Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie, no na poważnie.

Te cholerne ślimaki próbowałam zmyć szczotką z płynami rozmaitego kalibru, naszorowałam się i nie schodziło :(

Dzisiaj z pewną taką nieśmiałością podeszłam do mycia karcherem - a tu wszystko pięknie zeszło i domek jak świeżo pomalowany wygląda.

Umyliśmy elewacje ogrodową 15- 20 minut to trwało i darmową wodą deszczówkową do tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas żałoba "pokotowa" :( W nocy z piątku na sobotę ktoś potrącił kotełkę babci i nie żyje... Zginęła ta młodsza, bura, została 16 letnia czarna staruszka i teraz chodzi za nią i płacze :(

 

Pusiu, Twój post o myciu elewacji wkleiłam mężowi, bo on się boi naszej białej elewacji i jak mu mówiłam, że karcherem myć będziemy to mi niedowierzał. Wg niego biały kolor brudzi się szybciej niż inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas żałoba "pokotowa" :( W nocy z piątku na sobotę ktoś potrącił kotełkę babci i nie żyje... Zginęła ta młodsza, bura, została 16 letnia czarna staruszka i teraz chodzi za nią i płacze :(

 

Straszne :( 2 x to przeżyłam dlatego moje koty są domowe :sick:

 

Pusiu, Twój post o myciu elewacji wkleiłam mężowi, bo on się boi naszej białej elewacji i jak mu mówiłam, że karcherem myć będziemy to mi niedowierzał. Wg niego biały kolor brudzi się szybciej niż inne ;)

 

Asiu, ja tez nie wierzyłam, że karcher da radę.

Generalnie po 2 latach takiego zwykłego brudu nie było widać. Tylko te cholerne ślimaki glutów obrzydliwych nazostawiały - to tylko od strony północnej.

No i nie szło tego niczym usunąć.

Ten karcher to w geście rozpaczy kupiliśmy. I wszystko zeszło.Sama wodą.

Dodatkowo umyliśmy podbitkę, rynny. Domek całkiem jak nowy :wiggle: I to kupiliśmy te najmniejszą myjkę ciśnieniową K2, żaden wypas.

Wcześniej mieliśmy myjkę firmy chuiwico i w zimie zamarzł nam pistolet. Nowy kosztuje 100 zł, a nowy karcherek 270 zł.

Teraz wiem, że to był udany zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu, postanowiliśmy umyć basen.

Tez było teraz ja, oddawaj :)

Strzelam sobie z floty w murek, pięknie wszystko schodzi aż tu patrze a stopki mi się zabrudzili.

No to odruch zakodowany z węża ogrodowego i strzeliłem sobie ciśnieniem w stopę.

Z bólu prawie zemdlalam.

Stałam na krawędzi basenu, mąż i ojciec podlecieli żeby mnie złapać bo juz się obsuwalam.

W nodze dziura i brak czucia.

Tu sine a tam białe jak śnieg :(

Taka mądrala jestem :(

Do dziś mam ślad po myciu nóg pod ciśnieniem.

My mamy tego job twaju mać z ciśnieniem również job.

 

Jak to gdzie byłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz Pusia a tu tez sa Karchery ale ludzie nie chca ich kupowac, zostaly w tyle za innymi firmami.

Jak robilam taras z tylu meczylam sie sasiada Karcherem, szlo jak krew z nosa, oddalam mu i kupilam swoja cisnieniowke zupelnie innej firmy - opitolilam taras w mig. Mowie o sciaganiu farby. Moja tez wiecej koncowek ma niz jego Karcher.

Tez sobie przejechalam po stopie, ale niechcacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, model modelowi nierowny, nie mowiac o tym ze na ta polkule inne modele, na EU inne - jak wszystko. A jednak Karcher w niczym nie jest uwazany za zadne halo - tutaj przynajmniej, nawet te sciagawki do wody z szyb okazalo sie ze sa inne firmy ktore wyprzedzily Karchera w jakosci i obsludze itp...temu sie wstrzymalam i nie kupilam zadnej jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...