Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Artur, chyba jakiejś komasacji postów dokonałeś, słowa Pusi jakiemuś Kamilowi przypisałeś ;)

[ATTACH=CONFIG]387577[/ATTACH]

 

 

Widziałam to, ale nie pisałam nic, żeby Artur nie powiedział, że od niejedzenia mięsa coś mnie się potentegowało :p

A teraz jest nas dwie - w kupie siła :cool:

Artur wytłumacz się ::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuje sobie, bo zawsze jakieś ciekawe wiadomości o zielenince się pojawiają, ale ten temat bezmięsnego grilla mnie zaintrygował. Kumam kumam i wykumać nie mogę, czyli co? zamiast pieczystego, podgotowany banan z marchewką, czy brukselka z porą, a na zagrychę podpieczona pietruszka? :D. Grillek bez mięska i kiełbaski, to jak pomidorówka bez pomidorów przecież. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuje sobie, bo zawsze jakieś ciekawe wiadomości o zielenince się pojawiają, ale ten temat bezmięsnego grilla mnie zaintrygował. Kumam kumam i wykumać nie mogę, czyli co? zamiast pieczystego, podgotowany banan z marchewką, czy brukselka z porą, a na zagrychę podpieczona pietruszka? :D. Grillek bez mięska i kiełbaski, to jak pomidorówka bez pomidorów przecież. :D

 

No.. i pewnie jeszcze bez piwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grillek bez mięska i kiełbaski, to jak pomidorówka bez pomidorów przecież. :D

 

I tak zawsze najbardziej smakowały mi pieczone kartofelki z masłem czosnkowo - koperkowym i grillowane oscypki :p

 

No.. i pewnie jeszcze bez piwa..

 

Przecież piwo to nie mięso :p

 

Ps. Dziś u nas minus 2 chyba coś mnie trafi :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieczarki z grilla są pyszne :D Schodzą migiem nawet na mięsnym grillu :D

 

Tak :yes:

U nas nigdy nie było tylko mięsnego grilla, zawsze królowały warzywka - przede wszystkim pieczarki, cukinia i papryka, ale przede wszystkim ziemniaki, które każdy wcinał ze smakiem, mnóstwo surówek, serów zapiekanych, moje ukochane bakłażany. Fajna jest też kukurydza z grilla pieczona w folii, długo ale warto czekać. No i ryby.

 

Iskierko jak lubisz pieczarki to zapytam czy jadłaś portobelo faszerowane mozarelą, suszonymi pomidorami i oliwkami?? To dopiero jest pychota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierko jak lubisz pieczarki to zapytam czy jadłaś portobelo faszerowane mozarelą, suszonymi pomidorami i oliwkami?? To dopiero jest pychota.

 

O, nie jadłam. Masz jakiś dobry przepis? :D

 

Z rybami mam ten problem, że nie znoszę ości. Ale cukinia, ziemniaki czy kukurydza na grillu to też super sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...