Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No, tak ;) Pani krzywdę robi.

 

Moja Spinoza ma zwyczaj wychodzić z domu tuż przed deszczczem. Potem wraca mokra jak ścierka. Pomiałkuje i każe się wycierać do sucha. :)

 

Czy Mały Cholera też będzie kąpany ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam wczoraj u fryzjera, a raczej to on przyszedł do mnie - zawołałam męża, żeby zszedł do łazienki i podciął mi włosy :rotfl: Nie chciało mu się, ale argument, że w ten sposób zaoszczędzę 50 zł zdziałał cuda :D

 

od kilku lat próbuję żonę przekonać do tego wariantu ale nie wiedzieć czemu nie chce.. chodzi do fryzjerki..

mówię, tłumaczę, że oszczędność.. nawet "Aferę fryzjera" i "Ostre cięcie" obejrzałem i już umiem obcinać :D

może dlatego, że pamięta jak w 1 klasie (czyli jakieś 10 lat temu) obcinałem córce grzywkę.. za każdym razem krzywo.. i coraz krótsza wychodziła.. efekt był taki, że albo mogła zostać lekko krzywa (bo doszedłem juz prawie do perfekcji ale paru cm brakło :) ) albo by zniknęła.. została krzywa..

ale nie, kobiety chyba tak długo nie pamiętają :D

 

a zdjęcie kota - rewelacja.. nie drapią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy są uczone kąpania od małego.

Zwykle mioty wystawia się po ukończeniu 3 miesięcy przez kocięta, więc ta pierwsza kąpiel odbywa się w bardzo młodym wieku.

Kąpiel nie jest problemem, tylko oswojenie kota z suszarką.

Ale taki 6 miesięczny wystawowiec zwykle stoi jak drut i pozwala sobie wszystko robić.

Mam gdzieś filmik jak na wystawie szykuję Eklera do prezentacji.

 

Ps. Artur, w życiu bym się w Twoje ręce nie oddała, jakkolwiek to brzmi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne kwiaty :D Pszczółka też.

 

Pstryknę Ci dzisiaj mojego mamuta fioletowego. W ogóle 1 piramida mamuta wyłożyła się po deszczach, takie było obciążenie strąkami i łodygami. Zielone wyszły z korzeniami, za to fioletowy ocalał. Całe szczęście, bo pozostałe piramidy są wyłącznie z zielonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne kwiaty :D Pszczółka też.

 

Pstryknę Ci dzisiaj mojego mamuta fioletowego. W ogóle 1 piramida mamuta wyłożyła się po deszczach, takie było obciążenie strąkami i łodygami. Zielone wyszły z korzeniami, za to fioletowy ocalał. Całe szczęście, bo pozostałe piramidy są wyłącznie z zielonego.

 

Pstryknij koniecznie bo chcę tego mamuta na drugi rok posadzić (jak dostanę nasiona).

A robisz ze strąkami jak szparagówkę czy łuskasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...