Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cholera dziękuje.

Nam się urlop pomalutku kończy, ale nie będziemy się źle nastawiać, póki co zarabiać trzeba i tak to zamierzamy traktować.

Kawał roboty odwalony, można powiedzieć, że plan na ten rok wykonany, reszta to nadwyżki.

Poczynione też plany na następne lato.

Na nasze 25 lecie robiliśmy parapetówę, na 30 lecie planujemy otwarcie ukończonego ogrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu chyba nie da sie tego zmienić.

 

Szkoda, bo wkurza mnie ta ciągle załadowana skrzynka @ wiadomości istotne gubią się miedzy tymi powiadomieniami.

Ale jest tez dobra strona - skoro twierdzicie że się nie da, to znaczy, że nie jestem gamoń, tylko faktycznie nie ma możliwości.

 

 

Już nawet nie chce mi się pisać co od wczoraj znowu przechodziliśmy z tym kretyństwem pt. kredyt hipoteczny, całą noc nie spałam, dzisiaj pól dnia w banku, na szczęście wszystko wyjaśnione - pewnie do następnego razu - mam nadzieję Jakubie W. że będzie się pan smażył w piekle po wieki wieków.

W każdym razie po wszystkim, mąż zabrał mnie w jedyne miejsce w którym potrafię się całkowicie zrelaksować - fryzjer - NIE, zakupy - NIE - do centrum ogrodniczego :)

Kupiliśmy kasztana jadalnego :) do jutra pije, jutro wsadzamy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, bardzo pracowity ten Wasz urlop był :yes:, efekt jest, zdaje się, że instalację do deszczówki w ostatniej chwili zrobiliście, skoro głębinówka padła

 

a ciasto wyglada niesamowicie apetycznie, z jakiego przepisu robisz? Chyba, że to kwestia wyrobienia ciasta i jakości produktów, a nie przepisu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, bardzo pracowity ten Wasz urlop był :yes:, efekt jest, zdaje się, że instalację do deszczówki w ostatniej chwili zrobiliście, skoro głębinówka padła

 

a ciasto wyglada niesamowicie apetycznie, z jakiego przepisu robisz? Chyba, że to kwestia wyrobienia ciasta i jakości produktów, a nie przepisu :lol2:

 

W tym roku niemal nie trzeba było podlewać, więc padłą i tak w dobrym momencie :no:

Instalacja deszczówkowa odwlekła się w realizacji niemal dwa lata, jest jako instalacja w naszym projekcie budowlanym, jednak nie mogliśmy jej od razu robić, gdyż w tym miejscu leżały stosy kamieni po rozbiórce.

 

Ciasto jest przepyszne - to ten przepis, o którym kiedyś była u mnie dyskusja - ciasto drożdżowe nocne, nie wyrabia się go wcale. Jajka, mleko, olej cukier i drożdże do miski na con, rano mąka, wymieszać łyżką, na blachę, na to owoce, kruszonka i do zimnego piekarnika.

 

Połączenie papierówek z borówką jest rewelacyjne - robię z tego tez nasze deserki jogurtowe z chia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...