Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bo ja wybierałam przed budową :D

Domu jeszcze nie było a u nas już wszystko było wybrane, upatrzone, zapisane, po wprowadzeniu tylko realizowaliśmy plany :yes:

 

Też mam taki plan. W zasadzie jest to plan pocieszenia, z braku możliwości budowania ;)

 

Emilia, bardzo się cieszę, że u kotka wszystko dobrze. Jak długo oczko się goi i czy wymaga jakichś specjalnych zabiegów? Zaszyli powieki? Przepraszam, jeśli makabryczne są moje pytania, ale lepiej wiedzieć takie rzeczy, gdyby ( odpukać) coś takiego przytrafiło się moim zwierzakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałam przed budową wybrane trochę rzeczy. Kiedy nadszedł czas kupowania, okazało się że już nie produkują tego :p

 

Kuchnie miałam zaprojektowaną przed projektem domu :rotfl:

 

Dlatego właśnie ja chcę zacząć kupować już, przynajmniej te rzeczy z kategorii "must have" ;) Są tylko 2 problemy do pokonania:

1. brak miejsca na składowanie,

2. mąż i jego "przecież nawet fundamentów nie ma!" ;)

 

A kuchnia to główne centrum dowodzenia w domu, więc się nie dziwię. Urządzanie pomieszczeń także zaczęłam od kuchni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia skoro mieszkasz rok to przeprowadziłaś się mniej więcej w tym czasie co ja :)

Jakie wrażenia po roku mieszkania?

 

Ja zaczęłam "urządzać" pomieszczenia w momencie, gdy mieli wejść elektrycy. Chciałam mieć gotowe odpowiedzi, gdzie, ile i jakie gniazdka w pomieszczeniach. Na pierwszy rzut poszły łazienki, kuchnia i salon. Reszta już z ruszyła z prądem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie ja chcę zacząć kupować już, przynajmniej te rzeczy z kategorii "must have" ;) Są tylko 2 problemy do pokonania:

1. brak miejsca na składowanie,

2. mąż i jego "przecież nawet fundamentów nie ma!" ;)

 

A kuchnia to główne centrum dowodzenia w domu, więc się nie dziwię. Urządzanie pomieszczeń także zaczęłam od kuchni :D

 

Kupuj :-) Ja jestem zadania ze niektóre rzeczy warto kupowac wczesniej, bo potem jakos kasy nie ma na te rózne cudowności jak juz mury stoja i trzeba zapłacic tynkarzowi, wylewkarzom , glazurnikowi itp :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jakie Ty masz odczucia po roku mieszkania??

 

Ja jestem zachwycona!

Dotychczas zawsze w bloku. Jednak teraz już nie chcę wrócić do bloku (stuki, póki, imprezki). W swoim domu super. Co prawda zawsze jest coś do zrobienia i na nudę nie narzekam, ale móc wyjść w każdej chwili do ogrodu. Poobserwować rośliny. Zwłaszcza, że to mój pierwszy ogród i moja pierwsza w nim jesień. Jest fantastycznie :)

Ogrodnictwo mnie bardzo wciągnęło. Dopiero się uczę, ale już mi sprawia frajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...