Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Ale kuźwa dzień :o

O 5.30 miała być kopara, całą noc nie spaliśmy, wstaliśmy o 5.00 a o 6.00 koparkowy zadzwonił, że dziś nie może.

Szukanie innej koparki - no dobra jest.

Właśnie ryje :jawdrop: ale mam stresa, tak blisko bukszpanów i muru naszego, aż się boję patrzeć.

Mały Cholera też.

Coś mi na mózg padło, chyba z niewyspania i chciałam mu koparkę pokazać - no cóż, on ma nie obcięte pazury a ja spłynęłam krwią :jawdrop:

Tyle wieści z frontu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wpadł w panikę, gdy chciałaś go wynieść z domu ! Biedactwo:hug:

Kot, oczywiście, nie TY ;) Mogę tak, bo mam zaliczone sznyty po kocich pazurkach w różnych miejscach. Moje mają pazury naturalne. Same dbają o zdzieranie. Na ogół uważają, gdy mnie chwytają, ale bywa, że robię coś nie po kociemu, albo one się zapominają.

Dawno temu zaliczyłam też zdejmowanie młodego poł dzikiego kota ze starej czereśni. Jakiś bęcwał przywiał go sznurem wysoko w koronie. Poszłam po niego w bikini. Tak mi się spieszyło, że nawet na drabinę nie zaczekałam. Kot miałczał cała noc i jak go znalazłam, już cicho miałczał, bardzo.

Wzięłam na ręce, odwiązałam, a ten mi się wczepił w gołe ciało gdzie tylko mógł, a gdy już uznał, że może sam dalej uciekać od nienawistnego drzewa, to... ooooo, to dopiero sznyty zarobiłam na plecach :yes: piętrowe od barków do ud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drunk.gif

Zbiory godne podziwu! Tyle to bym chyba do końca życia nie wypiła ;)

 

Pusia, co ja paczę, masz manicure pod kolor borówek? :D Borówy też godne podziwu! Skutecznie mnie zachęciłaś do korzystania z agrowłókniny, wypróbuję w przyszłym roku w warzywniku a później w ogrodzie.

 

Cholera przerażony, że jakiś potwór robi podkop pod domem i chce go ukraść. Nie dziwię się biedakowi, że spanikował :cool:

drunk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapylaczy dodatkowych nie potrzeba.

Wpisz w google „borówka amerykańska sadzonki mazowieckie” :)

Wyskoczy ileś tam adresów, np.: http://www.borowkowyzakatek.pl/krzewy

Swoje kupowałam w Sadowniczym wysyłkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapylaczy dodatkowych nie potrzeba.

Wpisz w google „borówka amerykańska sadzonki mazowieckie” :)

Wyskoczy ileś tam adresów, np.: http://www.borowkowyzakatek.pl/krzewy

Swoje kupowałam w Sadowniczym wysyłkowo.

 

dzieki, myślałam ze masz jakieś sprawdzone miejsce i odmianę ;-)

Właśnie sobie uzmysłowiłam, że nie przeczytałam żadnego artykułu o uprawie borówki amerykańskiej :rotfl:

 

ja tez nie, jedynie patzre ze sa odmiany i przy niektorych był opis że " idealne jako zapylacz " i zgłupiałam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie, jedynie patzre ze sa odmiany i przy niektorych był opis że " idealne jako zapylacz " i zgłupiałam ;-)

 

Bo na internet trzeba brać poprawkę, sama wiesz jakie bzdety potrafią być wypisywane.

 

Co do odmian, nie pamiętam nazw moich, ale zawsze wybieram te z dużymi owocami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...