Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sernik wygląda przepysznie! - pewnie powinnam napisać "wyglądał" :D

aż bym coś upiekła, ale wszyscy na diecie....

 

a propos betonowania całego ogrodu, to ja akurat mam taką możliwość - wyjątek w planie, który pozwolił mi na stworzenie płaskiego dachu pozwalałby mi też na nietrzymanie się żadnych współczynników zieleni - może to niedopatrzenie urzędników?

w każdym razie pamiętać należy, że jak ja piszę, że nie lubię przyrody (pod względem zajmowania się ogrodem czy robaków jak mam leżeć na kocyku - to nie tyczy się zwierząt ogólnie, bo je kocham wszystkie) to nie znaczy jeszcze, że dom buduję sama i sama będę w nim mieszkać. Na szczęście będzie tam trochę osób, które zajmowanie się ogrodem lubią, a ja będę mogła skupić się na środku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sernik wygląda przepysznie! - pewnie powinnam napisać "wyglądał" :D

aż bym coś upiekła, ale wszyscy na diecie....

 

No tak, tylko wspomnienie zostało :) On na zimno był, bez pieczenia :)

 

robaków jak mam leżeć na kocyku

 

Dlatego dostałam od męża jebadełko :lol2: w życiu nie położę się na kocyku na ziemi :lol2: i numerek w krzaczkach to też nie ze mną :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi oj jest czym :) Mielismy jechać jeszcze do Białki Tatrzańskiejna termy ,ale ulewa była w poniedziałek i zalało coś , więc zrezygnowaliśmy. A w Szaflarach(też bralismy pod uwagę) znów, jakiś gość 2 dni wczesniej zaczepił 8letnią dziewczynkę(moja ma 9) przed zjeżdzalnią jak była sama i złapał ją za rękę , obnażył się i zaczął się masować :bash::bash: Dziecko uciekło i powiadomiło rodziców, którzy na nią czekali na dole i złapali gnojka, facet 58 lat i powiedział, że "nie wie co mu strzeliło do głowy!" . Ludzie w głowie się nie mieści... Nawet dziecka na minutę nie zostawisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest zabójcza, ale tyle naszych marzeń się spełniło ....Gdybym miała na tyle kasy i wybór między porche, bentleyem, maserati, majbachem czy innymi mercedesami - wybrałabym Teslę :yes:
Mi się podoba kształt tej furki, Tesli tu u nas (u nich) pod dostatkiem, wiekszość modele S. Jeździ tego cuda sporo, nawet taxi tym pomyka. Na elektryki jest spore wzięcie, ponieważ szczęśliwy jego posiadacz nie płaci podatku drogowego 3500NOK rocznie, nie płaci za przejazdy przez bramki, których tu sporo (buduje się drogę, most, tunel, stawia bramkę i kierowca płaci za korzystanie do momentu, aż inwestycja się nie spłaci), a to kolejne kilka-kilkanaście tysiaków rocznie, darmowe ładowanie przy marketach na przykład. W sumie rocznie można zaoszczedzić sporą sumkę, a i prąd jest tu tani. Ciekawe w jaki sposób nasz fiskus zacznie wspierać elektryki? Dopierdzieli opłatę recyclingową na akumulatory, podatek na prąd służący do ładowania auta, czyli prąd napędowy, podatek od nie smrodzenia itd. czyli... też warto pomysleć o zakupie elektryka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko uciekło i powiadomiło rodziców, którzy na nią czekali na dole i złapali gnojka, facet 58 lat i powiedział, że "nie wie co mu strzeliło do głowy!" . Ludzie w głowie się nie mieści... Nawet dziecka na minutę nie zostawisz...
Jako rodzic, po takim zdarzeniu, to coś na pewno wiedziałoby co mu strzeliło do głowy, a w zasadzie w głowę. Kut.s miałby migrenę przez następne kilka miesiecy. Gdzieś w okolicach Wawy szukają ostatnio wesołego rowerzysty, który pokazuje to i owo dzieciom. Są nawet zdjęcia z monitoringu. Oj jakby taki amant nawinął mi się przypadkowo pod rękę, to zaręczam, że wakacje na OIOMie miałby zapewione :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jaki sposób nasz fiskus zacznie wspierać elektryki?

 

Pewnie tak jak się wspiera w naszym kochanym kraju OZE, ale mam ich w d....

To co kupuję to nie ze sknerusowego przeliczania co i kiedy mi się zwróci , tylko dla frajdy posiadania.

 

Kut.s miałby migrenę przez następne kilka miesiecy.

 

Migrenę powiadasz .... no cóż ... facet jesteś.

Bo jakbym go walnęła z kopa z półobrotu to nie w głowę, tylko w nabiał, który miałby do końca życia w formie jajecznicy :mad:

 

Jesień idzie nieubłaganie, kwitnie nawłoć i jest taka mgła, że świata nie widać :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

Po niemal 2 latach od budowy, gdzie nadal ciągle jakieś wykopaliska i inne kurząco - brudzące rzeczy dzieją się dookoła, nasza bialutka elewacja znowu jest jak nowiusieńka, bialusieńka :wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle: a to za sprawą karchera ciśnieniowego, którego właśnie nabyliśmy i wypróbowaliśmy :wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

A już mnie zaczynało serce boleć, bo wstrętne ślimaczyska tak uwaliły elewację, a teraz przy myciu dopiero zobaczyliśmy jaka była zakurzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...