawstwem jest w takim przypadku jest używanie wody z wodociągu gdy do określonych celów można z deszczówki czy studni - niemal za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My płacimy tylko za pobraną wodę, więc jest taniej. Oczyszczalnia to balsam dla kieszeni :)

 

Ale tylko dla kieszeni, sporo z nią kłopotów, tego nie można, tego nie trzeba a to się nie nadaje. Choćby zmiękczacz.

A ja płacę i nic mnie nie obchodzi.

Jak z każdym rozwiązaniem - do wyboru, do koloru, co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...