Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Załóż kocie drzwiczki. Nasze sierściuchy chodzą przez garaż – drzwiczki w drzwiach wiatrołap-garaż i potem tunel w ścianie też z kocimi drzwiczkami.

Ale tak myślę, że lepiej byłonby nawet przejście im zrobić przez kotłownię, bo to wtedy śluza cieplna.

Oszalałabym tak wpuść i wypuść :p

 

Mrozy zaliczyliśmy kilka lat temu. Było jakieś -25 do -30 i zaspy przy domu sięgały mi do ramion. Codziennie machaliśmy szuflami, żeby się odkopać. Raz jak gumę złapaliśmy, to resztki tylko wisiały na feldze i nie dało rady koła zdjąć. Mechanik następnego dnia zgarniał lawetą naszego dieselka, na rozmrażanie. A my zasuwaliśmy pieszo 7 km do domciu. Żeby nie było łatwo, to ja w cienkich jeansach i na obcasach z mini Mackiem włożonym pod sweter. Tak mi kolana zmarzły, że prawie biegiem po zmarzniętej grudzie na szosie gnałam, a J narzekał, że nie może mnie dogonić. A potem było gorące jacuzzi, grzane winko i kominek.

Lubię tę zimę wspominać :D

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kamerek nie zdjęły :jawdrop: Dobre kicie :)

 

Kot ma teren, który obchodzi polując ponad 1 km średnicy.

 

Rano wracają i śpią :wiggle: . Czasem jeszcze zależy do którego domku wracają, bo gałgany potrafią korzystać z 2 domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz widziałam jak kot w takim driftingu zrobił psa na szaro. Gospodarzy kosztowało to parę godzin pracy, bo zleciały wszystkie książki biblioteki. Po prostu pies się nie wyrobił :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologie nowoczesne, poza skrzyneczką komputera, są przez koty nie lubiane z wiadomych powodów :)

 

Byłam kiedyś oprowadzana po Toronto przez parę architektka i konstruktor. pokazali mi m.in. szklaną kostkę, biurowiec elektrowni. Wtedy to było dzieło ultra nowoczesne. Samo szkło, zero ogrzewania i nawet zimą problem z odprowadzaniem nadmiaru ciepła. To co grzało w tym budynku, to było ludzkie ciała i oświetlenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...