Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

chyba nie ma różnicy, czy są 2 koty, czy 9 czy 20 :lol2: więcej tylko do miziania jest :wiggle: kochaniutkie są, każdy ma inny charakter, każdy ma inne futerko w dotyku :wiggle:

 

w pudełku leży:

Perła - te rude uszy nakrapiane jak lampart

Mruczek - czarne futerko z białym włoskami

Pirat - te ruda łatka, Pirat strasznie mi zrudział :eek:

Puchatek - czarne futerko na pierwszym planie

 

Pchełki na szczęście nie było na dnie :lol2: później koty się przetasowały i w pudełku wylądowała Lemurcia, Mruczek, Puchatek i Kocurek. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty w ogóle uwielbiają kartony wszelkiego kalibru, im mniejszy tym lepszy :)

 

Co do kupnych suszonych warzyw i owoców to sypią je jakimś świństwem z siarką no i pełno rozmaitych E.

Wcale nie kupuję tego świństwa, albo mam swoje własnoręczne, albo wcale nie jem.

 

Borówki nigdy nie suszyłam.

To mój owoc nr 2 zaraz po truskawkach, zjadam na surowo takie ilości, że to wbrew fizyce oraz anatomii i fizjologii :D

Przetwarzam w postaci knedli/pierogów no i mrożę ile się da bo potem w zimie piekę crumble, które wszyscy uwielbiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, kocham koty i gdyby tak się złożyło, że miałabym ich tyle co Ty lub Pusia, to pewnie byłoby mi tak samo dobrze, tylko jak ja bym spała :bash: Dwa śpią na mnie, bo na szczęście Gangster nie obdarowuje mnie tym przywilejem. Wcześniej Pirat i Cizia spali na szczęście w nogach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamik, jesteś skazana na robienie przetworów. Zobaczysz, że też w to wpadniesz po uszy i tylko żal Ci będzie, że nie wszystko możesz zrobić. :)

Cieszę się, że tak mówisz, bo prawdę mówiąc mam nadzieję, że tak będzie :)

Pamiętam taki regał u mojej babci, a tam cudowności z malin, śliwek, jagód ... pycha bylo

 

Mari, zużycie prądu, to tak ze dwa złote na te 8 godzin wypadnie, więc koszt suszenia żaden :wiggle:

Edytowane przez mamik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, żeby ludzie mieli takie probllemy :rotfl: :rotfl: na pewno z tą ilością mruczącego futerka jakoś byś się ogarnęła w tym łóżko, i wszyscy szczęśliwie byście sobie spali.,

zresztą widziałaś jakie kompaktowe są, w taki małym pudełku się mieszczą. :rotfl:

Chociaż Kicia jak sie rozwali to poł łożka czy kanapy zajmuję :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...