Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No tak, Ty teraz na bieżąco, ja już te techniczne sprawy pozapominałam :yes:

 

 

 

Tak, zwykle na odwiedzających nas właśnie ta przestrzeń robi wrażenie, bo domek z zewnątrz wydaje się malutki :yes:

A no trochę jestem

 

i faktycznie robi wrażenie, z zewnątrz wydaje się taki mały domek, ale jak się wejdzie do salonu, i spojrzy w górę, to wygląda to wręcz ... majestatycznie

usiądziesz dodatkowo w fotelu ze zwierzakiem/mężem/żoną/kochankiem/kochanką/piwem/winem/... (co kto woli :p) i jest też przytulnie ;)

 

co to za kolor blatu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, tylko nie ugotuj Małej Cholery :D

 

Przyjęłam do domu Gangstera :) on chyba z rok starszy o M.Ch. i wszędzie mam go pełno. A najgorzej poruszać się po kuchni - spec od slalomowania między nogami. Już kilka razy mało orła nie wywinęłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jako kiciuś w wieku M.CH. byłby tak samo „nieznośny”. Jest więc nadzieja, że za rok Mała Cholera też zacznie „normalnieć”.

Dziś zdałam sobie sprawę, że choinka przed nami :) Jak myślisz, trzeba będzie wiązać do sufitu, żeby nie przewrócił ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto!!! Piękna kuchnia- bardzo nowoczesna jak i cały dom ;)

Właśnie siedzę sobie w planerze Ikei i próbuję zaprojektować coś funkcjonalnego :bash: .Szlag mnie już trafia nic mi nie pasuje, nie mieści się to co chciałabym mieć.

Mąż mnie zapytał o kuchnie w domu "podgranicznym" ( tak Was sobie nazwałam) a tu proszę ....:popcorn: oglądam ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ikea można kilka rzeczy kupić, ale kuchnia, ani nie jest tania, ani najlepsza jakościowo (jak dla mnie to takie meble Bodzio w wersji skandynawskiej).

Z resztą sporo firm z meblami zeszła na psy.

 

Kiedyś miałem biurko z BRW (i w zasadzie mam je do dzisiaj), wytrzymało już ze 20 lat, biurko nie do zdarcia, ale kupiona szafka od nich 5 lat temu, w zeszłym roku wyleciała na śmietnik, bo się z nią nic nie dało zrobić (a szafka zdecydowanie rzadziej była wykorzystywana.

 

WFM faktycznie robi dobre meble - w zasadzie najlepszą reklamą mebli jest dotknąć i zobaczyć je, albo u kogoś ew jak długo są wystawione w sklepie. Wtedy widać jak one się zachowują po jakimś czasie i czy pieniądze wydane na nie są tego warte.

 

Ja swoją kuchnię do mieszkania kupiłem 5 lat temu (a raczej zamówiłem, bo pod wymiar było robione) - kosztowała mnie taniej niż w IKEA, BRW, w porównywalnej cenie co Bodzio na promocji (zapewne dużo taniej niż w WFM) ale jestem zadowolony.

 

Naprawdę warto dotknąć mebla zanim się go kupi i to porządnie dotknąć, nie wahając się trzasnąć drzwiami, mocniej zasunąć szufladę - jak już w sklepie coś nie gra, to w domu nie będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w domu rodzinnym zawsze było stado kotów - dachowców i koty jakoś po choinkach nie latały... czasem jak był jakis kociak to pacał łapką bombkę która najniżej wisiała... ale ogólnie choinki ich nie interesowały... :yes:

 

Chociaż twój mały łobuz może różne rzeczy wyprawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie brakuje Wa m tego świątecznego akcentu? Dom nowiutki jak z igiełki, uroczy, może warto pierwsze święta szczególnie zaakcentować :)

 

Wieszamy bombki u sufitu poza zasięgiem kocich łapeczek

635229837292928647.jpg

 

Tu fajne propozycje ścienne. Też można wyżej

Christmas-tree-lights-on-wall.jpgindustrial-christmas-01.jpgtree13.jpg

 

I na koniec UP SIDE DOWN :) Do tego na pewno by się nie dostały

up side down.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...