Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Zaburzenia łaknienia - obżarstwo, tendencje do tycia, choroby tarczycy, dziedziczne PRA, zaćma, zwyrodnienia stawów.

Pierwsze dwa dotyczą wszystkich i dlatego trzeba ściśle kontrolować wagę psa, choroby tarczy wg ostatnio poznanego weterynarza okulisty dotyczą około połowy populacji goldenów w starszym wieku, trochę mniej labradorów.

Na nosicielstwo genów powodujących zanik siatkówki porządne hodowle robią badania lekarskie i wtedy można dostać certyfikat, że hodowla jest wolna od tych genów. Nie wiem niestety jak z tym w Polsce jest.

Zwyrodnienia stawów przytrafić się mogą w każdej większej rasie.

To tyle na szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jednak raczej na pewno będzie suczka.Jeszcze wczoraj wahałam się,a może piiesek:rolleyes: Ale dzisiaj odwiedził mnie właśnie piesek 13-letni sznaucerek.I ta wizyta przekonała mnie do wyboru płci,chce suczkę:yes:Był godzinkę a zdążył podlać wszystkie moje krzaczki i nie tylko;) I jeszcze jedno zapach pieska różni się od zapachu suni,u swojej nic nie czułam:rolleyes:No i te klejnoty też nie wyglądają fajnie,po prostu chyba przyzwyczajona jestem do suni.Po pierwszej cieczce wysterylizuję i będzie dobrze:wiggle:Mąż odetchnął z ulga ,bo pieska nie chciał;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie patrzcie bo jeszcze nie zamontowane listwy przypodłogowe.

 

Ooooo ja nie mogę, nie ma listew!!! ;) A tak już na poważnie, to gratuluję zdolnego Męża :) Pomysł i wykonanie bardzo atrakcyjne.

 

Ja wciąż nie wiem w jaki sposób wpasować kino domowe w wystrój salonu, bo ma nie gryźć się ze stylem typu angielski/prowansalski (czy jak ostatnio się dowiedziałam, może to jednak bardziej styl hamptons ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia czy ty gdzies pokzaywalas już coświecej bo widze coraz śmielsze kadry :cool:

 

 

 

Ja wciąż nie wiem w jaki sposób wpasować kino domowe w wystrój salonu, bo ma nie gryźć się ze stylem typu angielski/prowansalski (czy jak ostatnio się dowiedziałam, może to jednak bardziej styl hamptons ;) )

 

to jest problem , oststnio stwiedzilam ze bym głośniki wywalila w kosmos najchętniej, mimo ze mam styl bardziej nowoczesny ...moze jakies takie malenstwa np biale które graja jak te wielkie ??

 

Mother, po prostu schowaj to. U Waniliany wklejałam wczoraj link do takich pomysłów. Mam też tego trochę na moim kominkowym wątku.

 

z głośnikami cieżko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż nie wiem w jaki sposób wpasować kino domowe w wystrój salonu, bo ma nie gryźć się ze stylem typu angielski/prowansalski (czy jak ostatnio się dowiedziałam, może to jednak bardziej styl hamptons ;) )

 

Gdzieś można zobaczyć fotki? ;)

 

Pusia, Twoje okrągłe ściany są niesamowite! :D A telewizyjne dzieło Męża wspaniałe :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, usmialam sie z Cholery :lol2:

jak ja bylam tydzien temu w PL to przed moja uciekalam! :eek: to dopiero czort! nie wiesz kiedy a ona juz na nogach wisi po czym ucieka i znowu atakuje..

wczoraj weszla na komode i po tv w sypialni mojej mamy skakala :lol2: chyba szuka nowych atrakcji bo gdzie ona juz nie byla :lol2:

jest podla ale i bystra :yes: a najlepsza jej zabawka jest pileczka z kinder niespodzianki :D

 

cos podobnego do tej

http://img35.staticclassifieds.com/images_tablicapl/210877725_2_1000x700_kinder-niespodzianki-zabawki-serii-go-move-pileczki-zyroskopy-nowe-dodaj-zdjecia.jpg

 

 

Bardzo interesujace ujecia wnetrza :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...