Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Żebyś wiedziała, że wątpliwa :rolleyes:

 

Ciekawa jestem jak oni planują ten licznik wymienić? Bo ja nie zamierzam brać na ten cel urlopu, a umówić się po południu oni nie potrafią.

W 500 papierkach podajesz numer telefonu i żeby się umawiali przed przyjazdem a oni nie dzwonią tylko przyjeżdżają kiedy im pasuje, znowu będzie cyrk :rolleyes:

 

Mam czasem wrażenie, że wszystko tak działa jakby ludzie nie pracowali i siedzieli cały dzień w domu. Odczytywanie liczników, dostarczanie przesyłek przez kuriera itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ma prowincji inaczej się dzieje, naród "bardziej wierzący" i ksiądz dyktuje warunki.

Od 5 lat zaczął chodzić od rana. Więc mu podziękowałam, powiedziałam, że kodeks pracy nie przewiduje urlopu na kolędę, a skoro on jest tu dla staruszków i rolników to ja go zatrzymywać nie będę.

 

u nas wie ze nic by wtedy nie "załatwił" i nie było by co łaska :D w stolicy u Mamy tez raz próbował ...w kolejnych latach już chodził po południu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale tu mała wieś, 80% to starowiny siedzące w domu, więc co łaska jest.

 

Kiedyś sąsiad się skarżył że jak koło plebani coś tam kosili to ksiądz ich opierniczył, że go budzą.

Spał!!! O 16.00!!! W samym środku żniw!!! Na wsi!!!

Ludzie zapierniczają a klecha śpi.

Powiedziałam sąsiadowi, że powinien go za sutannę wywlec i do pomocy na roli a nie byczyć się jak ludzie pracują.

Ale ja raczej na temat czarnej zarazy nie powinnam, bo się za bardzo emocjonuję od razu :bash:

 

wszystko rozumiem :mad: u nas szczęśliwie jest fajny Ksiądz który wie ze trzeba wyjsc do ludzi, zeby fajnie "współpracować" , bardzo mi sie jego podejście podoba i myślę ze dużo zyskuje w nowo tworzących się strukturach osiedlowych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko muszą jeszcze wiedzieć i chcieć, a nie tylko prosić.

Sza, bo ja też się tym tematem nakręcam i straszna się robię ;)

 

Co to za badziewie ten Tauron? Nie macie tam jakiejś konkurencji energetycznej, jakieś PGE, RWE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nigdy nie byłam w Twoich okolicach, chodziło mi ogolnie o góry jesienią. Uwielbiam jesień i wiosnę i zimę!Nie lubię lata. Mój mąż mówi,że jestem jakaś anomalia i powinnam mieszkac np w Szkocji lub Anglii ;)

Przepięknie tam u Was! Wygooglalam sobie te miejsca:) zdjęcia cudne:) a jeszcze jakiś tunel gdzie mi się obil o uszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNOPLAST - i rolety zewnętrzne (nie pamiętam firmy) i drzwi wewnętrzne (Stolbud Włoszczowa) przez nich zamawiane i instalowane.

Ale mam mieszane uczucia. Są piękne to fakt ( i rolety i okna) i sprawują się bez zarzutu, ale o problemach podczas instalacji opowiadałam Wam i o nerwach straconych niepotrzebnie.

 

Stolbud nie ma swoich grup monterskich tylko przedstawiciele - a to z reguły jeszcze firmy trzecie..

my mamy akurat zewnętrzne ze Stolbudu i póki co są ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu akcja energetyka :rolleyes:

.

Mężuś mówi, że czytała, czytała, on zjadł kanapkę, wypił kawę, ona na koniec pyta "czy pan się zgadza" a mój Małż na to "oczywiście, że nie".

 

Cudo, rozbawił mnie ten opis przednie! Z Chmielewską mi się skojarzył :)

Czekam na Twoją kuchnię także, bo będzie z pewnością wyjątkowa. I kocham Twoje persy, są cudowne. Uwielbiam zdjęcia, gdzie jest kremowy pers i ten mały łobuz - pers swoją postawą za każdym razem pokazuje zdziwienie dla ogromu energii młodego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi filmikami to i ja mam problem, muszę przyznać, więc tu wiele nie pomogę.

 

Nie dziwię się, że szalejesz na punkcie swoich kotów, bo są naprawdę wspaniałe. Ja też ubóstwiam swoją pannę i jest jednym z moich nielicznych spełnionych marzeń. Teraz kolej na owczarka niemieckiego, ale to dopiero po przeprowadzce. Już nie mogę się doczekać mojego niedźwiadka :rolleyes:

 

A zdjęć kotów nigdy za wiele więc dawaj tu co tam masz. Zresztą wiadomo nie od dziś, że koty rządzą internetem i naukowo udowodniono, że oglądanie filmików z ich udziałem korzystnie wpływa na zdrowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo koty są bardzo korzystne zdrowotnie.

Nasza Spinoza niezbyt chętnie się udziela, bo ona kocica filozoficzna w każdym calu. Pasqal za to zawsze się przytula, gdy ja się źle czuję i to we właściwe miejsce. Raz nawet mnie z kaca wyleczył w pół godziny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...