Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Hm... materac :) To macie pierwsze koty za płoty :yes: Ciekawe, czy jeszcze się wam coś trafi takiego ciekawego do wtaszczenia do domku.

Ja mam dwa okna tarasowe dzięki Bogu, bo inaczej nie wiem jak np. kredens 130 x 65 x 230 wlzałby do domu. I tak był taszczony w dwóch kawałkach. Drewno orzechowe jest ciężkie jak cholera (...i to nie mała :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Staliśmy jak dwa głupki w ciemną noc pod oknem od sypialni, ale - co?? my nie damy rady???? Przecisnęliśmy go jakoś i stoi w sypialni i będzie tam musiał zostać przez całe malowanie :rotfl:

Dobrze, że porządnie zabezpieczony.

 

Cudo! :D

Te porządne materace są strasznie niewdzięczne do noszenia. Niektóre mają takie uchwyty, aby można było je łatwo złapać, ale to rzadkość chyba. Nasz materac 160x200x23 jest tak koszmarnie ciężki, że ja sama nie jestem w stanie go przekręcić na łóżku o 180 stopni, a co dopiero nieść. Zawsze mamy z mężem kupę śmiechu podczas odwracana go, bo oboje się nieźle nasapiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę ile to radochy może dać materac i to nie tylko z powodu swego przeznaczenia :lol2:

 

Ivy przepis na jabłka w karmelu jest bardzo prosty:

dowolną ilość jabłek obieram, usuwam pestki (z całym szacunkiem :D ) kroję w kostkę (1 x 1 cm) i przesmażam aż będzie pół ciapki a pół kostek - kompletnie bez cukru.

Osobno robię karmel, mocno ciemny, ilość cukru zależy od ilości jabłek i od tego czy chcemy mocno słodkie czy nie.

Jak ciapka z jabłek gotowa zalewam ją karmelem przemieszam i do słoików.

Potem na świeżutko upieczony chlebek, na biały serek itp. A jak pachnie.

Młoda straszne ilości tego wywoziła na uczelnię, hit studenciaków ( i jeszcze moje nalewki :D ).

 

a to trzeba jakoś specjalnie pasteryzować dodatkowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MIESZAĆ!!!

Bo się nie uda :yes:

Proporcje woda i cukier 1:1.

Robię na patelni. Jak zaczyna ciemnieć od brzegów to tylko potrząsając patelnią mieszam.

Kolor ciemny jak herbata i od razu gorący wlewam do jabłek.

 

Można odrobinkę masełka dać do karmelu jak się już zrobi, jabłuszka będą bardziej kremowe :)

 

dziękuję. Mam 10 kg jabłek to moge parę słoiczków zrobić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka tygryskowa C U D O W N A.

 

Pusia, chyba zazdroszczę Wam Małej Cholery :wiggle:

Nasz nowy nabytek w eleganckim połyskującym taxedo i białych pończochach na tylnych łapach, czyli Gangster, jest mizialski i ma bardzo wyrazisty pyszczek z bursztynowymi oczami, ale jego najwięszke wyczyny to atak znienacka na Spinozę lub Pasqala, albo zabawa kawałkiem kurczaka, który wg niego jest myszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...