Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To gratuluję :) Ja po 1,5 roku widzę , co można zmienić ;)

 

Każdy w pewnym momencie ma dość. Nam budowa poszła w miarę gładko i dlatego mam ten niedosyt , bo baliśmy sie że nie podołamy a teraz okazuje się ,że większy też dałoby radę wykończyć ;)

 

Ale to nie ma co już wspominać .

 

Baaaaaaardzooooooooooo się cieszę , że mam SWÓJ KOCHANY i WŁASNY domek :wave:

 

Warto to wszystko przejść , nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że fascynuje mnie takie półokrągłe wnętrze. Nie ma w tym nic z ironii - obiecuję. Przypomina mi nieco hangar, a że ja mam hysia na punkcie nietypowych budynków, to ta fascynacja jest bardziej oczywista. Moja jedna trzecia domu będzie udawała - dla przykładu - fabrykę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje domku! Przeszukałem pól internetu w poszukiwaniu informacji na temat tej technologii, która nie była by ich własną reklamą ;-)

 

Nie ma nigdzie praktycznie żadnych zdjęć aranżacji wnętrz - a ciekawi mnie bardzo jak można się urządzić przy tak specyficznych ścianach.

 

Pamiętacie możne czy była opcja montażu dachówek ceramicznych? Czy przy tej technologii wchodzi w grę tylko blacha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje domku! Przeszukałem pól internetu w poszukiwaniu informacji na temat tej technologii, która nie była by ich własną reklamą ;-)

 

Nie ma nigdzie praktycznie żadnych zdjęć aranżacji wnętrz - a ciekawi mnie bardzo jak można się urządzić przy tak specyficznych ścianach.

 

Pamiętacie możne czy była opcja montażu dachówek ceramicznych? Czy przy tej technologii wchodzi w grę tylko blacha ?

 

Faktycznie aranżacje są głównie ich, ale zawsze można obniżyć sufit i wtedy to wygląda prawie jak normalny dom (pytanie tylko po co?).

 

Jeśli chodzi o dachówkę, to niby można, ale nie każdą (kwestia wagi), nie mniej jednak technologicznie jest to możliwe - przynajmniej ja uzyskałem od nich taką informację - jednakże sam ostatecznie zrobię blachodachówkę i fotowoltaikę na dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu brak powiadomień o nowych wpisach, co za dziadostwo nie forum :mad:

 

Ja bym zadzwoniła i zapytała, czy montaż będzie w terminie. Pamiętam, jak ja zamawiałam meble i też była cisza do ostatniego dnia, a jak już poczekałam do popołudnia i zadzwoniłam, to się dowiedziałam, że jest lekka obsuwa :p No bo nie łaska poinformować klienta. Ale może Twoja firma solidniejsza :) Chociaż na dłuższą metę to nie mam się co czepiać, po 5 latach meble są wciąż jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie za 6 dni montaż kuchni a tu cisza ... ;) czekamy i napięcie rośnie ....

 

A kuchni nie ma ... :rolleyes:

 

Wiesz, to ja sieje panikę, te 1.5 roku bez kuchni padło mi na głowę, a te ostatnie dni czekania są najgorsze.

Nie mamy ustalonego terminu, 12 października mija 7 tygodni od zamówienia i ja sobie ten termin przyjęłam za termin montażu.

Umówieni jesteśmy na telefon "kilka dni przed montażem".

Jeśli do 12 będzie cisza to zadzwonię, albo lepiej pójdę tam, to sobie od razu jeszcze pooglądam i podotykam :)

 

eee. dzwoń od razu, skoro nie dzwonisz to znaczy że Ci nie zależy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia zadzwoń, trzeba mieć rękę na pulsie, wg mnie jest kilka dni przed montażem i zgodnie z umową dzwonisz u mawiasz się już na konkretny dzień, nie chcę Cię straszyć, ale skoro jeszcze nie zadzwoniłaś do nich z takim zapytaniem, to mam wrażenie, że nie będą się trzymali ściśle terminu, oby moje doświadczenie było dalekie od rzeczywistości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... czy my mamy faktycznie XXI wiek???

 

Do Polski jeszcze nie dotarł. Jak to mówią (niepoprawni politycznie): "jesteśmy 100 lat za Murzynami".

 

Świetna reakcja Twojego Męża. Co to ma być, czytanie umowy przez telefon?? :wtf: Oni wszystko chcą mieć na piśmie, plus mapki, potwierdzenia, ćmoje boje.

Mnie dopiero czeka ta wątpliwa przyjemność załatwień z Tauronem, póki co tylko warunki przysyłali a i tak mieli problem, żeby się w terminie miesiąca zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...