Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz DOMUŚ czyli prawie stówka z M3System


Recommended Posts

Bentonitu w postaci mat używa się do budowy dna szczelnych dużych stawów a'la naturalne. On pod wpływem wody jakby nieco puchnie i uszczelnia każdą szparę.

To się mogłaś przekonać jaki skuteczny ;)

 

Ja ten silikonowy wrzucałam do kibelka tak z pół roku. Musieliśmy odkopać, wyjąć, oczyścić 10 mb rury zewnęrznej, zdemontować w łazience sedes i brodzik żeby umożliwić wyczyszczenie tego co pod kotłownią i garażem.

J dotąd naśmiewa się z mojej inteligencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pogorszyła się bardzo ta marka :( te bebechy w środku szybko się zużywają.

 

Pusia poleciłabym Ci Kenwooda ale one są wszystkie srebrne, co najwyżej biały można kupić (ale w fajnym kształcie) albo słabiutki (400 wat) ale za to śliczny kMix czarno-srebny.

 

 

http://foodal.com/wp-content/uploads/2014/11/Kenwood-7-qt-Major-Stand-Mixer-Stainless.jpg

Mam takiego Kenwooda od 5 lat i to jest prawdziwy wół roboczy. Nie straszne mu najcięższe ciasto na chleb. Ma 1400 wat. Jedyne, czego żałuję to że nie kupiłam większej wersji - z większą miską a raczej już balią :lol: albo jeszcze lepiej z funkcją gotowania :( ale może kiedyś kupię drugi :lol2: bo czasem mi brakuję drugiego miksera

 

 

ale wiesz co ten kiciuś ma tylko 300 wat. Jessu nie sądziałam ze one takie słabiutkie są

http://www.cookplanet.pl/media/catalog/product/cache/39/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/5/k/5ksm150ps_ob_r.jpg

 

więc może faktycznie tego kenwooda kMix

http://genfoto.org/images/lukasp11/wth2_52d6635212f6e.jpg

Kenwood-7-qt-Major-Stand-Mixer-Stainless.jpg

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten zelmer ? http://cdn.neonet.pl/karty/pliki/zdjecia/02/5900215029139F1.jpg#_ga=1.214067991.1825772794.1446727756

 

moc 1000 wat ma, wiec całkiem nieżle, podobno metalowe mieszadła i podstawa. Patrzyłaś jaki jest cieżki??? musi być tak ciężki żeby nie latał po blacie przy wyrabianiu ciasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tak alergiczne zareagowałam na zelemera... bo on może mieć silnik słaby. Wiem, że KA daje radę, jest wykorzystywyany przez wielu profesjonalnych kucharzy i to w wersji własnie takiej słabszej. Niewiele KA ma 1300 wat, i takich u nikogo nie widziałam.

 

Elektrolux też ciekawie wygląda.

 

Przydałoby się pomacać wszystkie w sklepie i podnieść każdy. Tak jak maszyny do szycia - musi być mega ciężki. To w sumie jedyna gwarancja że środku jest coś porządnego metalowego a nie plastikowe zębatki. A po za tym jak mówiłam mikser może spacerować po blacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba największą „wystawę” robotów mają w Saturnach (Arkadia i Złote Tarasy). Też mnie to interesuje, ale jeszcze nie przyglądałam się bliżej.

Pojadę, to obejrzę. Piszcie na co zwracać uwagę. na razie wiem, że chcę dużą michę :)

Mam nowy blender z dodatkami Kenwooda i jest świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kMix? czy trible? miałam sobie kupić czarnego kMixa z dodatkami, ale niedawno wypatrzyłam na stronie nowy model - 1000 wat i teraz czekam jak głupia az go wprowadzą do sklepów :lol2: a wlazłam na stonę, żeby ostatecznie wybrać model i kupić :lol2: Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...