Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Właśnie :( Masz rację świnia do kwadratu.

Czekałam aż ugotujesz na efekt, bo ja kupiłam na targu i chciałam niespodziankę gościom zrobić. Mało się nie rozpłakałam ze złości.

 

Ciekawe czy fioletowy mamut Asi tez zielenieje w gotowaniu.

 

Ta moja małpa wredna za to w smaku przepyszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

takie coś znalazłam

 

Też to czytałam :(

 

Co do fasolki.

Mój mąż wczoraj tak lał ze śmiechu, ze nie mógł jeść tej fasoli, tak się nad nią trzęsłam, tak mu zapowiadałam co to na obiad dostanie ..... faceci .... cero zrozumienia :rotfl:

 

Doceniam :hug:

Przyjadę, wyzbieram i zrobię sok :D

 

Przyjedź, wyzbieraj i zrób sok :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałaś we wcześniejszych postach, że chcesz mieć fasolkę fioletową po ugotowaniu? Jeśli tak, to przepraszam, przeoczyłam :oops:

Nie znam sposobu na zatrzymanie koloru, nie szukałam takowego, bo mi nie zależało.

 

Nie pisałam, bo nie wiedziałam że się odfioletowi :lol2: do głowy mi nie przyszło, że się odfioletowi, żebyś wczoraj widziała moją minę nad garnkiem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu ja mam te wkłady z Ikea co się je układa w wieże jedne na drugich, pasują na każdy garnek, od odpowiedniej średnicy. Garnek wykorzystasz już ten co masz w domu, u mnie najlepiej pasują do szybkowaru, mam taki niziutki a szeroki :lol2:

 

Nie wiem jaka może być różnica, między tymi wkładami a garnkiem do gotowania na parze, ważne żeby sie para robiła a robi się w garnku, a nie w wkładach ;)

 

mam w domu grymaszące niejadki, więc nie ma szans gotować różnych dziwnych warzyw, bo z zasady nie zjedzą, nie bo nie. ale zerknę do moich przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...