Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

U mnie dziś były kocie szachy pod wejmutką :) Ten po lewej to 14-letni senior na włościach Pasqal. Z prawej bursztynowooki młodzian Gangster.IMG_3120w.jpg IMG_3123w.jpg IMG_3125w.jpg IMG_3127w.jpg IMG_3131w.jpg

Najpierw były krzyki, syczenie. Potem galopy przełajowe. Wreszcie Gangster wycofał się strategicznie pod wejmutkę. Pasqal chwilę go postraszył. Gangster zaczął się układać na boku i przez chwilę pokazał brzuszek. Teraz Pasqal zmiękł nieco i przysiadł. Po czym obaj umościli się wygodnie na wybranych miejscach. Wreszcie Pasqal uznawszy sytuację za opanowaną wyniósł się z godnością jak przystało na starszego pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

U nas Mała Cholera do zabawy używa głównie innych kotów i biedną Fifkę. Wszystkie koty maja "dygi", są wymusztrowane jak Kowalski podczas ćwiczeń.

 

Bo u Was jest wiecej kotow a u nas ich brak..dlatego Nasza skacze na ludzkie nogi :D

firany, krzesla, kanapy, wszystko jej...a spac chodzi na fotel w ciagniku :lol2: w kabinie ma swoja cisze :lol2:

 

 

Co do wielkosci domu.. mysle, ze wiekszosc nich, co z zewnatrz wydaja sie byc male, okazuja sie w srodku niespodzianka dla odwiedzajacego...u nas jest tak samo :yes:

 

Milego dnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mother, po prostu schowaj to. U Waniliany wklejałam wczoraj link do takich pomysłów. Mam też tego trochę na moim kominkowym wątku.

Pestka, dzięki za info, poszukam :)

 

oststnio stwiedzilam ze bym głośniki wywalila w kosmos najchętniej, mimo ze mam styl bardziej nowoczesny ...moze jakies takie malenstwa np biale które graja jak te wielkie ??

z głośnikami cieżko ;)

Głośniki od biedy można pomalować, ale telewizor? ;) Kolory w salonie będą piaskowo-beżowe. No kiszka, Pani, kiszka ;)

 

Gdzieś można zobaczyć fotki? ;)

Pytasz ogólnie o styl hamptons czy o mój dom? Bo jeśli chodzi o dom, to ja jeszcze nawet pozwolenia na budowę nie mam - taka mi się trafiła niegramotna pani architekt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton – gres a'la beton miała kłaść u siebie na kominku Julianna16. Pytaj, by był bardzo ładny.

Szocik z mężem kładli na ścianie tynk strukturalny a'la beton.

W sklepie Decomania, mają shoroom w Warszawie na Ursynowie, oglądałam kilka różnych betonów. Są takie, które są gładkie, inne mają dziurki albo fakturki jak betony surowe.

Podobał mi się wygląd i w dotyku Loft Design, ale one tylko imitują beton. To gips. Chociaż gips też można zabezpieczyć antywilgociowo.

Artis Visio ma ładne betony. Mój faworyt to http://www.decomania.pl/pl/p/Dekoracje-scian_Plyty-i-dekory-betonowe_Plyty-i-plytki-betonowe-Artis-Visio_Plytka-ozdobna-3D-Artis-Visio-La-Rambla/33125 ale w przeciwieństwie do oryginału pomysłu Gaudiego, na którym jest wzorowany, ma malutkie dziureczki.

 

Masz Linka, bo tu wyszukasz sobie co jest na rynku. Decomania ma niestety wyższe ceny niż gdzie indziej. http://www.decomania.pl/pl/c/Dekoracje-scian_Plyty-i-dekory-betonowe/1025

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, no to przynajmniej pośmiałyśmy się przy piąteczku :D

 

Heksagony bardzo ale to bardzo mi się podobają, mam nadzieję, że jak u mnie nastanie czas wykańczania wnętrz, to na rynku polskim będzie większa i cenowo przystępniejsza oferta takich płytek. Mozaiki arabeski też piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się prawie zdecydowałam na te hexagony z Arti Visio. Choruję na nie już pół roku. Tylko muszę jeszcze J przekonać do wymiany legarków pod podłogą salonu, bo mi się próg 1 cm zrobi. Te płytki mają 2 cm grubości.

 

Te betony, które Ci się podobają Pusiu, macałam. Ładne i są miłe w dotyku. Podobno można też woskować, co w łazience byłoby dobrym pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, ja miałam problem z czarną argentą :) Problem był wyłącznie taki, że firma dostawcza potłukła całą dostawę. W tych potłuczonych dostrzegłam odłamki, ale one najpewniej powstały podczas transportu. To dlatego sama po nie jeździłam, żeby nie zniszczyli kolejnej przesyłki i żeby być pewną, że nie będzie żadnych braków. Inka zaś dostała felerną dostawę jasnej, tej, co Ty byś chciała. Z tego, co wiem, z wymianą nie będzie miała najmniejszego problemu. Nie wiem czemu twierdzisz, że ta płytka jest problematyczna :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirat już po drugiej stronie tęczy :(

wczoraj po zastrzykach i kroplówce poczuł się lepiej. Obżarł filetem z indyka, ale po raz pierwszy nasikał mi w domu. Miał trudności z chodzeniem.

Rano kota w domu nie było. przeszukałam ogród i znalazłam go pod krzakiem krzewuszki cudownej. Gdyby nie niebieska opaska na łapce z wenflonem, to bym go przegapiła. Był tak słabiutki, że nie mógł łebka podnieść. Jak wzięłam na ręce, cichutko popmiałkiwał.

Pojechaliśmy do wetki. Ma swoje miejsce w ogrodzie :(

 

Od poniedziałku robimy badania Spinozie, Pasqalowi i kolejnej czarnej znajdzie - Gangsterowi. Oby były zdrowe. Zarażenie się koronawirusem, który powoduje FIP nie jest takie 100% pewne u dorosłych kotów. I tylko u nielicznych rozwija się forma wysiękowa lub bezwysiękowa FIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz widzę inspektora od wszytkiego w domu :)

 

Jeśli chodzi o Pirata, oczywiście bardzo przykro, ale był nie do uratowania. Szkoda mi bardzo, że znalazłam, go dopiero w tak złym stanie, ale mam nadzieję, że czuł dotyk mojej ręki i nie czuł się opuszczony, samotny. Przeżył z nami 3 lata w spokoju, w ciepłym przyjaznym domu i to też pocieszające, bo prawdopodobnie, gdy się u nas pojawił był już chory.

 

 

Ciekawa jestem Twojej kuchni ogromnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...